APEKX Автоматско вклучување/Исклучување На Гравитацијата-индукција Кафе Кригла со 24Watt Интелигентна Контрола на Температурата 113°F/45°C Првенство Потоплите Само-Греењ

APEKX Автоматско вклучување/Исклучување На Гравитацијата-индукција Кафе Кригла со 24Watt Интелигентна Контрола

DEN 959.76

Неодамнешно

Това е достапна

Авто-греење Функција : Нашата кригла потоплите се опремени со напредна технологија за контрола на температурата чипсет, кој може да се задржи вашата шолја рамките на оптимално пиење температура спектар на 113°F (45°C) во текот на целиот ден долго.Покрај тоа, пакетот содржи деликатни керамичка чаша со капацитет од 380 ml.Можете да уживате во кафе, чај, млеко, топло какао или други пијалоци во ова првенство.Безжични Полнење Функција : APEKX кригла потоплите не само што може да топлина кафе поставува, но, исто така, полнење на мобилни телефони и Bluetooth слушалки кои поддржуваат безжично полнење.Максимална безжични полнење излез е 10 W.Автоматско вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ : На кафе грејач користи микро сензор за контрола на автоматски прекинувач.Вие само треба да го вметнете адаптер во основата, а потоа се стави на купот на база на грејач автоматски ќе се вклучи и да се загрее.Ако сакате да престанете да ја греење, само подигнете ја чашата и ќе биде off.Во текот на овој процес, без копчиња се потребни. (Забелешка : ве Молиме да го користите првенство предвидени со нас, инаку тоа не може да биде на.).Истури-доказ Дизајн : течење-доказ дизајн го спречува случајно паѓа во текот на купот и оштетување на увеселителен парк, и го прави чистење, лесно и едноставно, само избришете ја со влажна крпа. (Забелешка : не користете го во машина за миење на садови за чистење на керамичка чаша.Постојат некои посебни материјали на дното на чашата дека ќе биде оштетен од страна на машина за миење садови.Ве молиме избришете ја со влажна крпа.).Најдобар Подарок Избор : Нашите производи вклучуваат кригла потоплите, кафе и micro USB кабли со адаптер.Вие не треба да купат дополнителни додатоци за да уживате во пијалоци.Одлична биро додатоци, без разлика дали е дома или на работното место.За Божиќ, родендени или други важни празници, ова е одличен подарок за важни други луѓе, родители, пријатели или други роднини.

Додатоци на производот

Кафе Кригла Потоплите за Маса, Електрично Првенство Грејач за Маса, Свеќа Восок Греење Плоча за Пијалоци, Млеко, Неодамнешно Најдобра цена
Куп Кригла Потоплите,Преносни USB Постојана Температура 55° Греење Увеселителен парк, Интелигентни Три-Брзина Неодамнешно
5v USB Силикони Топлина Мат Потоплите Грејач Млеко Чај Кафе Кригла Топли Пијалаци, Пијалаци Првенство Мат&подлога(9.59.50.5 Неодамнешно
Smart Кригла Потопло со 3 Температурни Нивоа, Кафе Потоплите Биро за Авто Исклучи, Купот на Потоплите за Кафе, Неодамнешно