KJBGS Висока Прецизност 1pc Дрво Писарот 260mm Т-Тип Владетел Дупка Scribing Мерач Алуминиум Прекрстени Нозе Дрво Преминал-Out Алатка за Мерење Алатка Корисна Мерење Алатки Уд

KJBGS Висока Прецизност 1pc Дрво Писарот 260mm Т-Тип Владетел Дупка Scribing Мерач Алуминиум Прекрстени Нозе

DEN 1817.52

Неодамнешно

Това е достапна

Секоја дупка на т-владетел претставува еден millimeter.Т-260 дупка позиционирање владетел означување владетел е прецизна, сестрано, и лесен-за-користење.Најдете дупка соодветната скала, вметнување на пен во дупка, и исцртување на посакуваната линија.Прецизност означување на т-правило ви помага да го привлекува совршен хоризонтални линии додека лизгање на владеењето по должината на работ на вашата работа.Овој мулти-цел обележување и мерење владетел е погодна за 0.5-1mm refills.

Додатоци на производот

WPYYI Триаголник Владетел 90 Степени 150/200mm Нерѓосувачки Челик Хоризонтална Дрво Брзина Плоштадот Protractor Неодамнешно
WPYYI Триаголник Владетел 90 Степени 150/200mm Нерѓосувачки Челик Хоризонтална Дрво Брзина Плоштадот Protractor

Материјал : не ' рѓосувачки челик.Нерѓосувачки челик владетел, индустриски квалитет, јасно скала, висока

DEN 2475.12
Accusize Индустриски Алатки 36 од 0.001 Прецизност Draftsmen Челик, Прави Агли, Земјата, 0001-0036 Неодамнешно
Accusize Индустриски Алатки 36 од 0.001 Прецизност Draftsmen Челик, Прави Агли, Земјата, 0001-0036

Изградена од висок квалитет на топлина третираат челик.Точна референца линија и може да се користи за п�

DEN 227.76