NeoBack Винил Дрво Фотографија Позадина Backdrops Дрвена Табла Дете Бебе Туш Фото Студио Проп Photobooth Photoshoot 5x3ft

NeoBack Винил Дрво Фотографија Позадина Backdrops Дрвена Табла Дете Бебе Туш Фото Студио Проп Photobooth Photoshoot

DEN 119.76

Неодамнешно

Това е достапна

▶Прилики : производи за Фотографија Студио, Бебе Туш, Роденден, и Др. ▶Материјал : Тенок Винил -100gsm Материјал,мала тежина лесно ракување&носат. ▶Функција : Одлична боја третман, реални детали и уметнички ефект. ▶Брзо Користете&Монтажа : Клипот & Стојат Комплет,Лепило Точки/Лента. ▶Лесно Нега : ве Молиме железо задната површина со пареа железо по долго време го користите, но не и сува железо. ▶Стандардна големина Лесна, Прилагодена големина не е достапна во моментов.Добредојдовте на Neo Back. ▶Пакување Листа◀ : 1. Едно Парче позадина. 2. Позадина Стојат или Клипови не се вклучени. ▶Карактеристики◀ : 1. Око-фаќање на детали и lifelike бои. 2. Одлична боја третман, реални детали и уметнички ефект. 3. Брзо Користете&Монтажа-Клип & Застане за Полнење или Лепило Точки/Лента 4. Не може да се мијат со рака или со машина за миење. 5. НЕ стојат или реквизитите се вклучени, само во позадина!. 6. Не-рефлективна. ▶Методите на користење◀ : 1. Користење позадина прстиња за да висат на штандот. 2. Со користење на само-лепило точки или ленти привремено да се држиме до ѕид. ▶Белешки◀ : Со цел да се олесни транспорт и пакување, ќе биде укината крпа позадина пратки, што резултира во creased (Неколку Случај).На браздата може да се отстрани како што е подолу чекори : 1.ве молиме железо задната површина со пареа железо, но не се исуши железо.Ве молиме имајте на температура околу 60 ℃ 2.Висат нагоре или го промовираме до цевка, и чекање за 3-4 дена. 3.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.Можете да ја прилагодите на фотографијата со Photoshop за подобра идеален ефект.Ако имате било какви прашања, предлози или проблеми, ве молиме контактирајте со нас во секое време.Уживајте во вашата шопинг време!٩(๑❛ᴗ❛๑)۶.

Додатоци на производот

Aperturee Safari Животни Бебе Туш Позадина 7x5ft Џунглата Woodland Зелени Тропски Дланка Остава О Бебе Фотографија Неодамнешно
Aperturee Safari Животни Бебе Туш Позадина 7x5ft Џунглата Woodland Зелени Тропски Дланка Остава О Бебе Фотографија

ღ【ГОЛЕМИНА】7ftx5ft (2.1 М во ширина х 1.5 M во височина), Може да се сретнат околу 6 деца да се земе една група ф�

DEN 402.48
Poise3EHome Розово Злато Sequin Позадина 4Ft x 7Ft Светкавиот Drape Лесна Фотографија Завеса за Свадба/Партија Неодамнешно
Poise3EHome Розово Злато Sequin Позадина 4Ft x 7Ft Светкавиот Drape Лесна Фотографија Завеса за Свадба/Партија

Тоа е 4метри широк, 7долги нозе, sequin позадина со 4инчен род дупка на врвот!.Можете да ги користите за свадб�

DEN 431.76
AOFOTO 10x7ft Црвениот Тепих Позадина Филм Ноќ Фаза Осветлување Фотографија Позадина Славен Настан Партија Неодамнешно
AOFOTO 10x7ft Црвениот Тепих Позадина Филм Ноќ Фаза Осветлување Фотографија Позадина Славен Настан Партија

Тоа е совршен за телевизиски и видео продукција.Сите наши backdrops се винил материјал, се тркалаат станот и

DEN 791.76
Зелена Позадина Позадина Црн Екран Позадина Стојат Комплет, Chromakey Фотографија Позадина за Поддршка на Системот Неодамнешно
Leyiyi 5x3ft Фотографија Позадина Среќен Роденден Позадина Подароци Лента Крофни Близалки Чоколадо Слатка Банер Неодамнешно
Riyidecor Розова Цвет Глувчето Главата Позадина 8x6ft Бела Polka Точки со Број Еден Девојка 1-ви Роденден Фотографија Неодамнешно
Yeele 7x5ft Црвена Роза на Срцето Bokeh Позадина за Фотографија Свадба Годишнината Денот на Вљубените Позадина Неодамнешно
Yeele 7x5ft Црвена Роза на Срцето Bokeh Позадина за Фотографија Свадба Годишнината Денот на Вљубените Позадина

Разноврсна : Погоден за новородените деца, бебе туш роденден украси,лични портрет на производот и семеј�

DEN 455.76
Westcott 138 9x20-Нозе Богата Црна Позадина Неодамнешно
Westcott 138 9x20-Нозе Богата Црна Позадина

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 3477.60
Allenjoy 7x5ft Бебе Туш Backdrops Сина Супер Панорама на Градот Згради Деца Момче 1 Тематските Роденден Фотографија Неодамнешно
AOFOTO 10x8ft Божиќ Ноќ Позадина Nativity Сцена Светиот Семејство и Три Кралеви Фотографија Позадина Божиќ Неодамнешно
AOFOTO 10x8ft Божиќ Ноќ Позадина Nativity Сцена Светиот Семејство и Три Кралеви Фотографија Позадина Божиќ

5 метри / 8ft.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставува

DEN 1103.76
Дивјак Лесна Хартија Фотографија Позадина - 5 Ultramarine (107 во x 36 ft) за YouTube Видеа во Живо Стриминг, Неодамнешно
Дивјак Лесна Хартија Фотографија Позадина - 5 Ultramarine (107 во x 36 ft) за YouTube Видеа во Живо Стриминг,

Дивјак Лесна Хартија е совршен за создавање на мазна фотографија потекло, социјални медиуми и стриминг

DEN 2327.76
Haoyiyi 5x3ft Подводниот Свет Фотографија Позадина Fairyland Желки Риби Корални Алги Позадина за Фото Деца Неодамнешно
Haoyiyi 5x3ft Подводниот Свет Фотографија Позадина Fairyland Желки Риби Корални Алги Позадина за Фото Деца

Големина : 5x3ft(150x100cm).Materical : Viny,мала Тежина,Тоа може да биде укината и лесно да се носат.Производство : Комп

DEN 263.76
Apotoe 100X150CM(3X5FT) Сината Лента Крофна Шоп Новороденче,Бебе, Момче и Девојка Фотографија Позадина Прилагодено Неодамнешно
Leowefowa Винил 7x5ft Seaview Куќа Позадина Летен Одмор на Плажа Хотел Домот Соба Seascape Backgroud за Фотографија Неодамнешно
Leowefowa Винил 7x5ft Seaview Куќа Позадина Летен Одмор на Плажа Хотел Домот Соба Seascape Backgroud за Фотографија

Големина : 7 (W) x 5 (H) FT / 2.2 метар широк x 1.5 метар висок , Подготовка 34days и Испорачани од страна на e Packet ,обичн

DEN 311.76
Добредојде Назад на Училиште Фотографија Позадина Chalkboard Лавра Шарени Позадина Банер за Првиот Ден на Училиште Неодамнешно
AOFOTO 7x5ft Дипломирањето Позадина Класа на 2022 Congrats Дипломирани студенти Trencher Капи во Небото Фотографија Неодамнешно
AOFOTO 7x5ft Дипломирањето Позадина Класа на 2022 Congrats Дипломирани студенти Trencher Капи во Небото Фотографија

Исто Така, и Прилагоди вашето барање.Таа, исто така служи како одлична позадина за настапи во живо, како �

DEN 165.36
AOFOTO 7x5ft Бајката Подводен Бисер Школка Позадина Длабоко Морето Растенија Корални Бисер Школки Подводни Неодамнешно
AOFOTO 7x5ft Бајката Подводен Бисер Школка Позадина Длабоко Морето Растенија Корални Бисер Школки Подводни

Оваа позадина ќе биде предаден укината (поради поштата политики на превозот големина).Во AOFOTO, ние постој

DEN 443.76
Wandisy Риба Резервоарот Позадина Постер, SuStyle Аквариум Риба Резервоарот BackgPVC Лепило Оркестарот Хартија Неодамнешно
Wandisy Риба Резервоарот Позадина Постер, SuStyle Аквариум Риба Резервоарот BackgPVC Лепило Оркестарот Хартија

Аквариум Постер : аквариум позадина 55 литри ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ На Риба Резервоарот Позадина е направе�

DEN 484.56
AWERT Простор Аквариум Позадина Млечниот Пат Тематските Риба Резервоарот Позадина Галакси Ѕвезди во Универзумот Неодамнешно
Leowefowa 7x5ft Среќна Нова Година 2022 Позадина Среќа Потковица Backdrops за Фотографија Шампањ Огномет Bokeh Неодамнешно Најдобра цена
Leowefowa 7x5ft Среќна Нова Година 2022 Позадина Среќа Потковица Backdrops за Фотографија Шампањ Огномет Bokeh

Големина : 7 (W) x 5 (H) FT / 2.2 метар широк x 1.5 метри висока.Материјал : Винил; мала тежина; Тоа може да биде пати;

DEN 263.76
Преносни Фото Студио, Crossbar Фотографија Позадина Рамка Заградата Зелен Екран Внесување Крпа Децата Облека Неодамнешно
Allenjoy 7x5ft Lumberjack Позадина Малку Бебе Момче е На Пат Новородено Бебе Туш Банер Диви еден 1 Прв Роденден Неодамнешно
Allenjoy 7x5ft Lumberjack Позадина Малку Бебе Момче е На Пат Новородено Бебе Туш Банер Диви еден 1 Прв Роденден

[Пакет] Само 1 парче 7ftx5ft (2.10 М ширина x 1.5 М висина) Allenjoy Lumberjack Малку Бебе Момче е на Пат Фотографија Позади�

DEN 959.52
AWERT Рептил Хабитат Сино Небо Оаза Кактус Gobi Терариум Позадина Трајни Полиестер Позадина Неодамнешно
AWERT Рептил Хабитат Сино Небо Оаза Кактус Gobi Терариум Позадина Трајни Полиестер Позадина

❀ Големина : 36(W)x24(H)инчи / 90(W)*60см(H) ❀ Материјал : Терариум, Позадината е изработена од полиестер, тоа е мек

DEN 110.16
Кејт 20x10ft Светло Сина Backdrops за Photoshoot Портрет Backdrops Фотографија Муслин Позадина Стариот Мајстор Неодамнешно
Кејт 20x10ft Светло Сина Backdrops за Photoshoot Портрет Backdrops Фотографија Муслин Позадина Стариот Мајстор

[Содржат] 1x 20x10ft / 6m(W) x 3m(H) Микрофибер Позадина(клипови, или да позадина стојат колекции не се вклучени).Ек�

DEN 1639.20