2-7T Момчиња Девојчиња Мода Сандали, Влечки,Бебе Девојка Деца Бисер Rhinestones Мека Против Пролизгување Единствена Танц Перформанси Сандали

2-7T Момчиња Девојчиња Мода Сандали, Влечки,Бебе Девојка Деца Бисер Rhinestones Мека Против Пролизгување Единствена

DEN 1766.40

Неодамнешно

Това е достапна

☼ ВИСОК КВАЛИТЕТ:Принцеза Патики со Мека Гума дното ѓон за подобра контрола на движење и удобност.Мек Материјал ќе не боли твоите девојки нозе дури и за еден долг ден да се игра или да одиме.Кука & Јамка. ☼ МЕКИ и УДОБНИ : добро носат-резистенција,високо еластична против пролизгување ЕВА гумен ѓон се намалува ризикот од лизга и паѓа со обезбедување на вас со влечење на различни површини, како што се дрво или плочки на подот, и заштита на вашиот дрвени и тепих на подот.cushiony табани на премиум ткаенини, мек памук, лен ткаенини на горниот дел на пантофли и покривачки, направи овие влечки изгледаат природно и удобно. ☼ ИЗНЕНАДУВАЧКИ ИЗГЛЕД:Со тоа, вие сте веќе не се плаши од вашите деца сакаат да ги тргнеме своите чевли во секое време, насекаде.обликот на чевлички се фиксни, и не е лесно да се деформира, повеќе погодна за насочат на човековите на нозе.Тоа исто така може да внимателно следете ги чекорите за вас, тешко да се менува при одење или прави нешто друго. ☼ ПРИЛИКИ:Сандали е најдобро одговара за цвет девојка или било какви други фенси настан, во партија, свадба, се облекуваат игра или неформални ден носи.Тоа исто така може да се користи како дневен подароци за децата.Луѓето се среќни да имаат нешто им се допаѓа, и така се деца. ☼ ТОПЛО ПОТСЕТНИК:Изберете соодветна големина за вашето дете.Ние се нудат пријателски услуги на клиентите во рок од 24 часа.Било каков Проблем, ве Молиме Контактирајте со Нас, Ќе Добиете Најдоброто Решение.Препорачана Возраст : 2-3 T Етикета Големина : 21 Внатрешна Должина : 13.7 cm/5.39"Препорачана Возраст : 3-4 T Етикета Големина : 22 Внатрешна Должина : 14.2 cm/5.59"Препорачана Возраст : 4-5 T Етикета Големина : 23 Внатрешна Должина : 14.7 cm/5.79"Препорачана Возраст : 5-6 T Етикета Големина : 24 Внатрешна Должина : 15.2 cm/5.98"Препорачана Возраст : 6-7 T Етикета Големина : 25 Внатрешна Должина : 15.7 cm/6.18"Опис Што е направена од високо квалитетни материјали,Мека рака чувство, без било штета на вашето бебе Прекрасна и Шармантна дизајн на располагање,Направи вашето бебе повеќе прекрасна Пол : Девојки Чевли горниот материјал : Синтетички кожа Единствена материјал : Гума Мода Елемент : Малку гума Затворање Тип : Велкро Кука&јамка Стил : Случајни,Мода Пакет содржина : 1 пар чевли(Не Вклучувајќи и чевли кутија) Забелешка : Insole Должина=Нога Должина+0.8 cm M,Значи Стандардна Ширина ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Ако не сте сигурни која големина или други проблеми,ве молиме контактирајте со нас за да бидете сигурни дека ќе се избере правилната големина.Поради светлината или на екранот поставување,ве молам, разберете дека не може да биде боја разлика.

Додатоци на производот

Шели Кајл Потпис Трепет во Прав Talc Сет, 100 g Неодамнешно
Шели Кајл Потпис Трепет во Прав Talc Сет, 100 g

Добиете мека, shimmery кожата сите во текот на годината со нашите 100g TalcСлободен Потпис Трепет на Телото во П�

DEN 1008.00
2 Поставува во Прав Случај со Прав Издувам Прав Сад во Прав Кутија Бебе По Бања Прав Издувам Комплет Празни Неодамнешно
ATOPALM Derma Благотворно во Прав за Слаби и Чувствителна Бебешка Кожа со Пот Осип, 0.8 Fl Мл, 23g Неодамнешно
ATOPALM Derma Благотворно во Прав за Слаби и Чувствителна Бебешка Кожа со Пот Осип, 0.8 Fl Мл, 23g

На смирување прав за воспалена кожа со пот осип.Тој го остава бебето е испотени кожата мат и освежен.ATOPALM

DEN 480.00