ИНДУСТРИСКИ MRO Контроли 67CFR-226 0-125PSI UNMP-ОЕМ

ИНДУСТРИСКИ MRO Контроли 67CFR-226 0-125PSI UNMP-ОЕМ

DEN 1661.76

Неодамнешно

Това е достапна

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишок Нема Производителот Пакет (ОЕМ).NUPI - Нови Некористени Претходно Инсталирани (ОЕМ).REMAN – Remanufactured Како Нова (ОЕМ).РЕГУЛАТОРОТ, 0-125 PSI.

Додатоци на производот

MOTO1988 Сала Ефект Брзина Сензор Компатибилен Со Поларис Sportsman 335 400 500 600 700 800 4010298 4040081 Неодамнешно Најдобра цена
MOTO1988 Сала Ефект Брзина Сензор Компатибилен Со Поларис Sportsman 335 400 500 600 700 800 4010298 4040081

➷Компатибилност : MOTO1998 Брзина сензор за поларис sportsman 335 400 500 600 700 800; OEM : 4040081,4010298 ➷Hightech производство : На

DEN 1511.76
TESCOM SG264100-C2BP0 SG2 Две фази Регулатор на Притисок, SST Тело/Дијафрагмата, 0-125 PSIG Надвор, Тефлон Неодамнешно
TESCOM SG264100-C2BP0 SG2 Две фази Регулатор на Притисок, SST Тело/Дијафрагмата, 0-125 PSIG Надвор, Тефлон

• Вентил за Притисок Опсег : 0 на 125 psig / 862 k Pa / 8.Кертриџ вентил дизајн вклучува 10 micron филтер кој ги штити

DEN 2385.60
Стрелка Pneumatics N70353 3/8 FRL Комбо, 40 до 125 Степени F, 80 Scfm Max Проток, 150 Psig Макс Притисок, Црна Неодамнешно
Стрелка Pneumatics N70353 3/8 FRL Комбо, 40 до 125 Степени F, 80 Scfm Max Проток, 150 Psig Макс Притисок, Црна

Три Позиција НеЗголемувањето На Вредноста Knob), Push To Lock, Се Повлече За Да Ја Прилагодите, Одвојте Да Се Нап

DEN 3762.24
Kuuleyn Метал Машини за Притисне Блок, B001-2 Цинк Легура Притисне на Блокот за Одредување Виде Ножот на Дрво Неодамнешно
Kuuleyn Метал Машини за Притисне Блок, B001-2 Цинк Легура Притисне на Блокот за Одредување Виде Ножот на Дрво

【Сосема Нов】100% сосема нов висок квалитет притисне блок, оригиналната стандард, строго се целосно тест

DEN 285.36
TESCOM SG1P1242 SG1 Една Фаза Регулатор на Притисок, Обложено Месинг Тело, 0-15 PSIG Надвор, Neoprene Дијафрагмата, Неодамнешно
TESCOM SG1P1242 SG1 Една Фаза Регулатор на Притисок, Обложено Месинг Тело, 0-15 PSIG Надвор, Neoprene Дијафрагмата,

Класа 10 чиста соба за висока чистота производи.Конструкции за да се справи со речиси секоја специјално

DEN 4080.00
Vacuforce VFB50-2ST Еден Подолу Бело, Проѕирни Силикони Вакуум Првенство, Тип E Фитинг, 50 mm Неодамнешно
Vacuforce VFB50-2ST Еден Подолу Бело, Проѕирни Силикони Вакуум Првенство, Тип E Фитинг, 50 mm

Дизајниран да им понуди на вакуум корисник едноставна и ефективна генерички стил првенство.Пакет Димен

DEN 510.96
СКМ ITV2050-31N3BL4 - Стандард Воздухот Регулаторот - 3/8 Женски NPT Навој во Порт, 1500 L/min Максимален Проток Неодамнешно
СКМ ITV2050-31N3BL4 - Стандард Воздухот Регулаторот - 3/8 Женски NPT Навој во Порт, 1500 L/min Максимален Проток

максимален проток : 1500 L / min.температурата на работа опсег : 0 до +50 °C порта тип : 3 / 8 Женски NPT Навој во.стан

DEN 2037.60
Лесна Инсталација Елаборат Дизајн Вакуум Ejector Вакуум Генератор CV-25HS за Негативен Притисок Вшмукување Неодамнешно
Лесна Инсталација Елаборат Дизајн Вакуум Ejector Вакуум Генератор CV-25HS за Негативен Притисок Вшмукување

Компактна големина, голема вентилација на воздухот.Едноставна структура, лесен за монтирање и одржувањ

DEN 522.96
Tongina 2 Парчиња Нуркање се Нурне DIN Резервоарот Вентил Регулаторот Прашина Plug Капа Спроведен со Јаже Неодамнешно
Tongina 2 Парчиња Нуркање се Нурне DIN Резервоарот Вентил Регулаторот Прашина Plug Капа Спроведен со Јаже

Одлична замена додатоци за подводни нуркање din првата фаза регулаторот.На приклучокот е vented, така што пр

DEN 263.76
СКМ ITV2030-04N2N4 - Стандард Воздухот Регулаторот - 1/4 Женски NPT Навој во Порт, 1500 L/min Максимален Проток Неодамнешно
СКМ ITV2030-04N2N4 - Стандард Воздухот Регулаторот - 1/4 Женски NPT Навој во Порт, 1500 L/min Максимален Проток

максимален проток : 1500 L / min.стандардите се сретна : УЛ, JIS.порт тип : 1 / 4 Женски NPT Навој во.вкупна должина : 1

DEN 2253.60
Кол-Parmer Една Фаза Регулаторот, 480 Капацитет, 350 CGA Фитинг Неодамнешно
Кол-Parmer Една Фаза Регулаторот, 480 Капацитет, 350 CGA Фитинг

Лабораториска опрема & инструменти.Направен во сад.Произведени од страна на КолParmer.Пакет Димензии : 10.67"

DEN 13518.00
Милтон 1114 3/8 NPT Модератор Неодамнешно Најдобра цена
Милтон 1114 3/8 NPT Модератор

3 / 8" NPT средината на големината на регулаторот е ослободување на тип кој нуди стабилна низводно воздушни

DEN 1007.04
Прецизност Регулаторот - 56 scfm, 3/8 NPT, 1.45 да 232 psi Неодамнешно
Прецизност Регулаторот - 56 scfm, 3/8 NPT, 1.45 да 232 psi

проток на воздух капацитет : 56 scfm.температурата на работа дијапазон : 10 До 50°C порта тип : 3 / 8 NPT.тема станд

DEN 6245.76
Vacuforce STC60N-60-M10M Влечење Првенство, 60 mm, M10 Конец, 60 Durometer Неодамнешно
Vacuforce STC60N-60-M10M Влечење Првенство, 60 mm, M10 Конец, 60 Durometer

Автомобилската челик печат.Стакло ракување.Вклучува алуминиумски машки или женски навој монтирање.Дос

DEN 1043.76
TESCOM SG261100-05AP0 SG2 Две фази Регулатор на Притисок, SST Тело/Дијафрагмата, 0-15 PSIG Надвор, Тефлон Фоки, Неодамнешно
TESCOM SG261100-05AP0 SG2 Две фази Регулатор на Притисок, SST Тело/Дијафрагмата, 0-15 PSIG Надвор, Тефлон Фоки,

Подолг живот седиште е заштитена од нечистотии со 10 micron филтер.0 бар • Cv Проток : 0.Индустриски Стандард

DEN 14928.00
Prevost 1/2 FNPT Регулаторот W/Мерач Неодамнешно
Prevost 1/2 FNPT Регулаторот W/Мерач

БРЕНД : Prevost.ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ ДЕЛ БРОЈ : TR M203 CFM : 141.20 МАКС PSI : 145 ТЕЖИНА КГ : 2.75 Карактеристики : регулаторот

DEN 4137.12
TESCOM SG3P4140 SG3 Една Фаза Регулатор на Притисок, Обложено Месинг Тело, 0-125 PSIG Надвор, Neoprene Дијафрагмата, Неодамнешно
TESCOM SG3P4140 SG3 Една Фаза Регулатор на Притисок, Обложено Месинг Тело, 0-125 PSIG Надвор, Neoprene Дијафрагмата,

ISO 9001 : 2008 сертифицирана.Чувствителни, екстра долг живот метал дијафрагмата обезбедува гас чистота и ин

DEN 10392.00
Сендвич Двојна Воздухот Регулаторот, 230 cfm Неодамнешно
Сендвич Двојна Воздухот Регулаторот, 230 cfm

Вкупна Ширина (Регулатори) : 0.12".Max.Проток (Регулатори) : 230 cfm.Вредноста Опсег (Регулатори) : 3 на 30 psi.Предмет

DEN 2311.20