Пандора Накит Класичен Wishbone Кубни Циркони Прстен во Sterling Silver

Пандора Накит Класичен Wishbone Кубни Циркони Прстен во Sterling Silver

DEN 1264.08

Неодамнешно

Това е достапна

Класичен Сакаат, Јасно ЧЕШКА.Sterling Silver : Содржи 92.5% сребро и 7,5% други метали за издржливост.Кубен Циркони : Негува за својата пенливи изглед и убавина.Milestone Моменти : да се Даде на Пандора да го прослават ознака за земја прилики и посветеност.Произведени Одговорно : Направи за да се минимизира влијанието врз животната средина на планетата.

Додатоци на производот

Пластовидно Силиконски Прстен со Ритам на Живот - Дише Гума Свадба Прстени за Жени, Живот Покриеност, Уникатен Неодамнешно
Пандора Пенливи Накит Wishbone Кубни Циркони Прстен во Пандора Роуз Неодамнешно
Пандора Пенливи Накит Wishbone Кубни Циркони Прстен во Пандора Роуз

Блескава Сакаат : тенок линија на блескава камења украс овој V облик на Пандора се Зголеми прстен, со гла

DEN 1319.76
ONESING 25-27 Компјутери Зглоб Прстени за Жените, Пластовидно Прстени Поставува Девојки Бохемски Ретро Гроздобер Неодамнешно
QALO Жените Мушка Пластовидно Силиконски Прстен Колекција Неодамнешно
QALO Жените Мушка Пластовидно Силиконски Прстен Колекција

Qalo пластовидно силикони прстени се обезбеди безбедно, удобно, функционални и издржливи алтернатива за

DEN 238.80
FUTIMELY Boho Ретро Пластовидно Прстени се Поставува за Тинејџерски Девојки, Жени,Врв Морски Бран Компас Тиркизна Неодамнешно Најдобра цена
Anemone Накит 14K Злато Исполнет Moonstone Прстен - 12mm Нарачана Плоштадот Moonstone Прстен со Гравирање за Неодамнешно
Anemone Накит 14K Злато Исполнет Moonstone Прстен - 12mm Нарачана Плоштадот Moonstone Прстен со Гравирање за

Прекрасен Обичај Moonstone Златен Прстен кој има убава виножито moonstone гем поставена во 14k злато исполнет.Мож

DEN 1536.00