MCB Заврши Природно Дрво Добротворна Донација & Предлог Кутија Гласачката Кутија со Страна Џеб - со Шарки Капак и Безбедност Заклучување (Богати со Природни)

MCB Заврши Природно Дрво Добротворна Донација & Предлог Кутија Гласачката Кутија со Страна Џеб - со Шарки Капак

DEN 959.76

Неодамнешно

Това е достапна

ВИСОК КВАЛИТЕТ, БОГАТА ДРВО CONTRUCTION BOX : Ова здрав дрвени донација кутија со мазна заштитна по завршувањето на двете стилски и ги поканува.Тоа можат да го издржат постојана тежина, и е совршена големина за да се одржи многу монети, трудови и картички, но сепак не е премногу голем за да се преоптоварат областа. (Гласачките Ливчиња Не Се Вклучени).РАЗНОВРСНА КОЛЕКЦИЈА BOX : Ова MCB богата дрво колекција гласачката кутија е соодветно за вашата професионална настани и покажува класа уште стил во кој и да било службен средина.Се користи како предлог кутија, коментар капка кутија, се жали кутија, донации и придонеси, клуб избори, молитва барања, канцеларија или во училница и предлози, и повеќе.ЗАШТИТЕНА СОДРЖИНА : Секој дрвени донација кутија доаѓа со безбедноста заклучување и 2 копчиња за да се обезбеди донации, коментари и влезните билети безбедно и заштитени за приватност.ПРОФЕСИОНАЛНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Ова дрвени коментар кутија има несакани џеб за чување на мали подлога од хартија или форми.Вклучени со секое купување е бесплатен за безбедност пенкало на еден синџир.Овој коментар колекција кутија има рамно дно и затоа може да се користи на контра врвот.ПРОИЗВОД DIMENTIONS : Оваа богата дрво коментар кутија мерки на 8 1/2" H 6 1/4" широк и 4" D. Оваа MCB донација кутија е направен со вистински квалитет дрво со мазни заштитна завршувањето на кои е и стилски и ги поканува.Оваа богата дрво колекција гласачката кутија е соодветно за вашата професионална настани со своите бирократски изглед и покажува класа уште стил во кој и да било службен начин.Место на ова поле се на вашата контра или маса и се користи како предлог кутија, коментар капка кутија, се жали кутијата за донации и придонеси, клуб избори, молитва барања, канцеларија или во училница и предлози.Оваа колекција бин е совршена големина за да го издржат голем износ на пари, хартија билети, влез со картички и предлози форми, но сепак не е премногу голем за да се преоптоварат областа.Секој дрвени донација кутија доаѓа со безбедноста заклучување и 2 копчиња за да се обезбеди донации, коментари и влезните билети безбедно и заштитени за приватност.Освен тоа, има несакани џеб за чување на мали подлога од хартија или исполнет влез или предлог форми.Плус, опфатени со секое купување е бесплатен за безбедност пенкало на синџир за својата погодност.

Додатоци на производот

Генерички Акрилик Донација Гласачката Кутија со Заклучување на Безбедно Предлог Кутија Донација Колекција Кутија Неодамнешно
ZLYPSW Нерѓосувачки Челик Отворено Водоотпорен Предлог Кутија, Дома Порака Кутија Ѕид Монтирани со Заклучување Неодамнешно
ZOUHANGDIAN Писмо Кутија, Европски Стил Вила на Отворено Ѕид-Монтирани Rainproof Предлог Кутија, Lockable Писмо Неодамнешно
ZOUHANGDIAN Писмо Кутија, Европски Стил Вила на Отворено Ѕид-Монтирани Rainproof Предлог Кутија, Lockable Писмо

Поштенското сандаче е класичен ѕидмонтирани форма фактор.Секоја програма во поштенското сандаче е стр�

DEN 4101.60
Поштенски сандачиња Wall-Mount P. O Кутија Надворешен Ѕид-Монтирани Петиција Предлог Кутија Жалбата Предлог Неодамнешно
Поштенски сандачиња Wall-Mount P. O Кутија Надворешен Ѕид-Монтирани Петиција Предлог Кутија Жалбата Предлог

【Поштенско сандаче материјал】 Висококвалитетни поцинкуван лим материјал, по електростатско прскање �

DEN 2378.40
FixtureDisplays® Кутија, Метал Донација Предлог Копче Капка прибирање Средства w/Знак Носител на Црн 11573 Неодамнешно
FixtureDisplays® Кутија, Метал Донација Предлог Копче Капка прибирање Средства w/Знак Носител на Црн 11573

Оваа донација, внесете го испуштајте, или гласачката кутија е изградена на трајни лим.Две преdrilled дупки �

DEN 1689.84
AdirOffice Челик Донација/Предлог Кутија - Тешки Обезбедени Складирање со Променливи Комбинација Кабел Lock Неодамнешно
AdirOffice Челик Донација/Предлог Кутија - Тешки Обезбедени Складирање со Променливи Комбинација Кабел Lock

ИЗГРАДЕН ЗА ДА ТРАЕ.Стручно направен од челик заварени, со кристално јасна, влијаниеотпорни прозорец, о�

DEN 406.80
ZLYPSW поштенско Сандаче, Симпатична Виси на Ѕидот Предлог Кутија со Заклучување, Креативни Писмо Кутија Училиште Неодамнешно