Силуета - Мисија Паѓа Плетење Шема Книга

Силуета - Мисија Паѓа Плетење Шема Книга

DEN 1248.00

Неодамнешно

Това е достапна

Моделот Книга Вклучува Дизајни за 14 Облека & Додатоци.Избрана Предиво 136 Merino Superwash & 1824 Волна.Поголеми Димензии Вклучени (до 2 XL и 3 XL зависи од моделот).Ова е за моделот книга само и не вклучува предиво материјали или готовиот производ.Мисија Паѓа Силуета Шема Книга Вклучува модели за 14 Облека и модни Додатоци кој 136 Merino Superwash и 1842 Волна.Облека за жени и модели вклучуваат инструкции на повеќе големини, поголеми димензии вклучени.

Додатоци на производот

Andongnywell Женска Тенка Lapel Копче Копче Одговараат, Различни Бои, Преголеми за Статистика Одговараат Јакна Неодамнешно
Andongnywell Женска Тенка Lapel Копче Копче Одговараат, Различни Бои, Преголеми за Статистика Одговараат Јакна

Поради можни физички разлики помеѓу различни монитори, производот фотографија е само илустративни и не

DEN 119.76