Отпорност на корозија Pipette Заграда, Pipette Носителот, 1,5 см Дупка со Дијаметар од Органско Стакло за Лабораториски

Отпорност на корозија Pipette Заграда, Pipette Носителот, 1,5 см Дупка со Дијаметар од Органско Стакло за Лабораториски

DEN 300.00

Неодамнешно

Това е достапна

На pipette може да биде поставен вертикално и хоризонтално.Тоа исто така може да се премести.Тоа е многу погодно.На pipette застане е направен од органско стакло за подобра издржливост.Професионална и практична дизајн со прекрасен изглед, лесно да се носат и користат.Можете да поставите повеќе pipette во исто време ,многу погодно за експеримент.Посебна структура дизајн,не е лесно да се падне на капка.Можете да поставите повеќе pipette во исто време ,многу погодно за експеримент.На pipette застане е направен од органско стакло за подобра издржливост.Посебна структура дизајн,не е лесно да се падне на капка.Професионална и практична дизајн со прекрасен изглед, лесно да се носат и користат.На pipette може да биде поставен вертикално и хоризонтално.Тоа исто така може да се премести.Тоа е многу погодно.

Material: Organic Glass
Type: Trapezoid
Hole Diameter: 1.5cm/0.59in
Package List:
1*Pipette Rack :

Додатоци на производот

Adamas-Бета Plexiglass Pipette Рек Pipette Поддршка на Носителот, Круг, Пакување од 1 Неодамнешно
Adamas-Бета Plexiglass Pipette Рек Pipette Поддршка на Носителот, Круг, Пакување од 1

Вертикалните, круг.Направен од висок квалитет на plexiglass,која има предности на ниска густина,голема механ

DEN 1622.40
Labcon 1141M29CS, 1215-120-000-9 Refillable Кутија за 192 Оџакот Багажник, Autoclavable, Пакување од 50 Неодамнешно
Labcon 1141M29CS, 1215-120-000-9 Refillable Кутија за 192 Оџакот Багажник, Autoclavable, Пакување од 50

За 192 Оџакот Решетката.Autoclavable.Пакување од 50 Labcon Refillable Складирање Полици за Eclipse 192 рек refills.Овие 192 формат r

DEN 6770.16