Пандора Накит Принцезата Тиара Круна Кубни Циркони Прстен во Sterling Silver

Пандора Накит Принцезата Тиара Круна Кубни Циркони Прстен во Sterling Silver

DEN 1258.32

Неодамнешно

Това е достапна

Мојата Принцеза : Секоја девојка заслужува да се чувствувате како принцеза.Со овој пластовидно прстен, вие ќе се чувствувате посебни секој ден.Оваа романтична прстен карактеристики сребрен тиара сет со пенливи кубни циркони на врв на sterling silver бенд.Совршен подарок за да се носат сами или во една убава магацинот.Sterling Silver : најпопуларните светски сребро алуминиум, нашите sterling silver се состои од 92.5% сребро и 7,5% други метали (како што се бакар).Оваа комбинација е одлична за накит, бидејќи тоа ја задржува бојата, сјајот и тежина од сребро, додека многу подобрување на издржливост на вашиот прстени.Кубен Циркони : Cherised за својата пенливи изглед и нејзината достапност во речиси сите бои, кубен циркони е убавина го направи еден од најпопуларните и широко се користи камен во Пандора асортиман накит.Milestone Подарок : да се Даде на овој прстен за да го прослават ознака за земја прилики и посветеност.Изненадување вашата сакана (мајка, ќерка, внука, сопруга) на нивниот посебен ден, се тоа нивната годишнина, слатка 16 или роденден.Совршена како ветување прстен, ангажирање прстен, или свадба прстен.Произведени Responsibily : Во Пандора, ние веруваме дека одговорни бизнис практики и нашата аспирација да понуди висок квалитет на накит одат рака под рака.Ние сме посветени на развој и производство одговорно, за нашите тимови, и да се минимизираат нашите влијанието врз животната средина на планетата.Прстен Големина : 6 Промоции може да се разликуваат во зависност од прстен големина.

Додатоци на производот

Anemone Накит 14K Злато Исполнет Moonstone Прстен - 12mm Нарачана Плоштадот Moonstone Прстен со Гравирање за Неодамнешно
Anemone Накит 14K Злато Исполнет Moonstone Прстен - 12mm Нарачана Плоштадот Moonstone Прстен со Гравирање за

Прекрасен Обичај Moonstone Златен Прстен кој има убава виножито moonstone гем поставена во 14k злато исполнет.Мож

DEN 1536.00
Пластовидно Силиконски Прстен со Ритам на Живот - Дише Гума Свадба Прстени за Жени, Живот Покриеност, Уникатен Неодамнешно
ONESING 25-27 Компјутери Зглоб Прстени за Жените, Пластовидно Прстени Поставува Девојки Бохемски Ретро Гроздобер Неодамнешно
Пандора Пенливи Накит Wishbone Кубни Циркони Прстен во Пандора Роуз Неодамнешно
Пандора Пенливи Накит Wishbone Кубни Циркони Прстен во Пандора Роуз

Блескава Сакаат : тенок линија на блескава камења украс овој V облик на Пандора се Зголеми прстен, со гла

DEN 1319.76
QALO Жените Мушка Пластовидно Силиконски Прстен Колекција Неодамнешно
QALO Жените Мушка Пластовидно Силиконски Прстен Колекција

Qalo пластовидно силикони прстени се обезбеди безбедно, удобно, функционални и издржливи алтернатива за

DEN 238.80
Пандора Накит Класичен Wishbone Кубни Циркони Прстен во Sterling Silver Неодамнешно
Пандора Накит Класичен Wishbone Кубни Циркони Прстен во Sterling Silver

Класичен Сакаат, Јасно ЧЕШКА.Sterling Silver : Содржи 92.5% сребро и 7,5% други метали за издржливост.Кубен Циркони :

DEN 1264.08
FUTIMELY Boho Ретро Пластовидно Прстени се Поставува за Тинејџерски Девојки, Жени,Врв Морски Бран Компас Тиркизна Неодамнешно Најдобра цена