Mepra AZB10391121 Levantina Мраз Табела Риба Вилушка – [Пакет на 24], 20.8 cm, Бранеа од Нерѓосувачки Челик Заврши, машина за миење Садови Безбедно Садови

Mepra AZB10391121 Levantina Мраз Табела Риба Вилушка – [Пакет на 24], 20.8 cm, Бранеа од Нерѓосувачки Челик

DEN 8724.96

Неодамнешно

Това е достапна

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra Прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.ИТАЛИЈАНСКИ ИЗРАБОТЕНИ ДИЗАЈНИ : Mepra е познат за иновативност во дизајнот, благодарение на соработки со важни италијански дизајнери како што се Angelo Mangiarotti.Сега ќе можете да лесно да се донесе парче Направени во Италија историјата на вашата маса.Се ДОЖИВЕЕ НЕШТО ПОСЕБНО : На Levantina flatware колекција од Mepra зрачи со луксузни како начин на живот.Нејзиниот кул, минимално, секси стил е инспириран од влијателни дизајнери како Angelo Mangiarotti и возвишен низ генерации, на традицијата, техника и врвен материјали.ВИСОКА ОТПОРНОСТ на ПРИБОР за јадење : јадење приборот за јадење во собата е направен со користење на не ' рѓосувачки челик 18/10. Оваа челик содржи повеќе од 5% на легирање елементи и е многу силна.Материјалот останува непроменета со корозија и оксидација.MEPRA Табела Риба Вилушка : на Располагање во собата на 24, оваа Табела Риба Вилушка е 20.8 cm долга.Тоа има бранеа од нерѓосувачки челик заврши и се користи за да се заврши табела settings.Тоа се користи од страна на ресторани, хотели, кафулиња и банкети.Достапни во собата на 24, оваа Табела Риба Вилушка е 20.8 cm долга.Тоа има бранеа од нерѓосувачки челик заврши и се користи за да се заврши табела settings.Тоа се користи од страна на ресторани, хотели, кафулиња и банкети.На Levantina flatware колекција од Mepra зрачи со луксузни како начин на живот.Нејзиниот кул, минимално, секси стил е инспириран од влијателни дизајнери како Angelo Mangiarotti и возвишен низ генерации, на традицијата, техника и врвен материјали.Mepra Прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.

Додатоци на производот

Пластични Premierware Предници Торба | Кралската Виолетова | Пакет од 24 Неодамнешно
Пластични Premierware Предници Торба | Кралската Виолетова | Пакет од 24

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Кралската Виолетова расположливиот предниците 24pcs.ДЕКОРАТИВЕН ДИЗАЈН : домот и шаре�

DEN 90.72
Прилагодувања за Прибор за јадење 400 Расположливиот Пластика Бела Предници, 400 Ножеви, BPA-Free за Еднократна Неодамнешно
Deevoka Тропски Кокос Дрво Чаши и Luau Плажа Партија Материјали, 24 Парчиња, Вклучува Цевчиња, Црвена, Сина Неодамнешно
Deevoka Тропски Кокос Дрво Чаши и Luau Плажа Партија Материјали, 24 Парчиња, Вклучува Цевчиња, Црвена, Сина

Овие кокос очила се најдобар начин да уживате во Хавајски Тропска Плажа тематските лето партија од Luauor.�

DEN 1022.40
Пластични Premierware Предници Торба | Избриши | Пакет од 24 Неодамнешно
Пластични Premierware Предници Торба | Избриши | Пакет од 24

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Јасно расположливиот предниците 24pcs.ДЕКОРАТИВЕН ДИЗАЈН : домот и шарени дизајн на ов�

DEN 90.72
Comas 6117 Мадрид 18% Десерт Вилушка, Од Не ' Рѓосувачки Челик Неодамнешно
Comas 6117 Мадрид 18% Десерт Вилушка, Од Не ' Рѓосувачки Челик

Производителот гаранција може да не се применува.Производот е Елегантно Огледало Заврши Нерѓосувачки �

DEN 397.20
Пластични Суверена Предници Торба | Бела | Пакување од 50 Неодамнешно
Пластични Суверена Предници Торба | Бела | Пакување од 50

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Бела расположливиот предниците 50pcs.ДЕКОРАТИВЕН ДИЗАЈН : домот и шарени дизајн на ова�

DEN 136.80
Mepra AZC10P71121 Fantasia Табела Риба Вилушка – [Пакет на 48], Розова, 19.5 cm, од не ' Рѓосувачки Челик машина Неодамнешно
Mepra AZC10P71121 Fantasia Табела Риба Вилушка – [Пакет на 48], Розова, 19.5 cm, од не ' Рѓосувачки Челик машина

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra Прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина �

DEN 18222.72
За еднократна употреба Пластични Овошје Предници Коктел Стапови Плочи Зема Десерт Предници Торта Предници Партија Неодамнешно
Пластични Premierware Предници Торба | Жолта | Пакет од 24 Неодамнешно
Пластични Premierware Предници Торба | Жолта | Пакет од 24

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Жолта расположливиот предниците 24pcs.ДЕКОРАТИВЕН ДИЗАЈН : домот и шарени дизајн на ов�

DEN 90.72
Пакување Од 100 Расположливиот Дрвени Прибор за јадење Предници Поставите Biodegradable Еко Пријателски Неодамнешно
Пакување Од 100 Расположливиот Дрвени Прибор за јадење Предници Поставите Biodegradable Еко Пријателски

Biodegradable, Compostable и Екопријателски Предници.Направени од премија одделение бреза дрво од FSC Заверена Фабри

DEN 162.96