XIANG RUI Рака Sanitizer Хривнија Фармацевт Refillable Wristband, Преносни Рака Sanitizer Силикони Refillable Диспензерот за Возрасни и Деца,

XIANG RUI Рака Sanitizer Хривнија Фармацевт Refillable Wristband, Преносни Рака Sanitizer Силикони Refillable

DEN 1953.60

Неодамнешно

Това е достапна

ЛЕСНО ДА се ПОПОЛНИ : Само да ги пополни празните комора со вашиот омилен бренд на рака Sanitizer течност или гел користење на предвидени refillable шише и капа; иновативен дизајн ќе обезбеди течност доаѓа само кога ви е потребна.ОБНОВЛИВИ : Ова патување рака sanitizer хривнија може да биде исполнет одново и одново со било кој бренд рака Sanitizer; Симпатична дизајн го прави стилски и функционален.ПРИЛАГОДЛИВИ РАКА : Прилагодлив рака го прави идеален за момчиња и девојчиња, мажи и жени.Децата може да се користат за назад на училиште, одмори и патувања до продавница; Возрасни може да се користат во канцеларија, шопинг, и насекаде каде миење на раце не е опција.РАКА ДЕЗИНФЕКЦИЈА : Ова рака sanitizer хривнија веднаш и директно sanitizes вашите раце без постигнување во џебовите, purses, и ранци, елиминирање на вкрстена контаминација на вашите лични предмети.РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : Силикони refillable wristband не само што може да биде исполнет со рака sanitizer, но, исто така, сончање, креми.Клип за да се торба или појас јамка за бесење keychain.Обезбедува лесен и удобен начин за чистење на вашата раце на движење.Опис : Biosafetyband, Силикони Wristband, со refilling bottle Holds 10ml на Рака Sanitizer, сончање, навлажнувачки лосион, отвратителен и повеќе.Biosafety wristband со функцијата за правење на животот на луѓето повеќе практични и побезбедно од овозможување на пристап до течност или гел решенија на сите времиња, секогаш на располагање во рака.За домашна употреба, како и во врска со Т.Е., како што се : Рака Sanitizer, сончање, отвратителен и повеќе.Состав : 100% Силикон.Складирање, Транспорт и Ракување Услови : да се Чува на собна температура, на производи само треба да се постапува кога се применува.Предупредувања и Мерки на претпазливост : не се мешаат различни решенија.Така, имаат хривнија за секоја цел.Да се чува вон дофат на деца.Кога се користи за да се применат алкохол гел, се задржи оган блокиран.Контраиндикации и Несакани Ефекти : None.Спецификации : Како да го користите : 1 : Пополнете Шише со течност што го сакате; 2 : Внесете ги шише млазницата капа во хривнија мала дупка, притиснете цврсто, и притиснете го копчето за шише; 3 : Откако ќе се пополни, носат Biosafety Бендот на вашиот зглоб, и притиснете со вашиот палец да се издаваат на течност; 4 : се Применува на течни каде сакате.Пакет Се Вклучени : 1*Нараквица, 1*Шише.

Додатоци на производот

Effersan Веселиот Sanitizer - 24 Count Неодамнешно
Effersan Веселиот Sanitizer - 24 Count

БЕЗБЕДЕН ЗА УПОТРЕБА : Тоа е некајгана, безбедно да се аплицираат за подготовка на храна површини, бидеј�

DEN 1989.60
JACMAR 1000ML Автоматско Touchless Рака Sanitizer Фармацевт, за Комерцијални Јавни Места Ѕид Неодамнешно
JACMAR 1000ML Автоматско Touchless Рака Sanitizer Фармацевт, за Комерцијални Јавни Места Ѕид

Рацете Слободни Sanitizer Фармацевт.Погоден за течни и гел 1000 ML.Напојува со 4 C Големина Батерии (повеќе од 30.00

DEN 719.76
Микроб-X Напредни Рака Sanitizer, Алое, Пумпа Шише, 33.80 Течност Унца (Пакување од 4) Неодамнешно
Микроб-X Напредни Рака Sanitizer, Алое, Пумпа Шише, 33.80 Течност Унца (Пакување од 4)

Формула убива повеќе од 99.99% од бактерии и ги исполнува ФДУ здравствениот персонал миењето барања.Патен�

DEN 1852.80
Амазон Бренд - Solimo Рака Sanitizer, Оригиналниот Мирис, 67.6 Fl Мл (Пакување од 1) Неодамнешно
Амазон Бренд - Solimo Рака Sanitizer, Оригиналниот Мирис, 67.6 Fl Мл (Пакување од 1)

62% Етил Алкохол.Убива повеќе од 99.99% од најчестите бактерии * (*Ефективен во елиминирање на повеќе од 99.99% о

DEN 1651.20
Бриз Рака Sanitizer Гел 12 Пакет со Алое Вера. Ги убие Бактериите и Дезинфенкцирам Вашата Страна 70% Алкохол Неодамнешно
Бриз Рака Sanitizer Гел 12 Пакет со Алое Вера. Ги убие Бактериите и Дезинфенкцирам Вашата Страна 70% Алкохол

ФДУ наведени напредна формула антибактериски убива сезонски вирус и fungicide 70% Алкохол врз основа рака sanit

DEN 372.00
[Пакување од 250] Рака Санација Брише, Алкохол Бесплатно Патување Санација Брише, за Еднократна употреба Рака Неодамнешно
Rubbermaid Комерцијални Збогатен Пена Антибактериски Рака Сапун, Е2 -37.2 Течност Унца, Боја На Слободни, Мирис Неодамнешно
Rubbermaid Комерцијални Збогатен Пена Антибактериски Рака Сапун, Е2 -37.2 Течност Унца, Боја На Слободни, Мирис

Убива до 99 99% од бактериите.Активна супстанција : 0 13 проценти benzalkonium хлорид.Triclosanслободни.Боја и мириссл�

DEN 1586.40
Clorox Комерцијални Решенија Рака Sanitizer Гел Фармацевт & Кат Мирување | 1000mL Рака Sanitizer Гел, Кајгана-Слободен Неодамнешно
Clorox Комерцијални Решенија Рака Sanitizer Гел Фармацевт & Кат Мирување | 1000mL Рака Sanitizer Гел, Кајгана-Слободен

CLOROX РАКА SANITIZER ЗА КОМЕРЦИЈАЛНА УПОТРЕБА – Ова фармацевт на гел Clorox Рака Sanitizer рефил со стојат го прави ле

DEN 482.40
Purell Напредни Рака Sanitizer за Прва Помош Услуги 4 Fl. Оз (6 Парчиња) Неодамнешно
Purell Напредни Рака Sanitizer за Прва Помош Услуги 4 Fl. Оз (6 Парчиња)

Вклучува 1 по случај.Останете чисти без сапун или вода!.Убива 99.99% од најчестите, болестпредизвикуваат ба

DEN 335.76
РАКА SANITIZER, 18 ОЗ, GBG АЛОЕ ГЕЛ од страна на Healthlink, Inc Неодамнешно Најдобра цена
РАКА SANITIZER, 18 ОЗ, GBG АЛОЕ ГЕЛ од страна на Healthlink, Inc

Рака Sanitizer, 18 ОЗ (532ml), GBG Aloe Gel Еден 18oz Пумпа Шише.Healthlink GBG Aloe Gel Рака sanitizer, 18oz пумпа шише, 12 / случај.Ги убива �

DEN 501.36
Purell TFX Инстант Рака Sanitizer Гел Рефил, 1200ml Неодамнешно
Purell TFX Инстант Рака Sanitizer Гел Рефил, 1200ml

Убива 99 Во 99% од бактерии на рацете, не само во лабораторија.Работи во малку, како и 15 секунди.Се вклопува

DEN 599.76
PURELL 911112EA Premoistened Рака Санација Брише, Крпа, 5 3/4-Инчен x 7-Инчен, 100/Канистер Неодамнешно
PURELL 911112EA Premoistened Рака Санација Брише, Крпа, 5 3/4-Инчен x 7-Инчен, 100/Канистер

Се продаваат како 1 Секој.Убива 99.99% од најчестите бактерии кои можат да предизвикаат болест.Го користит�

DEN 311.76
safeHands Алкохол-Слободна Рака Sanitizer - Без Алкохол Пенење Рака Sanitizer во Пумпа за Шише - Навлажнувачки Неодамнешно
safeHands Алкохол-Слободна Рака Sanitizer - Без Алкохол Пенење Рака Sanitizer во Пумпа за Шише - Навлажнувачки

Алкохолбазирани рака sanitizers може да ја исуши кожата и не може да биде безбеден за секој да ги користи.Рез�

DEN 583.68
Рака Sanitizer, Торбичка, 0.125 оз 1000/CS Неодамнешно
Рака Sanitizer, Торбичка, 0.125 оз 1000/CS

Инстант, Рака Sanitizer.Убие 99.99% од бактерии во 15 секунди без употреба на сапун и вода и evaporates целосно без пла

DEN 2256.00
Б.К Ресурси Б.К.-GJH Галон Jug Рака Sanitizer Носителот Неодамнешно
Б.К Ресурси Б.К.-GJH Галон Jug Рака Sanitizer Носителот

Б.К Ресурси Галон Jug Држачот.Оваа Галон Jug Држачот е изработен од Т304 од не ' Рѓосувачки Челик и е Електроп�

DEN 1281.84
УВ Светлина Sanitizer Торба, Лични УВ Телефон Sanitizer Кутија,Големи UVC Светлина Sterilizer Торба со 99.9% Неодамнешно
УВ Светлина Sanitizer Торба, Лични УВ Телефон Sanitizer Кутија,Големи UVC Светлина Sterilizer Торба со 99.9%

Тоа, исто така, е совршен за чување кутија, кога не го користите за да дезинфенкцирам производи.И проѕире

DEN 1343.52
Dynarex Sannytize 70% Алкохол Рака Sanitizer Брише Случај на 1000, Бела, 5 X 8 Неодамнешно
Dynarex Sannytize 70% Алкохол Рака Sanitizer Брише Случај на 1000, Бела, 5 X 8

Убива повеќе од 99% од најчестите бактерии и бактериите.Исполнет with Aloe Вера да помогне да се спречи сушењ�

DEN 1196.16