Aexit Домаќинство Плакарот Портата Хардвер Вратата од не 'Рѓосувачки Челик Задник Зглоб Сребрен Тон 2 Портата Шарки Должина 2 парчиња

Aexit Домаќинство Плакарот Портата Хардвер Вратата од не 'Рѓосувачки Челик Задник Зглоб Сребрен Тон 2 Портата

DEN 621.60

Неодамнешно

Това е достапна

Боја : Сребрена На Ѕвонење.Пакет Содржина : 2 парчиња x Вратата Зглоб, Некои Завртки; Тежина : 55g.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик; Име На Производ : Вратата Зглоб.Монтажа Дупка Растојание : 33 x 20mm/1.3" x 0.8"(L*W); Вкупната Димензија : (Отвори Големина)50 x 34 1mm x/2" x 1.34" x 0.04"(L*W*T).Монтажа Дупка Големина : 4mm/0.16"(D); Укината Димензии : 50 x 20 x 6mm/2" x 0.8" x 0.24"(L*W*H).Долго време за користење, лесен за инсталација, прилагодување на степен сакате да го отворите.Погоден за домашна канцеларија ковчегот, плакар, кабинет, приказ врати, прозорци и др.Монтажа завртки се вклучени тука!.

Додатоци на производот

X-DREE 31.5mmx47.5mmx8mm 360 Степен Ротација Torque Type Триење Позиционирање Зглоб(31.5mmx47.5mmx8mm Tipo Неодамнешно
X-DREE 31.5mmx47.5mmx8mm 360 Степен Ротација Torque Type Триење Позиционирање Зглоб(31.5mmx47.5mmx8mm Tipo

Име на производ : Триење Зглоб; Пакет Содржина : 1 x Триење Зглоб.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : Мет

DEN 2203.20
Заостануваат Завртка Стил 2 Pc Пакет Синџир Линк Портата Зглоб 5/8 x 4-1/2 Неодамнешно
Заостануваат Завртка Стил 2 Pc Пакет Синџир Линк Портата Зглоб 5/8 x 4-1/2

Наменета да се користи за да се откажам синџир линк портата на дрвени пост или слично...

DEN 286.80
Heyiarbeit Заварување на Врата Зглоб 2.17x0.63 Дома Портата Врата, Прозорец Дел Машки да се Женски Јаглероден Неодамнешно
Heyiarbeit Заварување на Врата Зглоб 2.17x0.63 Дома Портата Врата, Прозорец Дел Машки да се Женски Јаглероден

【Параметри】 Вкупна Големина : 55x16mm / 2.17"x0.63"(LXD); Материјал : Јаглероден Челик; Боја : Темно Сива боја 【Висо

DEN 297.36
X-DREE Дома Врата, Прозорец Хардвер 6 Долго Блек Метал приклучните поврзување Гром 2 Buc(Домашна Врата, Прозорец Неодамнешно
Aexit 40mmx20mmx15mm Нерѓосувачки Портата Хардвер Челик Стаклена Врата Менгеме Зглоб Портата Шарки Тон Сребро. Неодамнешно
URRNDD Само Затворање на Портата Шарки Јаглероден Челик Градина Портата Зглоб Гром Комплет Американски Стил Неодамнешно
Aexit XK512-2Y-2.3 Н. М Постојана Портата Хардвер вртежен момент Стабилна Вградени Портата Шарки Амортизацијата Неодамнешно
Многу од 20 Задник Зглоб Вратата Кутија Екструдиран Месинг 50Mm 2 Инчен со Завртки Неодамнешно
Многу од 20 Задник Зглоб Вратата Кутија Екструдиран Месинг 50Mm 2 Инчен со Завртки

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 1789.20
2 Пара Тешки Портата Зглоб со Еден Пар на Ракавици, KOMTASUO 7 Инчи Барел Стил Челик Заварување-на Плоча Зглоб Неодамнешно
2 Пара Тешки Портата Зглоб со Еден Пар на Ракавици, KOMTASUO 7 Инчи Барел Стил Челик Заварување-на Плоча Зглоб

【Пакет Содржи】 : Сет од 2 пара Барел Стил Портата Зглоб, погодна за инсталирање на разни порти, како што �

DEN 863.76
7 Алуминиумски Тешки Патеката портата Зависи од не ' Рѓосувачки Челик Черупка & пин Лот 2 Неодамнешно
7 Алуминиумски Тешки Патеката портата Зависи од не ' Рѓосувачки Челик Черупка & пин Лот 2

Нерѓосувачки Челик pin големина 1 7 / 8".Должина 7" x дијаметар 1 / 2".Алуминиумско Куќиште Куршум Зглоб 7" Број 2

DEN 1034.40
Само Затворање на Винил Портата Црни Шарки(Винил, ПВЦ и слично) Винил Ограда Портата Шарки w/Монтажа Хардвер Неодамнешно
SZXJJ 2 парчиња Кабинет Вратата Задник Шарки Гроздобер Месинг Позлатен Големи Зглоб Голема Декоративни Накит Неодамнешно
LANDUA 2 парчиња Злато на Мебел и Декоративни Шарки Кабинет Вратата Багаж Круна Зглоб 8 Дупки Оркестарот за Неодамнешно
Aexit Home Office Портата Хардвер Цинк Легура Вратата Имајќи Задник Зглоб Портата Шарки Црна 40mmx40mmx10mm Неодамнешно
Aexit Home Office Портата Хардвер Цинк Легура Вратата Имајќи Задник Зглоб Портата Шарки Црна 40mmx40mmx10mm

Пакет Содржина : 1 x Вратата Зглоб; Тежина : 55g.Главната Боја : Црна; Материјал : Цинк Легура.Име На Производ

DEN 688.80
Националната Хардвер N130-005 290BC Завртка Кука/Рака Шарки во Цинк позлатен, pack 2,6 Инчи Неодамнешно
Националната Хардвер N130-005 290BC Завртка Кука/Рака Шарки во Цинк позлатен, pack 2,6 Инчи

Овластен Замена за Стенли Хардвер Акции #N130005 2 пакет.Дизајниран за употреба на портите, комунални свлеч�

DEN 481.44
Aexit Кабинет Гардероба Портата Хардвер Железо Вратата Завртки за Фиксирање на Задник Зглоб Сребрен Тон Портата Неодамнешно
D&D Технологии TCHD2L2S3BTS TruClose Тешки Портата Шарки, за Само Затворање на Дрво или Винил Гејтс до 154 Неодамнешно
D&D Технологии TCHD2L2S3BTS TruClose Тешки Портата Шарки, за Само Затворање на Дрво или Винил Гејтс до 154

ТЕНЗИЈА ПРИЛАГОДЛИВОСТ Патентиран тензија прилагодување на системот ви овозможува да се прилагоди пр�

DEN 1598.40
2 Pack Само Затворање на Портата Шарки за Дрвени Огради Тешки Солидна Винил Ограда Портата Поблиску Шарки, Неодамнешно
2 Pack Само Затворање на Портата Шарки за Дрвени Огради Тешки Солидна Винил Ограда Портата Поблиску Шарки,

【Само Затворање Дизајн】Користење на замав на вредноста алатка, се стави крај (мали род) во серија на ма�

DEN 719.76