POWSTRO К Помине Рака Остатокот Перница Табела Мека Микрофибер Кожа со Нерѓосувачки Челик Стојат Сунѓерот Infilling Мека Мултифункционален Нокти Рака, Нога Остатокот Пер?

POWSTRO К Помине Рака Остатокот Перница Табела Мека Микрофибер Кожа со Нерѓосувачки Челик Стојат Сунѓерот Infilling

DEN 1583.76

Неодамнешно

Това е достапна

НОКТИТЕ на РАКАТА ОСТАТОКОТ==Дизајнирана за да обезбеди остатокот перница за вашите рака, рака или нозете кога правите маникир, во голема мера се избегне замор и се уморни.СИЛНА ПОДДРШКА=Спроведен со 4 задебелување нерѓосувачки челик поддршка нозе, со добро полиран површина, зацврстување на товарот, не деформација, силни и издржливи.ОБЕЗБЕДИ УДОБЕН==Висока еластичност заштита на животната средина додатен обезбедува удобност за нокти третман и нокти, се држи на страна, а тоа е долго време помине уметност грижа.СИЛНА ПОДДРШКА=Спроведен со 4 задебелување нерѓосувачки челик поддршка нозе, со добро полиран површина, зацврстување на товарот, не деформација, силни и издржливи.ЗА ПОМИНЕ УМЕТНОСТ САЛОН И ДНЕВНИ==Професионални помине уметност производ, погоден за нокти салон, помине уметност училиште, колеџ, на големо, помине уметност уметник и лична или домашна употреба, итн.Универзално, за да се асистент перница за уметнички нокти за девојки и жени.НОКТИТЕ на РАКАТА ОСТАТОКОТ==Дизајнирана за да обезбеди остатокот перница за вашите рака, рака или нозете кога правите маникир, во голема мера се избегне замор и се уморни.МАЗНА ПОВРШИНА==Користење на микрофибер кожа како на површината, деликатна и се чувствува мазна, текстурата е одлична, капакот е стареење-отпорни и лесно да се чисти.СИЛНА ПОДДРШКА=Спроведен со 4 задебелување нерѓосувачки челик поддршка нозе, со добро полиран површина, зацврстување на товарот, не деформација, силни и издржливи.ОБЕЗБЕДИ УДОБЕН==Висока еластичност заштита на животната средина додатен обезбедува удобност за нокти третман и нокти, се држи на страна, а тоа е долго време помине уметност грижа.ЗА ПОМИНЕ УМЕТНОСТ САЛОН И ДНЕВНИ==Професионални помине уметност производ, погоден за нокти салон, помине уметност училиште, колеџ, на големо, помине уметност уметник и лична или домашна употреба, итн.Универзално, за да се асистент перница за уметнички нокти за девојки и жени.Спецификации : Тип : ноктите рака остатокот cushion Material : нерѓосувачки челик+микрофибер leather Item Боја : black Size : 50*15*12 cm/19.65*5.9*4.72 инч(L*W*H)Тежина : 1300g/45.86 oz Package Including1*помине рака остатокот cushion4*застане bracket16*screw1*ален wrench1*сандак.

Додатоци на производот

Рака Помине Перница Нокти Перница Помине Рака Перница Рака Остатокот Рака Перница Помине Остатокот Перница Неодамнешно
TOEDO Помине Перница Рака Остатокот Розова Микрофибер Кожа Нокти Рака Перница со Количка за Силиконски Рака Неодамнешно
Нокти Рака Одмор, апарати за Нокти Потпирач Алатка, Висока Нога Нокти Подлога, Микрофибер Кожа Нокти Рака Перница Неодамнешно
Помине Уметност Рака Перница, Нокти Рака Перница, Флексибилно Користење Трајни Лесно Да се Носат Зачувате Простор Неодамнешно
Ноктите на Раката Остатокот Перница,Професионални Микрофибер Кожа Нокти Рака Перница Помине Уметност Нерѓосувачки Неодамнешно
Помине Уметност Перница, Нокти Рака Остатокот Перница Одговараат на Мека Отстранлив Количка за Рака Перница Неодамнешно
Помине Уметност Перница, Помине Уметност Рака Подлога, Рака Перница Рака Остатокот Носителот Перница Мат Поставите Неодамнешно
Ноктите на Раката Одмор,се Помине Уметност Нокти Рака Остатокот Перница за Рака Остатокот Нокти Салон(Бела) Неодамнешно
Minkissy Ноктите Уметност Рака Остатокот Перница Лак Зглоб Перница Табела Мат Рака Перница Помине Перница Страна Неодамнешно
Ноктите на Раката Остатокот Перница, Ноктите Салон Рака Остатокот Умерена Висина Микрофибер СТП Кожа за Девојки Неодамнешно
Помине Уметност Рака Перница Подлога во Собата, Рака Перница Остатокот Перница Помине Уметност Рака Перница Неодамнешно
СТП Материјал Помине Уметност Табела Перница, Помине Уметност Рака Перница, Нокти Рака под Перница, за Жени, Неодамнешно
Стабилна Нокти Рака Перница, 3 Бои Помине Уметност Табела Перница, Помине Уметност Рака под Перница, за Жени, Неодамнешно