ДДП Пинцети за Ingrown Коса, Прецизност Коса Пинцети и Укажа Веѓите Tweezer Сет од не ' Рѓосувачки Челик Веѓа Удирање 2 Парчиња (Розова & Црна)

ДДП Пинцети за Ingrown Коса, Прецизност Коса Пинцети и Укажа Веѓите Tweezer Сет од не ' Рѓосувачки Челик Веѓа

DEN 184.56

Неодамнешно

Това е достапна

Два различни вида на професионална прецизност пинцети, кои биле посебно направени за чешлање веѓите, совршено се калибрира притисокот за поголема контрола и стрес слободни tweezing ритуал.Каква искривена пар е за општа удирање, и посочи пар е за прецизно се одржи на подебели индивидуални влакната и за ingrown влакната.Направени од лекар-квалитетни нерѓосувачки челик, овие пинцети никогаш нема да рѓа или дупка, и се лесно да се задржи antiseptically чисти.Боја : ( Розова & Црно ).Исто Како Што Е Прикажано На Сликата.ДДП Пинцети за Ingrown Коса, Прецизност Коса Пинцети и Укажа Веѓите Tweezer Сет од не ' Рѓосувачки Челик Веѓа Удирање 2 Парчиња (Розова & Црно).

Додатоци на производот

Bonarty Веѓа Режа Tweezer Shaper Матрицата Шминка Козметички Алатки 6Pcs/Комплет Неодамнешно
Bonarty Веѓа Режа Tweezer Shaper Матрицата Шминка Козметички Алатки 6Pcs/Комплет

Нерѓосувачки Челик Криви Режа за средување на веѓа moustache лицето носот во увото коса.Доаѓа со ПВЦ складир

DEN 239.76
SIMIAN Пинцети - прецизност пинцети професионален квалитет направени во Јапонија за веѓа eyelash жените и мажите Неодамнешно
Vitry Боја Пинцети Рак Завршува Неодамнешно
Vitry Боја Пинцети Рак Завршува

Нерѓосувачки челик.Доживотна гаранција.Направени во Франција.Vitry Стручна помош на пинцета, достапни во

DEN 641.04
ДДП 2 ПАРЧИЊА Прецизност Surgi Одделение Пинцети - Најдобрите Нерѓосувачки Челик Остри Пинцети за Ingrown Коса Неодамнешно
OdontoMed2011 Пакување од 3 Виножито Прецизност Коса Веѓа Пинцети за Жените & Мажи - Професионални Нерѓосувачки Неодамнешно
Магнетни Tweezer Случај Црна, Розова Неодамнешно
Магнетни Tweezer Случај Црна, Розова

Мило Девојка 35 години во индустријата за убавина со сите Eyelash Екстензии Материјали што ви треба.Glad Girl со

DEN 239.76
Веѓа Пинцети Set 6 КОМПЈУТЕРИ, Професионални Нерѓосувачки Челик Веѓа Пинцети за Полнење за Жени/Мажи, Голема Неодамнешно Најдобра цена
ДДП 2x Прецизност Surgi Одделение Пинцети & Торбичка - Најдобрите Нерѓосувачки Челик Остри Пинцети за Професионални Неодамнешно
Eyelash Продолжување Комплет Eyelash Алатки 30ml Tweezer Чистење на Сунѓерот Топки Без Остатоци Зголемување Неодамнешно
Eyelash Продолжување Комплет Eyelash Алатки 30ml Tweezer Чистење на Сунѓерот Топки Без Остатоци Зголемување

[Eyelash шминка алатка]— Тоа може да се користи како шминка алатка за жените трепките за да се исполнат бара

DEN 62.16
menolana 2 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Режа Пинцети Коса Совет Плоштадот Салон на Квалитетот на Веѓа Неодамнешно
menolana 2 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Режа Пинцети Коса Совет Плоштадот Салон на Квалитетот на Веѓа

Материјал : Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик.Со чудни работ ознака, се попогодни да го намали веѓа

DEN 167.76
Апекс Оригинални Круг Совет Пинцети w Кожа Обвивка Гарантира за Живот од страна на Gorillakilla произведено Неодамнешно
Апекс Оригинални Круг Совет Пинцети w Кожа Обвивка Гарантира за Живот од страна на Gorillakilla произведено

Вашиот потполна Tweezing Задоволство.Нашата помош на пинцета не за фини детали веѓа работа, тие се совршени

DEN 478.80
EMS 78193-12 Rubis Засилен Tweezer со Рамен Силна Совет, Стил K35a, 120 mm Висина, Пластика (Пакување од 12) Неодамнешно
EMS 78193-12 Rubis Засилен Tweezer со Рамен Силна Совет, Стил K35a, 120 mm Висина, Пластика (Пакување од 12)

Рамен, силна совети.Стил K35a.Должина 120mm.Rubis Засилен пластика пинцети и со многу уникатни карактеристики :

DEN 936.00
Naisde Eyelash Curler Пинцети со Двојна Намена Дизајн со Веѓа Чешел Неодамнешно
Naisde Eyelash Curler Пинцети со Двојна Намена Дизајн со Веѓа Чешел

Широк спектар на апликации : Нерѓосувачки челик коса укажа помош на пинцета е прекрасен изглед, одлична

DEN 162.96
Tweezerman Точка Tweezerette Нерѓосувачки Челик (ZW-1131-P) Неодамнешно
Tweezerman Точка Tweezerette Нерѓосувачки Челик (ZW-1131-P)

Долготрајни и лесно да се чисти.За најмалите и најдобрите влакната.Страна поднесе барање за прецизност

DEN 450.24
GEEHOLD 8 КОМПЈУТЕРИ Коса Совет Веѓа Tweezer, Лесно-Држете се од Нерѓосувачки Челик, Пинцети Око Веѓата Клип Неодамнешно
GEEHOLD 8 КОМПЈУТЕРИ Коса Совет Веѓа Tweezer, Лесно-Држете се од Нерѓосувачки Челик, Пинцети Око Веѓата Клип

CONVINIENT СОВЕТ ДИЗАЈН : веѓа клип е цврсто затворен и да може да клип парична казна коса esyily.Тоа е сила и изд

DEN 1564.80
Пинцети со Зголемувачот - не ' Рѓосувачки Челик со G. S ONLINE ПРОДАВНИЦА Неодамнешно
Пинцети со Зголемувачот - не ' Рѓосувачки Челик со G. S ONLINE ПРОДАВНИЦА

3 3 / 4 ИНЧИ ЦЕЛОКУПНАТА ВО ДОЛЖИНА.ТОА Е МНОГУ КОРИСНА ЗА ДА ИМААТ ЗГОЛЕМУВАЧОТ ПРИЛОГ ПРАВОТО НА ВАШИОТ П

DEN 138.00
Прецизни Канада: Пинцети за Ingrown Коса - Најдобрите Нерѓосувачки Челик Професионални Посочи Blackhead Смена Неодамнешно
Прецизни Канада: Пинцети за Ingrown Коса - Најдобрите Нерѓосувачки Челик Професионални Посочи Blackhead Смена

Пинцети за Ingrown Коса Најдобрите Нерѓосувачки Челик Професионални Посочи Blackhead Смена – Прецизност Веѓа,

DEN 172.56
G. S Pro Режа-како Tweezer Коса Совет Неодамнешно
G. S Pro Режа-како Tweezer Коса Совет

Одлично За Веѓа Работа, И Фино Коса На Кожата.За Оние Кои Сакаат Режакако Рачка За Tweezing.Режа Се Справува

DEN 169.20
DYNWAVE Челик Падна Помине Tweezer Памук Топката Pincher Ноктите Форма Поправка-Стегач Неодамнешно
DYNWAVE Челик Падна Помине Tweezer Памук Топката Pincher Ноктите Форма Поправка-Стегач

Криви дизајн, лесно да се земе кристал.Погоден за подигање, декорација клипинг или помине уметност rhineston

DEN 191.76
ASkinds Прецизност Пинцети со Светлина,Веѓа Клип од не ' Рѓосувачки Челик Eyelash Curler Коса Отстранување Неодамнешно
ASkinds Прецизност Пинцети со Светлина,Веѓа Клип од не ' Рѓосувачки Челик Eyelash Curler Коса Отстранување

Суперсветли LED светло, како и практични паметен дизајн.Удобен pushкопче за вклучување / исклучување.Со изг

DEN 247.20
Голем Посочи Tweezer Неодамнешно
Голем Посочи Tweezer

Производителот гаранција може да не се применува.Јапонски Нерѓосувачки Челик.Совршен за ingrowing влакната

DEN 363.60
ДДП 3 Премија од не ' Рѓосувачки Челик Веѓа Пинцети со Торбичка, Пинцети Сет со Коса, Прав и Укажа Совети - Неодамнешно
2 парчиња/Set Веѓа Пинцети, од не ' Рѓосувачки Челик Клипови Веѓа Пинцети Лицето Коса Отстранување Клипови Неодамнешно