ASICS на Мажите Гел-ДС Тренер 25 Трчање

ASICS на Мажите Гел-ДС Тренер 25 Трчање

DEN 1678.80

Неодамнешно

Това е достапна

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетички-и-мрежа.Увезени.Гумен ѓон.Погон Trusstic Технологија - Имитира сврзното ткиво во подножјето, преку создавање тензија како нога влегува во погон фаза.Flyte Foam Midsole Технологија - Нашите Flyte Foam технологија овозможува исклучителни отскокнување назад и одговорност без оглед на далечината, користење на органски супер влакна да помогне да се намали пакување од кои традиционално се случува со помеки, ниска густина пени.Rearfoot ГЕЛ технологија амортизирање систем - Attenuates шок за време влијание фаза и се овозможува непречено транзиција кон midstance.AHAR Плус Outsole - Стратешки позиционирана во критични области на outsole, овој исклучително издржлив соединение е за 50% повеќе издржливи од стандардните ASICS Висока Триење Гума.Duo Max за Поддршка на Системот - двојна густина midsole систем е поставен да ги подобрат поддршка и стабилност, поставен спорт конкретно.На ГЕЛ-ДС ТРЕНЕР 25 работи чевли од ASICS е одличен избор за тркачите кои сакаат да одат брзо.На чевли, помага да се постигне оние работи цели со голем одговара околу midfoot и лесни FLYTEFOAM технологија во midsole за snappy одговор.ПОГОН TRUSSTIC технологија во чевелот е outsole отсликува нога е лигаментите, создавање на моќен лост да се бутам вашиот чекор.ГЕЛ технологија во rearfoot исто така додава тапацир за да се намали интензитетот на шок по влијание.Специјализирани панел на внатрешноста на чевли помага обезбедува одлична целокупната одговара, whiel новиот contoured sockliner огледала на природната форма на нога за да се промовира поголема удобност.Покрај тоа, целосната земјата контакт дизајн на outsole формулира една успешна транзиција од нога штрајк до пети off.Удобно, моќни и светлина, ГЕЛ-ДС ТРЕНЕР 25 чевли има сè што треба да ги собереш вашето темпо.

Додатоци на производот

adidas Соларни Зголеми 3 M Мажите Трчање, Соларни Црвено Core Црна Ноќ се Исполнети, 9.5 Неодамнешно
adidas Соларни Зголеми 3 M Мажите Трчање, Соларни Црвено Core Црна Ноќ се Исполнети, 9.5

100% Синтетички.Гумен ѓон.Трчање.Насочени за поддршка.Реактивен амортизирање.Секое возење е уникатно иск

DEN 1531.44
ASICS на Жените ГЕЛ-Nimbus 20 Работи за Чевли Неодамнешно
ASICS на Жените ГЕЛ-Nimbus 20 Работи за Чевли

Текстил и Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.FLYTEFOAM MIDSOLE ТЕХНОЛОГИЈА Наш

DEN 1678.80
Saucony Мажите Ешалон 6 Работи за Чевли Неодамнешно
Saucony Мажите Ешалон 6 Работи за Чевли

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Текстил и Синтетички.Увезени.Гумен

DEN 1798.32
adidas Мажите Ultraboost ДНК Работи за Чевли Неодамнешно
adidas Мажите Ultraboost ДНК Работи за Чевли

100% Текстилни Синтетика.Синтетички единствена.Мажите Ultraboost чевли за енергија се кандидира.Sockкако се вкл

DEN 2476.08
Нова Рамнотежа на Мажите Свежи Пена 1080 V10 Работи за Чевли Неодамнешно
Нова Рамнотежа на Мажите Свежи Пена 1080 V10 Работи за Чевли

50% Синтетички, 50% Мрежа.Увезени.Гумен ѓон.Cushioned Трчање за Секој Тркач : Дел од Свежо Пена X собирање, овие ч

DEN 2350.80
Нова Рамнотежа на Жените Dynasoft Nitrel V4 Трага Работи за Чевли Неодамнешно
Нова Рамнотежа на Жените Dynasoft Nitrel V4 Трага Работи за Чевли

Увезени.Гумен ѓон.Се справи со Нов Терен : Дизајниран со двете функција и модата во умот, NITRELv4 cushioned трчањ

DEN 1319.76
Puma Men ' s Axelion Перфорации Работи за Чевли Неодамнешно
Puma Men ' s Axelion Перфорации Работи за Чевли

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаенина.Гумен ѓон.TPU месо тело во midfoot

DEN 1298.64
Најк Конкуренција Трчање Неодамнешно
Најк Конкуренција Трчање

Nike Women ' s Flex Контакт 3 Работи Shoes Elastic laces овозможи да се лизга брзо уште безбедно без врзување them Floating пета

DEN 1872.00
Брукс Жените Hyperion Темпо Неодамнешно
Брукс Жените Hyperion Темпо

Увезени.Гумен ѓон.ОВАА ЖЕНИТЕ ЧЕВЛИ Е ЗА : За тркачите кои се бараат за да го добиете максимумот од нивни

DEN 3000.72
adidas Мажите Flex 2 Трага Работи за Чевли Неодамнешно
adidas Мажите Flex 2 Трага Работи за Чевли

100% Текстилни Синтетика.Гумен ѓон.Мажите трчање со кадифен амортизирање.Редовно се вклопуваат.Лесни Отс

DEN 1175.76
Nike Women ' s Ниско-Топ Патики Неодамнешно
Nike Women ' s Ниско-Топ Патики

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Нема Материјал За Ознака.Увезени.вешт

DEN 501.12
ADCORAN Жените Трчање Воздух Перница Шок Апсорпција Не се Лизга Патики Мрежа Дише Тенис Одење Чевли за Фитнес Неодамнешно
adidas mens Questar Проток на патот трчање, Бело/Црно/Raw Бела, 9.5 НАС Неодамнешно
adidas mens Questar Проток на патот трчање, Бело/Црно/Raw Бела, 9.5 НАС

100% Синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Редовно одговара; Чипка затворање.Сплетам текстил горниот

DEN 513.60
adidas Работи Мажите Climacool Vento Бела Црна G58767 Неодамнешно
adidas Работи Мажите Climacool Vento Бела Црна G58767

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаениниисинтетички.Гумен ѓон.Во тек

DEN 1198.56
Mizuno Мажите Работи Одбојка Чевли Неодамнешно
Mizuno Мажите Работи Одбојка Чевли

100% Синтетички.Гумен ѓон.Особено лесен поради намалување на гума износ.Новиот Циклон Брзина 3 е многу лес

DEN 1402.08
Nike Women ' s Трка Работи за Чевли Неодамнешно
Nike Women ' s Трка Работи за Чевли

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Дизајниран за Најк Обнови И

DEN 1461.60
ASICS на Мажите Glideride Трчање Неодамнешно
ASICS на Мажите Glideride Трчање

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Rearfoot ГЕЛ технологија амортизирање систем Attenuates шок за време влијание фаза

DEN 2878.80
Под Оклоп Мажите е Обвинет Разбојник 6 Работи Чевли, Црна и бела (003)/Бела, 8 Широк Неодамнешно
Под Оклоп Мажите е Обвинет Разбојник 6 Работи Чевли, Црна и бела (003)/Бела, 8 Широк

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 1966.80
Брукс Химна 2 Работи За Чевли Неодамнешно
Брукс Химна 2 Работи За Чевли

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ЧипкаДо затворање.Брукс® носи твоите

DEN 1428.00
Нова Рамнотежа на Жените Свежи Пена 515 Спорт V2 Патики Неодамнешно
Нова Рамнотежа на Жените Свежи Пена 515 Спорт V2 Патики

50% Синтетички, 50% Текстил.Увезени.Гумен ѓон.Свежи се на Класичен : На спортски надградба на класичен рабо

DEN 887.76
Nike Women ' s Трка Работи за Чевли Неодамнешно
Nike Women ' s Трка Работи за Чевли

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.стил : трка.надворешниот мат

DEN 4533.12
Св Kitts и Невис Знаме Унисекс Возрасни Амортизирање Работи Спортски Чевли за Пешачење, Тенис Чевли Мода Патики Неодамнешно
Под Оклоп Жените е Обвинет Извршување 2 Пресврт Работи за Чевли Неодамнешно
Под Оклоп Жените е Обвинет Извршување 2 Пресврт Работи за Чевли

ткаениниисинтетички.Синтетички единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Конструиран мрежа го

DEN 1344.00
Nike Women ' s Трка Работи за Чевли Неодамнешно
Nike Women ' s Трка Работи за Чевли

Гумен ѓон.стил : трка.надворешниот материјал : Синтетички.затворање тип : стапица.ЗаменикПретседателот

DEN 4533.12