Мини Пила, RLSOO Надгради 4-Инчен 24V Батеријата Напојува Cordless Пила, Преносни Една Рака Батерија Електрична Пила за Кроење на Дрво Гранка на Дрво Сечење(2 Батерии, 2 Синџ

Мини Пила, RLSOO Надгради 4-Инчен 24V Батеријата Напојува Cordless Пила, Преносни Една Рака Батерија Електрична

DEN 2112.00

Неодамнешно

Това е достапна

【Високо Ефикасни резултати】Нашите батерија мини пила користи високо-квалитетни водич синџир кој претрпе длабоко угасне процес за да се обезбеди непречено сечење.На чист бакар моторни и 2×24 V високо-моќ батерии направи тоа лесно и брзо да се намали на гранка или да се логирате.Добиете напојува пила, се повеќе ефикасност надвор од вашиот двор работа. 【Безбедност, со Повеќе за Заштита на】Нашите електрична пила е додадена на безбедноста рамки за да се спречи дрво јавните, безбедноста, заклучување копче за да спречите случајно започне.Вие треба да го притиснете копчето за заклучување и да се префрлате копчето истовремено да се започне со пила.Изготвивме еден пар на ракавици за да ги заштитите вашите раце.Покрај тоа, LED светло се додава за користење лесно во места каде што не е јасно. 【Преносни и Една Рака Користејќи】батеријата пила (вклучувајќи батерија) тежи околу 2.4 lb и има вкупна должина околу 13 инчи.На рачни дизајн го прави тоа удобно да го држат во рака и лесно да се контролира, многу погодна за семејни и отворено работа, па дури и жените може лесно да се контролира.Тоа опремени со преносни алатка кутија го прави лесен за носење и чување дома. 【Лесно да се Инсталира & Работат】 мини пила cordless е состави, треба само едноставно да го користите вклучени шрафцигер да го вклучите завртка за да се прилагоди на синџир стегање, и, конечно, затегнете ја завртката, тогаш приклучете ја батеријата за да ги користите.За безбедност, ве молиме да се повлече од батеријата пакет на електрична синџир видов кога не е во употреба. 【Широка Примена】 RLSOO cordless пила е многу погоден за дрво сечење, градинарство режење, мали гранка на кастрење, буш режење, широко се користи во градини, фарми, паркови, шуми, пасишта, овоштарници, оранжерии. (Ве молиме имајте во предвид дека пила е мини и неговиот максимален дијаметар на сечење дрво е 10 цм.). 【Пријателски Сервис и Пакет се Вклучени】Ние нудиме 24hrs пријателски услуги на клиентите за да се задржи подалеку од по-продажбата на грижите.Пакет вклучуваат 1 X Мини Пила, 2 x Батерии, 2 x Синџири, 1 x Алатка Кутија, 1 x Ѕид Полнач, 1 x Орев Возач, 1 x Шрафцигер, 1 X Четка, 1 X Прирачник за Корисникот. ????Совршен Подарок Избор за Татко, Мајка, Љубовник, Пријател, DIYer.????. *1 X Мини Пила. *2 x Батерии. *3 x Синџири (еден е инсталиран). *1 x Алатка Кутија. *1 x Ѕид Полнач. *1 x Орев Возачот. *1 x Шрафцигер. *1 X Четка. *1 X Прирачник За Корисникот.

Додатоци на производот

Гас Пила 62CC Моќ Синџир Видов 20 Инчи Водич Одбор моторните пили 2-Циклус Бензин Рачни Cordless Бензински Неодамнешно
Гас Пила 62CC Моќ Синџир Видов 20 Инчи Водич Одбор моторните пили 2-Циклус Бензин Рачни Cordless Бензински

【62 CC мотор со повеќе моќни моќ и брзина】Нашите гас пила користи најновата 62 CC сила со полно работно чуд�

DEN 3599.76
Makita EA6100PRGG 20 61 cc Chain Saw Неодамнешно
Makita EA6100PRGG 20 61 cc Chain Saw

Лесен почеток пролетassisted стартер со оптимизиран Управување на мотор за брз почеток со помалку сила.Моќ�

DEN 825.60
Airbike 21V Рака Видов Кастрење Видов Дрво Видов Дрво Видов Електрична Пила Батеријата Пила Мали Пила Мини Неодамнешно
Airbike 21V Рака Видов Кастрење Видов Дрво Видов Дрво Видов Електрична Пила Батеријата Пила Мали Пила Мини

【Мала Тежина】Преносни Оваа cordless мини моторната пила е лесна тежина и лесен за носење.Тоа е само 1,7 кило�

DEN 1411.20
Swiftion Мини Пила Cordless со Батеријата Индикатор за Светло, 4 Инчен Електрична Пила со Безбедноста Заклучување, Неодамнешно
Мини Пила Cordless, 4 Инчен Електрични Мини Пила со 2pcs 2000mAh Батерија, 24V Преносни Пила со Поздравниот Неодамнешно
Мини Пила Cordless, 4 Инчен Електрични Мини Пила со 2pcs 2000mAh Батерија, 24V Преносни Пила со Поздравниот

Безбеден и Удобен електрична пила има безбедност заклучите, е во позиција да се одржи од рака, и се дово�

DEN 1070.40
WEMARS Гас Пила 52cc 18 Инчен Моќ Синџир Видов 2-Циклус Раце Бензински Пили Бензин моторните Пили Градина Алатка Неодамнешно