Smart Кригла Потопло со 3 Температурни Нивоа, Кафе Потоплите Биро за Авто Исклучи, Купот на Потоплите за Кафе, Млеко, Чај, Пијалаци Кригла Грејач, Загрева Кафе Кригла, К?

Smart Кригла Потопло со 3 Температурни Нивоа, Кафе Потоплите Биро за Авто Исклучи, Купот на Потоплите за Кафе,

DEN 2150.40

Неодамнешно

Това е достапна

☕Кригла Потопло со 3 Температурни Нивоа : Оваа кригла потоплите има 3 нивоа на температура (104℉/40℃, 131℉/55℃, 149℉/65℃).Можете да контролирате температурата според ваш избор. ☕Издржливи и Сигурни : Ова кафе потопол е направен од одличен квалитет на огноотпорни материјали.Тоа има силикон површината и PTC материјал, може да се користи за години. ☕Автоматско Исклучување : Овој паметен кафе потоплите биро за автоматски се исклучува по 8 работни часа.Овој паметен безбедност функција ќе ви ги безбедно од било опасности. ☕Погоден за Повеќето Чаши : Оваа маса во кафе потопол е погодна за метал, стакло, млеко хартија, лименки, порцелан, и бебе шишиња.На тенкоѕидните и рамно-дно чаша со дијаметар во 3.15 во (8cm) е совршен за добра греење функција. ☕Дигитален Дисплеј : Ова кафе грејач има дигитален дисплеј систем, може да се види на температура јасно на LCD екранот.Значи, нема потреба да го ресетирате температура во секое време. 8 Часа Авто Исклучи.Екран На Допир Копче.Ptc Материјал, Топлина Брзо.Не-Бучава, тивок на Работа.Силиконски Површина, оган-Доказ Материјал.Чаши Анти-Капка Ограда.Компактен И Лесен.Напон : 100-220 V.Моќност : 20 W Тежина : 290g.Димензија : 137x139x27mm.Земете Кригла Потоплите.Приклучете го кабелот за напојување.Допрете ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче, пак на Кригла Потоплите.Прилагодување на температура (Стандардна Температура 149℉/65℃).Automatic го исклучи по постојано работат 8 часа.Чиста кригла потопло со малку навлажнета мека крпа.Дали сте во потрага за најдобар квалитет на пијалаци потоплите да се задржи вашето кафе, чај и млеко топло?.Добро, тогаш имате среќа денес!Ние сега може да се спаси ќе се расправаме да оди во повеќе продавници во потрага на најдобар квалитет загрева кригла за кафе.Ова кафе потоплите плоча е идеален за употреба дома и во канцеларија за да се добие топол пијалок.Оваа кригла потоплите има 3 нивоа на температура (104℉/40℃, 131℉/55℃, 149℉/65℃).Можете да контролирате температурата според ваш избор.Ова кафе грејач има допир ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче и дигитален дисплеј систем, може да се види на температура јасно на LCD екран, така што лесно да се користи.Земете Кригла Warmer Plug моќ cord Touch ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче, пак на Кригла Warmer Adjusting на температурата (Стандардна Температура 149℉/65℃)Автоматски исклучи по постојано работи 8 hours Clean кригла потопло со малку навлажнета мека крпа.

Додатоци на производот

5v USB Силикони Топлина Мат Потоплите Грејач Млеко Чај Кафе Кригла Топли Пијалаци, Пијалаци Првенство Мат&подлога(9.59.50.5 Неодамнешно
Куп Кригла Потоплите,Преносни USB Постојана Температура 55° Греење Увеселителен парк, Интелигентни Три-Брзина Неодамнешно
Кафе Кригла Потоплите за Маса, Електрично Првенство Грејач за Маса, Свеќа Восок Греење Плоча за Пијалоци, Млеко, Неодамнешно Најдобра цена