SAVITA 6 Парчиња 13x10.24in 7 Смета Пластични Needlepoint Платно Бели Пластични мрежа Листови за Везови Изработката и Сплетам и Капчиња Проекти

SAVITA 6 Парчиња 13x10.24in 7 Смета Пластични Needlepoint Платно Бели Пластични мрежа Листови за Везови Изработката

DEN 235.20

Неодамнешно

Това е достапна

Пакет Содржина : ќе добиете пакет од 6 крстот крои пластична мрежа, и секое парче на крстот крои мрежа мерки 13*10.24 инчен/3*26 см. 7 Грофот : Секоја дупка е за 2.2 mm x 2.2 mm.Непречено се намали дупка ќе не entangle на предиво или тема.Материјал : пластични платно листови се направени од пластика со мазна површина и уредни дупки.Тоа може да биде свиткан и не е лесно да се солза.Лесно да се Намали : Пластични платно колекции може да се намали во различни форми и големини според вашиот вистински треба.Широка Примена : Пластична мрежа листови се совршен материјал за разни проекти, како што се ѕидни декорации, купот на мат, ознаки и ткиво кутии.Боја : Бела.

Додатоци на производот

HEALLILY 10pcs Круг Пластична Мрежа Платно Листови 17. 5cm Needlepoint Везови Празно Платно Листови Торба База Неодамнешно
HEALLILY 10pcs Круг Пластична Мрежа Платно Листови 17. 5cm Needlepoint Везови Празно Платно Листови Торба База

Се создаде широк спектар на интересни проекти со овие пластични листови да направи големи подароци или

DEN 357.84