ZHIPAIJI 1pcs Универзален Мотор Титаниум Завртки Боја М5/M6 Завртки Само-Прислушување Завртки Мото-Стил DIY Комплет Додатоци комплет (Боја : M6X20)

ZHIPAIJI 1pcs Универзален Мотор Титаниум Завртки Боја М5/M6 Завртки Само-Прислушување Завртки Мото-Стил DIY

DEN 239.04

Неодамнешно

Това е достапна

Име На Производ : Титаниум Алуминиумски Завртка.Производ материјал : TC4 титаниум алуминиумски.Производ parameters Product Име : Титаниум Алуминиумски Screw Product материјал : TC4 титаниум alloy Number на производи : еден sale Product карактеристики : се направени од титаниум алуминиумски, има добра отпорност на корозија, доволно цврстина, мечтателни боја позлата, и кул форма дизајн; тоа го прави автомобилот повеќе истакнати, повеќе елегантен и tasteful!Завртка големина : 5mm/6mm Instructions за хексагонални штекер завртки : користете 4mm хексагонални копчињата за M5 завртки / 5мм хексагонални копчињата за M6 screws And ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се справи со вашиот проблем во рок од 24 часа;.

Додатоци на производот

uxcell Превоз Завртки, Вратот Превоз Болт, Круг Главата, Плоштад Вратот, на 304 Нерѓосувачки Челик M6x16mm Неодамнешно
uxcell Превоз Завртки, Вратот Превоз Болт, Круг Главата, Плоштад Вратот, на 304 Нерѓосувачки Челик M6x16mm

Производ : Превоз Завртки; Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Челик; Димензија : M6x16mm; Конец Должина : 12mm / 0.47".

DEN 226.56
20 Поставува Долго Квадратни Вратот Превоз Завртки Сет,Превоз Завртки Сет w/Ореви & Рамни Подлошки,оближена Неодамнешно
(100 компјутери) М8-1.25 X 140mm, DIN 603 / ISO 8677, Метрички, Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Неодамнешно
(100 компјутери) М8-1.25 X 140mm, DIN 603 / ISO 8677, Метрички, Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот,

Исто така познат како тренер завртки, обично се користи за да се зацврсти метал на дрво.На плоштадот вра�

DEN 8175.60
X-DREE M8x60mm на 304 Нерѓосувачки Челик Круг Капа Плоштадот Вратот Приколка Превоз Завртки 5pcs(M8x60mm 304 Неодамнешно
X-DREE M8x60mm на 304 Нерѓосувачки Челик Круг Капа Плоштадот Вратот Приколка Превоз Завртки 5pcs(M8x60mm 304

Глава Стил : Тркалезна Глава; Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 5pcs x Превоз Гром.Име �

DEN 306.00
Премиер-Линија 9065414 Превоз Завртки, 5/8 во.-11 X 12 во., A307 Одделение Жешка Натопи Поцинкуван Челик, 5-Пакет Неодамнешно
Премиер-Линија 9065414 Превоз Завртки, 5/8 во.-11 X 12 во., A307 Одделение Жешка Натопи Поцинкуван Челик, 5-Пакет

Големина : 5 / 8 инчи11 X 12 инчи.Карактеристики мазна заоблени глава наспроти стандард хексадецимален глав�

DEN 726.96
Националната Хардвер N179-168 V858B Превоз Завртки во Црно, pack 3 Неодамнешно
Националната Хардвер N179-168 V858B Превоз Завртки во Црно, pack 3

3 пакет.Изработена од челик.Цинк обложено со сатен црна насликани заврши 3 завртки по пакет.Вклучува 3 ор�

DEN 131.76
(50 парчиња) M10-1.5 X 160mm, DIN 603 / ISO 8677, Метрички, Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, A4 Неодамнешно
(50 парчиња) M10-1.5 X 160mm, DIN 603 / ISO 8677, Метрички, Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, A4

Исто така познат како тренер завртки, обично се користи за да се зацврсти метал на дрво.На плоштадот вра�

DEN 1068.00
HILLMAN FASTENER 812588 3/8X4-1/2 Превоз Болт, 3/8 x 4-1/2-Инчен , сребро. Неодамнешно
HILLMAN FASTENER 812588 3/8X4-1/2 Превоз Болт, 3/8 x 4-1/2-Инчен , сребро.

Превоз Завртки се дизајнирани да се зацврсти дрвена лице или дрво или метал.Рамна глава дава полурамна �

DEN 684.00
X-DREE M6x25mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Целосно Тема Плоштадот Вратот Превоз Завртки DIN603 80pcs(M6x25mm Неодамнешно
X-DREE M6x25mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Целосно Тема Плоштадот Вратот Превоз Завртки DIN603 80pcs(M6x25mm

Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 80(+ / 2%)компјутери x Превоз Гром; Име на Производ : П�

DEN 849.12
Тешко да се Најде Fastener 014973485702 Превоз Завртки, 1/4-20 x 1, Парче-100 Неодамнешно
Тешко да се Најде Fastener 014973485702 Превоз Завртки, 1/4-20 x 1, Парче-100

Дијаметар 1 : 1 / 4 инчи.Дијаметар 2 : 19 / 32 инчи.Должина : 1 инч.Материјал : Челик.Крај : Цинк.Ние акции широк сп�

DEN 216.48
Hillman 240243 Превоз Болт, 7/16 x 3-Инчен, Челик, оближена со Цинк, Сребро, 50-Пакет Неодамнешно
Hillman 240243 Превоз Болт, 7/16 x 3-Инчен, Челик, оближена со Цинк, Сребро, 50-Пакет

Превоз Завртки се дизајнирани да се зацврсти дрвена лице или дрво или метал.Рамна глава дава полурамна �

DEN 974.88
5/16-18 x 2 Нерѓосувачки Челик Превоз Завртки Одделение 18-8 Количина 500 Неодамнешно
5/16-18 x 2 Нерѓосувачки Челик Превоз Завртки Одделение 18-8 Количина 500

Превоз Завртки.Молња 16.05.2018 На превоз болт, тренерот на гром или круг главата плоштадот вратот болт се ко

DEN 9134.16
М8-1.25 X 20mm Превоз Завртки/Делумно Навој / A4 Нерѓосувачки Челик (Количина: 700 компјутери) Неодамнешно
М8-1.25 X 20mm Превоз Завртки/Делумно Навој / A4 Нерѓосувачки Челик (Количина: 700 компјутери)

DIN 603 Превоз Завртки.Тркалезна Глава, Плоштад Вратот.Целосно Навој.A4 Нерѓосувачки Челик.На превоз болт, т

DEN 226.56
Превоз Гром 316 од не 'Рѓосувачки Челик 1/2-13 x 3-1/2 Количина 250 Неодамнешно
Превоз Гром 316 од не 'Рѓосувачки Челик 1/2-13 x 3-1/2 Количина 250

1 / 2"13 Превоз завртки имаат domed или countersunk head, и месо тело е покриена со краток плоштадот делот под главата.

DEN 940.80
Превоз Завртки 1/2x6 Превоз Завртки - Hot Dip Поцинкуван 10 Компјутери Квалитет Метал Брзо Неодамнешно
Превоз Завртки 1/2x6 Превоз Завртки - Hot Dip Поцинкуван 10 Компјутери Квалитет Метал Брзо

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и здрав превоз завртки.Превоз Завртки Hot Dip Поцинкуван.КРАЈНАТА УПОТРЕБА : ог

DEN 2349.60
Превоз Завртки, Круг Domed Завртки за Полнење Висока Јачина за Индустриски Машини(M10*55) Неодамнешно
Превоз Завртки, Круг Domed Завртки за Полнење Висока Јачина за Индустриски Машини(M10*55)

ПРИМЕНА : Применливи за изолациони материјали, лесна за заварување пенетрација, широко се користи во ин�

DEN 1519.20
Мали Делови FSC14250CBZ Круг Цинк Позлатен Квадратни Вратот Превоз Болт, Челик, Хексадецимален, 1/4-20 Нишка Неодамнешно
Мали Делови FSC14250CBZ Круг Цинк Позлатен Квадратни Вратот Превоз Болт, Челик, Хексадецимален, 1/4-20 Нишка

Материјал : челик.Тема големина : 1 / 4"20 Должина : 21 / 2 инчи.Круг Цинк Позлатен Квадратни Вратот Превоз Болт

DEN 342.48
Превоз Гром 18-8 Нерѓосувачки Челик 1/2-13 x 16 Количина-100 Неодамнешно
Превоз Гром 18-8 Нерѓосувачки Челик 1/2-13 x 16 Количина-100

На превоз гром има domed или countersunk head и месо тело е покриена со краток плоштадот делот под главата од гром.�

DEN 940.80
5/8-11 X 3 Превоз Завртки Оценка 5 / Целосно Навој/Челик/Цинк (Количина: 125) Неодамнешно
5/8-11 X 3 Превоз Завртки Оценка 5 / Целосно Навој/Челик/Цинк (Количина: 125)

Превоз Завртки / Челик / Цинк / Груб Навој / Целосно Навој.Тркалезна Глава / Плоштад Вратот.Произведе�

DEN 7103.76
На Hillman Група 2150 x 10-24 1-1/2-Инчен Превоз Гром со Лешник, 20-Пакет Неодамнешно
На Hillman Група 2150 x 10-24 1-1/2-Инчен Превоз Гром со Лешник, 20-Пакет

Превоз завртки се дизајнирани да се зацврсти дрвена лице или дрво или метал.Рамен, мазна главата ја елим

DEN 165.36
Мали Делови FSC344CBSS Круг Квадратни Вратот Превоз Болт, 18-8 Нерѓосувачки Челик, Хексадецимален, 3/4-10 Нишка Неодамнешно
Мали Делови FSC344CBSS Круг Квадратни Вратот Превоз Болт, 18-8 Нерѓосувачки Челик, Хексадецимален, 3/4-10 Нишка

Материјал : 188 нерѓосувачки челик.Тема големина : 3 / 4"10 Должина : 4 инчи.Круг Квадратни Вратот Превоз Болт,

DEN 348.00