Над 2100 Парчиња Сива Минерални Пепел Рамно Стакло Назад Rhinestones Кристали за Помине Уметност за Полнење 6 Големини (1.4 mm - 4.8 мм)

Над 2100 Парчиња Сива Минерални Пепел Рамно Стакло Назад Rhinestones Кристали за Помине Уметност за Полнење

DEN 239.76

Неодамнешно

Това е достапна

Allstarco е Над 2100 рамен грб мали стакло, кристал комплет доаѓа со 6 различни големини кои се совршени за вашите нокти!.Овој производ вклучува 1 кутија за складирање на рамен грб кристали на одбраната боја.Материјал : Стакло, Кристал.Одлично за салони помине уметност, diy проекти, embellishments, се соочуваат со уметност, занаети, свадба, bling, телефон, додатоци и сл.Најпопуларните Големини : SS4 (1.4 mm) - 600 Парчиња, SS6 (2mm) - 600 Парчиња, SS8 (2.5 mm) - 400 Парчиња, SS10 (2.9 mm) - 400 Парчиња, SS16 (4mm) - 100 Парчиња и SS20 (4.8 мм) - 50 Парчиња.Овие rhinestones не hot fix rhinestones, го користите вашиот СОПСТВЕН лепак (Лепак не е вклучен).Ноктите уметност декорација на собата не само што може да се примени за да се природни или уметност на нокти, но исто така погоден за смола изработката, DIY занает, мобилен телефон случај, очила, - карта во донесувањето одлуки, очите тело уметност и др.Количина и големина на овој производ : .SS4 (1.4 mm) - 600 Парчиња.SS6 (2mm) - 600 Парчиња.SS8 (2.5 mm) - 400 Парчиња.SS10 (2.9 mm) - 400 Парчиња.SS16 (4mm) - 100 Парчиња.SS20 (4.8 мм) - 50 Парчиња.Транспарентен накит рефлектираат светлината преку станот назад огледало слој.Нив ги користат за облека & костими, картички & покани, уметност & décor, и сите видови на занает работа.

Додатоци на производот

Baitu 30Pcs Смола Bowknot Помине Накит,Три-Димензионални Кристал Лак на Ноктите Уметност Украси DIY Bowknots Неодамнешно
Baitu 30Pcs Смола Bowknot Помине Накит,Три-Димензионални Кристал Лак на Ноктите Уметност Украси DIY Bowknots

Лесен за користење : 100% сосема нов висок квалитет, компатибилен со природни и вештачки нокти, лесен за уп

DEN 1620.00
LABAICAI 10 Компјутери/Многу Нокти Алатки Метал Еленски Форма Кристал Елен Еленов Помине Rhinestones Помине Неодамнешно
LABAICAI 10 Компјутери/Многу Нокти Алатки Метал Еленски Форма Кристал Елен Еленов Помине Rhinestones Помине

100% нов бренд и висок квалитет.Боја : Шарени.Големина : Како на Сликата Шоу.Пакет Содржина : 10 Pcs Еленов Пом�

DEN 60.48
BLINGINBOX 240pcs Мулти Форми Стакло, Кристал AB Rhinestones Помине Уметност Поставите Помине Камења Светкава Неодамнешно
BLINGINBOX 240pcs Мулти Форми Стакло, Кристал AB Rhinestones Помине Уметност Поставите Помине Камења Светкава

Квалитет : Направен од висок квалитет на K9 Стакло кое е чиста, цврста и транспарентен.Преку посебен паре�

DEN 287.76
PENYU 50pcs/Торба 3D DIY Pointback Сјајна Стакло Rhinestones Kawaii Мода Срцето Светкавиот Плоштадот Овална Неодамнешно
PENYU 50pcs/Торба 3D DIY Pointback Сјајна Стакло Rhinestones Kawaii Мода Срцето Светкавиот Плоштадот Овална

Тип : 3 D DIY Pointback Сјајна Стакло Rhinestones.Материјал : Стакло.Пакет : 50 Pcs / Торба.Големина : Како Се Покаже Слика.�

DEN 73.20
1320Pcs AB Злато Шампањ Помине Rhinestones Кристали Стакло Камења, Камења, Злато AB Шампањ Мулти Форми, Големини Неодамнешно
1320Pcs AB Злато Шампањ Помине Rhinestones Кристали Стакло Камења, Камења, Злато AB Шампањ Мулти Форми, Големини

★Злато Шампањ AB Помине Rhinestones : 2 кутии различна боја на ноктите rhinestones ★Мултиоблик : 6 мрежите вклучуваа�

DEN 215.76
LABAICAI 10 Компјутери/Пакет Легура Луксузни Деликатна Сјајна Помине Уметност Украси Fritillary Симфонија Школка Неодамнешно
5000Pcs Ултра Мини 1.2 mm, Дијамант DIY Стакло Песок Rhinestones Монистра Светкава Кристали Долготрајни AB Неодамнешно
5000Pcs Ултра Мини 1.2 mm, Дијамант DIY Стакло Песок Rhinestones Монистра Светкава Кристали Долготрајни AB

✔️ ДОБРА ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИТЕ 5000pcs на овие 1.2 mm ултра мини кристал светкава AB rhinestones, многу поевтини од СВА�

DEN 119.76
Супер Сјај Кристал AB Не Hot Fix Rhinestones SS3-SS50 Flatback Strass за Шиење Облека Ткаенини Помине Уметност Неодамнешно
Супер Сјај Кристал AB Не Hot Fix Rhinestones SS3-SS50 Flatback Strass за Шиење Облека Ткаенини Помине Уметност

Rhinestones не печ, тие треба да бидат залепени (лепак не се вклучени).Кристал кристал : направен од висококвал

DEN 748.80
Mjspl 10Pcs Помине Уметност Лабава Rhinestones Мулти-Фацетирани Кристал Rhinestones Помине Оркестарот (Боја Неодамнешно
Mjspl 10Pcs Помине Уметност Лабава Rhinestones Мулти-Фацетирани Кристал Rhinestones Помине Оркестарот (Боја

Производот Категорија : Ноктите Алатки За Убавина Tools.Категорија : Помине Накит.Погодна за типот на кожа�

DEN 2983.92
Bememo 3456 Парчиња Помине Кристали AB Помине Уметност Rhinestones Круг Монистра Flatback Стакло Шарм Камења, Неодамнешно
Bememo 3456 Парчиња Помине Кристали AB Помине Уметност Rhinestones Круг Монистра Flatback Стакло Шарм Камења,

Добар квалитет : рамен грб rhinestones во Светкава боја, направен од стакло, опремен со убави форми и убави асп

DEN 287.76
Zhristree 2 Кутија Рамен грб Помине Уметност Rhinestones Кристали Микс-Форма Големи Камења И Мали Круг Кристали Неодамнешно
Zhristree 2 Кутија Рамен грб Помине Уметност Rhinestones Кристали Микс-Форма Големи Камења И Мали Круг Кристали

Материјал : стакло crysal.секоја кутија со 6 различни облик големи камења и 6 различни големина на мал круг к

DEN 239.76
Пеперутка Помине Уметност Decals Помине Кристали Rhinestones 6 Бои Пеперутка Помине Сјајот Поставува Пеперутка Неодамнешно
Пеперутка Помине Уметност Decals Помине Кристали Rhinestones 6 Бои Пеперутка Помине Сјајот Поставува Пеперутка

Пакет содржина : 6 мрежа на пеперутка во облик на ноктите декорација,Шест различни бои на кристал пепер�

DEN 165.36
EAONE 4000Pcs Помине Rhinestones Комплет, Кристали Мулти Форми Rhinestones за Нокти Камења Стакло Камења со Неодамнешно Најдобра цена
EAONE 4000Pcs Помине Rhinestones Комплет, Кристали Мулти Форми Rhinestones за Нокти Камења Стакло Камења со

????【ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА】Нашите високо квалитетни стакло rhinestones достапни во 20 различни стилови и големина

DEN 383.76
Исклучителна 2022 Година Pendant Сјајна Тигар Година Помине Уметност Кристал Нова Година Помине Уметност DIY Неодамнешно
Исклучителна 2022 Година Pendant Сјајна Тигар Година Помине Уметност Кристал Нова Година Помине Уметност DIY

Тип : Нова Година Помине Уметност.Боја : Сребрена / Злато.Функција : Помине Уметност Украси.Големина : Как�

DEN 29.04
Ноктите Украс Креативни 3D Легура Налепница Помине Украси Падне-доказ Исклучителна 12 Неодамнешно
Ноктите Украс Креативни 3D Легура Налепница Помине Украси Падне-доказ Исклучителна 12

Ноктите украси се лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.вие само треба да се исчисти по

DEN 75.84
KADS 1.200 Парчиња Рамен Грб Камења Кристал Rhinestones x 5 Set + Посочи Назад Х 1 Сет со Собереш Tweezer Rhinestones Неодамнешно
KADS 1.200 Парчиња Рамен Грб Камења Кристал Rhinestones x 5 Set + Посочи Назад Х 1 Сет со Собереш Tweezer Rhinestones

Packge вклучува : Шест Тркала помине rhonestones, речиси 20 различни форми и големини.Подигање Алатка : Вклучува �

DEN 263.76
120 Парчиња 3D Метал Помине Уметност Шарм,Гроздобер Панк Помине Уметност Декорација Черепот Крстот Легура Помине Неодамнешно Најдобра цена
NICENEEDED 18Pcs Помине Уметност Rhinestones Комплет, 18 Различни Пролет Цвет Стил Помине Декорација Поставите Неодамнешно
NICENEEDED 18Pcs Помине Уметност Rhinestones Комплет, 18 Различни Пролет Цвет Стил Помине Декорација Поставите

♕[ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ] : Помине уметност rhinestones поставите вклучени 18pcs метал кристали помине камења, камењ�

DEN 489.12
LIUJIR 10Pcs 3D Мала Мечка Помине Уметност Украси,Цртан филм Смола Мечка со Лак на Ноктите Украси Прекрасна Неодамнешно
LIUJIR 10Pcs 3D Мала Мечка Помине Уметност Украси,Цртан филм Смола Мечка со Лак на Ноктите Украси Прекрасна

Материјал : симпатична мечка декорација е направен од висококвалитет смола материјал,површината е мека

DEN 1956.00
10PCS SH391 Bowtie Бела Циркон 3D Легура помине уметност DIY Нокти убавина Ноктите Декорација на Ноктите Салон Неодамнешно
10PCS SH391 Bowtie Бела Циркон 3D Легура помине уметност DIY Нокти убавина Ноктите Декорација на Ноктите Салон

Количина 10 ПАРЧЕ.Тип Помине Накит.Материјал Метал.Апликацијата Пети, Прст, И Други.ПредДизајнирани Бр.С�

DEN 240.00
1PCS 12 Мрежи Диск AB Помине Уметност Rhinestones со Multicolor и Мешани Форми за Помине Уметност DIY Ракотворби Неодамнешно
1PCS 12 Мрежи Диск AB Помине Уметност Rhinestones со Multicolor и Мешани Форми за Помине Уметност DIY Ракотворби

Материјали : Кристал.Тешко,не е лесно да се кршат.Карактеристики : Боја Rhinestones.Широк Апликации : се Погодн

DEN 143.76
Xdodnev Стерео Боја Пеперутка Црвено Streamer Легура паднав во несвест Помине Уметност DIY Метални Додатоци Неодамнешно
Xdodnev Стерео Боја Пеперутка Црвено Streamer Легура паднав во несвест Помине Уметност DIY Метални Додатоци

❤ Ја исчистите површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктите ❤ Исто така может

DEN 2215.20