YURROAD Paper Quilling Правење Дизајн Цртежи Деца DIY Училиште рачно изработени Наставни Quilling Дизајн на Картичка за денот на Благодарноста Божиќ

YURROAD Paper Quilling Правење Дизајн Цртежи Деца DIY Училиште рачно изработени Наставни Quilling Дизајн на

DEN 342.96

Неодамнешно

Това е достапна

◆Пакет : 9 листови различни paper quilling правење дизајн цртежи. ◆Големина : 11" x 8.5". ◆Материјал : 0.7 LB висок квалитет на тврд картон , Висок квалитет на печатење, јасни линии, светли бои. ◆Совршен за полнење за на почетокот quiller,се Создаде убава уметност со употреба на хартија.

Додатоци на производот

YOLUFER 80 Парчиња Хартија Quilling, DIY Цвеќиња Цвет Quilling Уметност Ленти, Шарени Paper Quilling Patterns Неодамнешно
YOLUFER 80 Парчиња Хартија Quilling, DIY Цвеќиња Цвет Quilling Уметност Ленти, Шарени Paper Quilling Patterns

Различни стилови : Нашата Paper Quilling поставите заклучува 80 парчиња хартија quilling во 8 видови, секоја стил се

DEN 263.76
JUYA Paper Quilling Комплет со 960 Ленти и 14 Алатки (Сини Алатки, Ширина 3мм Имате Лепак) Неодамнешно
JUYA Paper Quilling Комплет со 960 Ленти и 14 Алатки (Сини Алатки, Ширина 3мм Имате Лепак)

(11) Пинцети (12) Awl (13) Занает ножици.) дупчиња, на дупчиња е поширок, може да се врти неколку ленти заедно.Quilli

DEN 647.76
26 Бои Quilling Ленти Quilling Хартија, 3/5/7/10мм Мулти-Ширина Quilling Хартија Уметност Резерви за DIY Уметнички Неодамнешно
26 Бои Quilling Ленти Quilling Хартија, 3/5/7/10мм Мулти-Ширина Quilling Хартија Уметност Резерви за DIY Уметнички

Четири популарни големина, можете да изберете повеќе 3 димензионални уметнички занает.Paper Quilling Лента Ко�

DEN 215.76
Лесно PaperArt Quilling Хартија 3мм Бела Зелена Brown Quilling Ленти 1/8inch Хартија Ленти за Занаети Училница Неодамнешно
Лесно PaperArt Quilling Хартија 3мм Бела Зелена Brown Quilling Ленти 1/8inch Хартија Ленти за Занаети Училница

????Бои120 ленти во една боја Должина е abount 21inch .Ширина 3мм 1 / 8inch ????КарактеристикиРаб на хартија е уредно, бе

DEN 134.16
Quilling Хартија,Мулти-Боја 720 персонални Компјутери Quilling Хартија Ленти во 36 Бои 540mm Должина 3/5/7/10мм Неодамнешно
Quilling Хартија,Мулти-Боја 720 персонални Компјутери Quilling Хартија Ленти во 36 Бои 540mm Должина 3/5/7/10мм

Спецификација : должината на овој quilling хартија е 540mm / 21.26",36 нијанси на бои, 720 ленти quilling хартија, секоја н

DEN 321.36
YYQTGG Paper Quilling DIY Занает Комплет, DIY Занает Рака Направи Занаети Paper Quilling Колекции 960 Ленти Неодамнешно
YYQTGG Paper Quilling DIY Занает Комплет, DIY Занает Рака Направи Занаети Paper Quilling Колекции 960 Ленти

Тоа опремени со сите дериватни хартија рачно управувани gadget 3мм / 5мм работи исклучителна убавина, е крај

DEN 1308.00