Снек Pretzel Factory Чипс Лук Пармезан, Голема Партија Големина, 14 Oz

Снек Pretzel Factory Чипс Лук Пармезан, Голема Партија Големина, 14 Oz

DEN 384.00

Неодамнешно

Това е достапна

ТЕНКИ & КРЦКАВА : Pretzel Чипс се печени со вкусен лук и Пармезан вкусови.ПЕЧЕНИ УЖИНКА : Pretzel крекери со голема гастрономски вкус од здрави состојки.ОДЛИЧНО СО СОСОВИ : Совршен сами или придружени со hummus, сосови и да се шири.МЕЗЕ ИДЕЈА : Врвот со моцарела сирење, домати и босилек за вкусен bruschetta залак.ПАРТИЈА ГОЛЕМИНА : Голем 14 унца resealable торба е одлична за партии и порибување на вашиот провизии.Уживајте во целото лекување во секое време, насекаде со овие Pretzel Чипс печени со вкусен лук и Пармезан вкусови.Можете да pack ги во вашиот ручек, јадете ги во движење или да им служи на гостите во партии.Се обиде да ги рамнина, натопени или поврзан со вашиот омилен toppings.Оваа партија големина торба ги прави идеални за споделување или служат на партиите.Од 2004 година, Pretzel Чипс биле модерен пресврт на старата омилени.Pretzel Чипс се најдобри дел од pretzel – тенок и вкусна со криза те сакам.Тие се dippable, spreadable, и deliciously snackable.Со голема гастрономски вкус од здрави состојки, тоа е совршен оброк за секое време!.

Додатоци на производот

Од Земјата Нагоре, Карфиол Pretzel Стапови Оригиналот, 4.5 Унца Неодамнешно
Од Земјата Нагоре, Карфиол Pretzel Стапови Оригиналот, 4.5 Унца

Нашите вкусни Карфиол Pretzels имаат хранлива еквивалент на издржување на зеленчук, унца по унца.Нашите pretze

DEN 290.40
ЧИЧКО JERRYS Посебни Ниска Сол Pretzels, 7 МЛ Неодамнешно
ЧИЧКО JERRYS Посебни Ниска Сол Pretzels, 7 МЛ

Глутен Слободни.Едвард И Синови, Низок Натриум Veggie Бујон Коцки Е Здраво, Задоволување На Купони Во Секун

DEN 499.20