Квантна Storage Системи 2442BK Жица Себе, Црна Епоксидна Заврши, 24 Ширина, 42 Должина, 800 кг Капацитет

Квантна Storage Системи 2442BK Жица Себе, Црна Епоксидна Заврши, 24 Ширина, 42 Должина, 800 кг Капацитет

DEN 1500.00

Неодамнешно

Това е достапна

Сите заварени конструкција со дополнителни жица trussing за висока јачина карактеристики.Жица овозможува на воздухот да циркулира на г светлина да навлезат за зголемување на производот видливост.Минимална нечистотија акумулација.Сплит ракав конектори безбедна полица аглите за да мислења.Нумерирани линискиот мислења на 1 инчен на зумот за брз собранието.Вистински Квантна модуларен жица системи нудат уникатна комбинација на полица и пост големини во различни бои, да работат во било која апликација.На сите заварени полица изградба е поддржана со архитектонски жица решетките да обезбеди помеѓу 600 lb.и 1,000 lb.капацитет на полица.

Додатоци на производот

Јас zr - Полица, Црна Ковано Железо Индустрискиот водовод Багажник, Цврсто Дрво Ѕид Виси Ентериерно уредување Неодамнешно
Unex Производство - FC99SR60483-A - Add-On, Гравитацијата Проток Багажник, Подови Материјал Челик Ролери Ленти, Неодамнешно
Unex Производство - FC99SR60483-A - Add-On, Гравитацијата Проток Багажник, Подови Материјал Челик Ролери Ленти,

Unex Протокот Ќелија стартер рек нуди динамична единица за складирање за да се задржи инвентар организир

DEN 692.64
Оддел Кутија, 8 Прегради, 24 lb. Неодамнешно
Оддел Кутија, 8 Прегради, 24 lb.

'Кутија За Замрзнување, Фиока Длабочина 91 / 4 In., Фиока Ширина 133 / 8 Во., Фиока Висина 2 In., Прегради по Фиока 8,

DEN 381.36
LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Дома Дневна Соба Ковано Железо Цврсто Дрво Двоен Слој Бар Мобилни 360 Неодамнешно
LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Дома Дневна Соба Ковано Железо Цврсто Дрво Двоен Слој Бар Мобилни 360

★ Карактеристики : Мултифункционален складирање количка изработени од еколошкипријателски челик, дво

DEN 1471.20
Дурам 5010-30-5295 Екстра Тешки Shelving со 30 Сина Кука-На-Кутии, 36 x 24 x 60 Неодамнешно
Дурам 5010-30-5295 Екстра Тешки Shelving со 30 Сина Кука-На-Кутии, 36 x 24 x 60

Изберете од 36, 48, 60and 72wide.Кукана кантите остатокот лесно на louvered панел.Бродови целосно да се составуваат

DEN 1135.20
Тешки Нерѓосувачки Челик Ѕид Полица 14 x 72 - NSF Неодамнешно
Тешки Нерѓосувачки Челик Ѕид Полица 14 x 72 - NSF

БЕЗБЕДНОСТА на ХРАНАТА : Од не ' рѓосувачки челик ѕид полица е за двете комерцијални простори како ресто

DEN 1544.16
Езерото Алуминиум Полна Големина Мобилен Може Чување и Издавање Багажник, 25 x 35 x 77 1/4 инчи - 1 секој. Неодамнешно
Езерото Алуминиум Полна Големина Мобилен Може Чување и Издавање Багажник, 25 x 35 x 77 1/4 инчи - 1 секој.

Може да Меморија и Издавање Багажник, мобилен, полна големина, капацитет (216) #10 или (297) #5 лименки, гравита

DEN 530.40
LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Дома Декоративни Мала Количка Мултифункционален Дневна Соба и Бања Тоа Неодамнешно
Комерцијални Хром Жица Shelving Мислења 24 - 4 Мислења Неодамнешно
Комерцијални Хром Жица Shelving Мислења 24 - 4 Мислења

Трајни Изградба Благодарение на трајни метална жица изградба на овој мобилен пост, можете да го постави

DEN 1392.00
LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Ѕид Монтирани Агол Дома Декоративни Метална Рамка Прилагодливи Зачин Спалната Неодамнешно
LITINGFC Кујна Складирање Полица Решетката да се Монтира на Ѕид Дома Декоративни Нерѓосувачки Челик Крпа Носители Неодамнешно
Newage Индустриски 1044TB Сите Заварени Т-Бар Shelving Три Полица, 20 Дијаметар x 60 Висина x 72 Должина Неодамнешно
Newage Индустриски 1044TB Сите Заварени Т-Бар Shelving Три Полица, 20 Дијаметар x 60 Висина x 72 Должина

Тип На Производ : Материјал Ракување.Пакет Димензии : 74.0" L X22.0" W X62.0" Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина :

DEN 1706.40
LITINGFC Кујна Складирање Полица Багажник Метални Сталажи Зеленчук Полица Микробранова Печка Рерна Тенџере Неодамнешно
LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Дома Декоративни Пластовидно Ѕид Агол Зачин Плус Дебела Бања Спалната Неодамнешно
LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Дома Декоративни Пластовидно Ѕид Агол Зачин Плус Дебела Бања Спалната

★ складирање полица дава многу простор за складирање, одлично за складирање перење материјали, кујнски

DEN 1824.00
LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Кат-Стои Ѕид Агол Овошје Зеленчук Складирање Играчка Материјали Кошница Неодамнешно