Brandream Сончоглед Бебе Ќебе Farmhouse Примање Ќебе Жолто Бела Неутрален Креветчето Ќебе, 1 Пакет

Brandream Сончоглед Бебе Ќебе Farmhouse Примање Ќебе Жолто Бела Неутрален Креветчето Ќебе, 1 Пакет

DEN 672.00

Неодамнешно

Това е достапна

♥ Висок Квалитет : Brandream farmhouse сончоглед креветчето ќебе направено од 100% висок квалитет супер мек памук и полиестер.Дише, Трајни и Удобно.Совршено да се вклопи вашето бебе кожата. ♥ Големина : 28" x40", prefect за бебе новородено бебе соба креветчето постелнина.Ние обезбедуваме кориснички услуги, ако имате добри идеи, ве молиме контактирајте со нас во секое време. ♥ Светла сончоглед Дизајн : Жолт бел сончоглед ќебе стил.Прилично кавга детали слатка гроздобер допира и boho цветни печатење.Тоа е шоу затка!. ♥ Грижа инструкции : Машина за миење посебно во ладна вода, нежно циклус.Собори сува на ниска топлина.Не железна прашина кавга платформа.Не сува чиста. ♥ Внимание : се Надевам дека ќе уживате во оваа симпатична ќебе.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно да ги споделите со нас.Ние ќе бидеме среќни да ви помогне да се создаде твојот сон расадник.Направени само за вашето бебе девојка, сте ќе ЉУБОВТА овој обичај флорални креветчето постелнина!Совршен за секое бебе девојка креветчето постелнина, да го персонализирате на оваа сончоглед флорални креветчето сет постелнина со елегантна бела кавга за прекрасен прилог на вашиот farmhouse расадник или цветни расадник!. 3 парче вклучува : кавга бебе ќебе, флорални опремени лист и кавга прашина здолниште.6 парче вклучува : farmhouse флорални бебе ќебе, флорални опремени лист, жолта бело здолниште, пелена сложувач и романтични valance.Sunflowers како знак на љубов е да го симболизира восхитување, долговечност, лојалност, радост и среќа.Во многу фолклорни традиции, sunflowers се гледа како симболи на добра среќа и се поврзани со вистината, лојалност и искреност.Садење нив околу вашиот дом и градина ќе донесе среќа на вашиот пат.За да го поставите вашиот ум, на одмор, да купите - во Согласност со КЗК CPSC поврзани тестови.Brandream се обезбеди документи за да се потврди безбедноста на нашите производи и покажува тестирање на усогласеноста со стандардите и прописите за секој производ што се применуваат за да се продаде.

Додатоци на производот

Тренд Лабораторија Northwoods Кадифен Примање Ќебе Неодамнешно
Тренд Лабораторија Northwoods Кадифен Примање Ќебе

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 479.76
Коко Т Диња Бебе Blanketry Двоен Слој Ќебе Супер Меки Примање Blanketry за Креветчето Патување Шетач Декоративни Неодамнешно
Девојка Примање Ќебе Зелена Гинко Лист Растенијата Супер Меки Момче Примање Ќебиња со Точки Врзани за Gril Неодамнешно