Помине Уметност Rhinestones Комплет 1680Pcs Кристал Кристал за Нокти Flatback Дијамант Монистра Мулти Форми на Кристали Камења Помине Шарм Украси за Нокти Уметнички Занает DIY О

Помине Уметност Rhinestones Комплет 1680Pcs Кристал Кристал за Нокти Flatback Дијамант Монистра Мулти Форми

-117 %

DEN 287.76

Неодамнешно

Това е достапна

Жолта Нокти, Rhinestones Комплет Мулти-функционални Апликации - Совршени нокти rhinestones не само што може да декорирате вашиот ноктите уметност, но исто така може да се создаде за занаети, DIY занает,чевли, накит и така натаму.Ги исполнува сите што ви треба за огромен избор на нокти-уметнички дизајни.Долготрајни Кристал Камења Мушка Искра RODAKY помине уметност кристали дијаманти rhinestones направени од K9 стакло,кој е издржлив.Овие пенливи помине камења rhinestones за помине уметност ќе се направи вашите нокти, сјај и привлечни,можете да креирате повеќе ноктите уметност стилови.Се меша 12 Облик Сини Кристал за Ноктите Дизајни Лесен за Употреба & Носат - Ова помине камења комплет е многу лесен и сите rhinestones се спакувани во посебна мрежа поединечно според нивните големини, погодно да одберам на предмети што треба.Можете да го користите кога сте на патување или работат.Совршен Подарок - Лимон Жолта Кристал Камен Дијамант камења за нокти, rhinestones се совршен подарок за девојки и жени.Секоја девојка има нејзиниот принцезата сон,ноктите камења може да се направи вашите нокти повеќе блескави и шармантна.Уникатно Пакување - Секој пакет содржи 1 кутија рамен кристали дијаманти и 1 кутија Multishape помине накит.Се меша во облик на кристал AB дизајни ги задоволат вашите различни дневни појавување потреби.Доаѓа со различни големини и 12 видови на kawaii форми, секој вклучува 10 компјутери, вкупно 120pcs.Круг Црвениот Кристал rhinestones имаат шест големини, SS6, SS8, SS10, SS12, SS16, SS20 Доволно количини и повеќе облик опции за вашата секојдневна работа, излегувам или друга декорација цели.

Додатоци на производот

1PCS 12 Мрежи Диск AB Помине Уметност Rhinestones со Multicolor и Мешани Форми за Помине Уметност DIY Ракотворби Неодамнешно
1PCS 12 Мрежи Диск AB Помине Уметност Rhinestones со Multicolor и Мешани Форми за Помине Уметност DIY Ракотворби

Материјали : Кристал.Тешко,не е лесно да се кршат.Карактеристики : Боја Rhinestones.Широк Апликации : се Погодн

DEN 143.76
6 Шишиња Мини Pixie Кавијар Помине Кристал Монистра, Сјајот Rhinestones Ултра Микро AB Камења За 3D Помине Неодамнешно
6 Шишиња Мини Pixie Кавијар Помине Кристал Монистра, Сјајот Rhinestones Ултра Микро AB Камења За 3D Помине

❦Премиум Квалитет❦ ќе добиете 6 шишиња на ноктите кавијар и монистра.Секое шише се меша со 0.8 mm микро pixie

DEN 311.76
Кристал Помине Уметност Rhinestones SS3-SS50 Flatback Јасно Не Hot Fix Rhinestones Лепак За Помине Уметност Неодамнешно
Кристал Помине Уметност Rhinestones SS3-SS50 Flatback Јасно Не Hot Fix Rhinestones Лепак За Помине Уметност

Rhinestones не печ, тие треба да бидат залепени (лепак не се вклучени).Кристал кристал : направен од висококвал

DEN 509.28
BLINGINBOX 240pcs Мулти Форми Стакло, Кристал AB Rhinestones Помине Уметност Поставите Помине Камења Светкава Неодамнешно
BLINGINBOX 240pcs Мулти Форми Стакло, Кристал AB Rhinestones Помине Уметност Поставите Помине Камења Светкава

Квалитет : Направен од висок квалитет на K9 Стакло кое е чиста, цврста и транспарентен.Преку посебен паре�

DEN 287.76
5000Pcs Ултра Мини 1.2 mm, Дијамант DIY Стакло Песок Rhinestones Монистра Светкава Кристали Долготрајни AB Неодамнешно
5000Pcs Ултра Мини 1.2 mm, Дијамант DIY Стакло Песок Rhinestones Монистра Светкава Кристали Долготрајни AB

✔️ ДОБРА ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИТЕ 5000pcs на овие 1.2 mm ултра мини кристал светкава AB rhinestones, многу поевтини од СВА�

DEN 119.76
LIUJIR 10Pcs 3D Мала Мечка Помине Уметност Украси,Цртан филм Смола Мечка со Лак на Ноктите Украси Прекрасна Неодамнешно
LIUJIR 10Pcs 3D Мала Мечка Помине Уметност Украси,Цртан филм Смола Мечка со Лак на Ноктите Украси Прекрасна

Материјал : симпатична мечка декорација е направен од висококвалитет смола материјал,површината е мека

DEN 1956.00
VAGA Помине Камења и Rhinestones за Помине Уметност Украси, Ноктите Rhinestones за на доградба на Акрилни Нокти, Неодамнешно
VAGA Помине Камења и Rhinestones за Помине Уметност Украси, Ноктите Rhinestones за на доградба на Акрилни Нокти,

Различни Обоени Rhinestones за Нокти : VAGA ги носи на ноктите салон дома со обоени rhinestones во голема складирање к

DEN 167.76
LABAICAI Сјајна Нокти Материјали Кристали Помине Кристал DIY Нокти Додатоци Помине Накит 3D Долар Помине Уметност Неодамнешно
Пеперутка Помине Уметност Decals Помине Кристали Rhinestones 6 Бои Пеперутка Помине Сјајот Поставува Пеперутка Неодамнешно
Пеперутка Помине Уметност Decals Помине Кристали Rhinestones 6 Бои Пеперутка Помине Сјајот Поставува Пеперутка

Пакет содржина : 6 мрежа на пеперутка во облик на ноктите декорација,Шест различни бои на кристал пепер�

DEN 165.36
RD-49179 Оркестарот Кристал Смола Rhinestones 2mm-6mm Црвено AB Flatback Не амбуланта корегирање Giue за Ноктите Неодамнешно
RD-49179 Оркестарот Кристал Смола Rhinestones 2mm-6mm Црвено AB Flatback Не амбуланта корегирање Giue за Ноктите

ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Пакет количество внимателно пред да нарачате.Тип

DEN 1816.80
4pcs/многу Љубов Зголеми Пеперутка Pendant 3D Легура Помине Уметност Циркон Бисер Метал Маникир Нокти Додатоци Неодамнешно
3D помине уметност шарм помине уметност циркон легура помине накит транспарентен сјајна метална помине уметност Неодамнешно Најдобра цена
Mjspl 10Pcs Помине Уметност Лабава Rhinestones Мулти-Фацетирани Кристал Rhinestones Помине Оркестарот (Боја Неодамнешно
Mjspl 10Pcs Помине Уметност Лабава Rhinestones Мулти-Фацетирани Кристал Rhinestones Помине Оркестарот (Боја

Производот Категорија : Ноктите Алатки За Убавина Tools.Категорија : Помине Накит.Погодна за типот на кожа�

DEN 2983.92
Кристал Помине Уметност Rhinestones SS3-SS50 Flatback Јасно Не Hot Fix Rhinestones Лепак За Помине Уметност Неодамнешно
Кристал Помине Уметност Rhinestones SS3-SS50 Flatback Јасно Не Hot Fix Rhinestones Лепак За Помине Уметност

Rhinestones не печ, тие треба да бидат залепени (лепак не се вклучени).Кристал кристал : направен од висококвал

DEN 509.28
Baitu 30Pcs Смола Bowknot Помине Накит,Три-Димензионални Кристал Лак на Ноктите Уметност Украси DIY Bowknots Неодамнешно
Baitu 30Pcs Смола Bowknot Помине Накит,Три-Димензионални Кристал Лак на Ноктите Уметност Украси DIY Bowknots

Лесен за користење : 100% сосема нов висок квалитет, компатибилен со природни и вештачки нокти, лесен за уп

DEN 1620.00
KADS 1.200 Парчиња Рамен Грб Камења Кристал Rhinestones x 5 Set + Посочи Назад Х 1 Сет со Собереш Tweezer Rhinestones Неодамнешно
KADS 1.200 Парчиња Рамен Грб Камења Кристал Rhinestones x 5 Set + Посочи Назад Х 1 Сет со Собереш Tweezer Rhinestones

Packge вклучува : Шест Тркала помине rhonestones, речиси 20 различни форми и големини.Подигање Алатка : Вклучува �

DEN 263.76
ZHUZI Легура Циркон Луксузни Модни Чука Срцето Накит Шарм Нокти Додатоци DIY Помине Уметност Декорации на Ноктите Неодамнешно
XYAA Циркон Луксузни Синџир Pendant Бисер Помине Rhinestones DIY Помине Уметност Украси Bowknot Дијамант Помине Неодамнешно
XYAA Циркон Луксузни Синџир Pendant Бисер Помине Rhinestones DIY Помине Уметност Украси Bowknot Дијамант Помине

Тип : Пеперутка Циркон Вежба.Материјал : Циркони.Боја : Злато.Големина : Како Што Е Прикажано.Packsge Се Вклуч

DEN 35.52
1320Pcs AB Злато Шампањ Помине Rhinestones Кристали Стакло Камења, Камења, Злато AB Шампањ Мулти Форми, Големини Неодамнешно
1320Pcs AB Злато Шампањ Помине Rhinestones Кристали Стакло Камења, Камења, Злато AB Шампањ Мулти Форми, Големини

★Злато Шампањ AB Помине Rhinestones : 2 кутии различна боја на ноктите rhinestones ★Мултиоблик : 6 мрежите вклучуваа�

DEN 215.76
20pcs Симпатична Голема Буци Сребро Светкавиот ab Rhinestones Лакови Помине Уметност Декорација Бисер Шарм Неодамнешно
20pcs Симпатична Голема Буци Сребро Светкавиот ab Rhinestones Лакови Помине Уметност Декорација Бисер Шарм

Сите Нови и Популарни Модни Дизајни За Нокти,Секој Објект Се Внимателно Одбрани Во Добра Состојба И Врв�

DEN 410.88
Tigivemen Мешани Помине Уметност Rhinestones Дијаманти Кристали Монистра Камења за ноќта на Вештерките DIY Неодамнешно
Tigivemen Мешани Помине Уметност Rhinestones Дијаманти Кристали Монистра Камења за ноќта на Вештерките DIY

На кристали се многу лесни, што го прави многу лесен за складирање и за носење, па можете да ја менуваат и

DEN 47.76
24pcs 3D Луксузни Метална Легура на Злато Помине Уметност Rhinestones Шарм Сјајна Нокти Кристал Дијаманти Камења Неодамнешно
24pcs 3D Луксузни Метална Легура на Злато Помине Уметност Rhinestones Шарм Сјајна Нокти Кристал Дијаманти Камења

Нашите дијамант за помине уметност се 24 различни модерен стил, големини се погодни за вашите природни н�

DEN 191.76
RD-39259 Оркестарот Кристал Не амбуланта корегирање Акрилик Rhinestones Flatback Посочи 2000pcs 10мм AB Бои Неодамнешно
RD-39259 Оркестарот Кристал Не амбуланта корегирање Акрилик Rhinestones Flatback Посочи 2000pcs 10мм AB Бои

ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Пакет количество внимателно пред да нарачате.Тип

DEN 1024.80
EAONE 4000Pcs Помине Rhinestones Комплет, Кристали Мулти Форми Rhinestones за Нокти Камења Стакло Камења со Неодамнешно Најдобра цена
EAONE 4000Pcs Помине Rhinestones Комплет, Кристали Мулти Форми Rhinestones за Нокти Камења Стакло Камења со

????【ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА】Нашите високо квалитетни стакло rhinestones достапни во 20 различни стилови и големина

DEN 383.76
BonnieSam Случаен 20Pcs Помине Циркон 3D Луксузни Помине Уметност Шарм Rhinestones Мода Светкавиот Легура Маникир Неодамнешно
BonnieSam Случаен 20Pcs Помине Циркон 3D Луксузни Помине Уметност Шарм Rhinestones Мода Светкавиот Легура Маникир

SHINNING ПОМИНЕ ШАРМТие се совршена големина за нокти и метал е толку мазна и дури и обоени, изгледа како вис

DEN 287.76
Супер Сјај Кристал AB Не Hot Fix Rhinestones SS3-SS50 Flatback Strass за Шиење Облека Ткаенини Помине Уметност Неодамнешно
Супер Сјај Кристал AB Не Hot Fix Rhinestones SS3-SS50 Flatback Strass за Шиење Облека Ткаенини Помине Уметност

Rhinestones не печ, тие треба да бидат залепени (лепак не се вклучени).Кристал кристал : направен од висококвал

DEN 748.80
Jollin Лепак Поправи Flatback Rhinestones Стакло Diamantes Камења за Помине Уметност Занаети Украси за Облека, Неодамнешно
Jollin Лепак Поправи Flatback Rhinestones Стакло Diamantes Камења за Помине Уметност Занаети Украси за Облека,

Големина SS16 : 4.0 мм.Количина : 1440 Парчиња Rhinestones.Квалитет : Светкавиот добар квалитет стакло flatback rhinestones.Со

DEN 287.76
35 Бои Strass 16 Намали Лица SS10 SS16 SS20 SS30 SS34 SS40 Не амбуланта корегирање Flatback Кристално Стакло Неодамнешно
35 Бои Strass 16 Намали Лица SS10 SS16 SS20 SS30 SS34 SS40 Не амбуланта корегирање Flatback Кристално Стакло

Rhinestones тип : Лабава Rhinestones.Боја : В.М., Големина : SS30 288pcs.Стил : flatback.Материјал : КРИСТАЛ.Тип на производ : Rhinest

DEN 143.76
PENYU 50pcs/Торба 3D DIY Pointback Сјајна Стакло Rhinestones Kawaii Мода Срцето Светкавиот Плоштадот Овална Неодамнешно
PENYU 50pcs/Торба 3D DIY Pointback Сјајна Стакло Rhinestones Kawaii Мода Срцето Светкавиот Плоштадот Овална

Тип : 3 D DIY Pointback Сјајна Стакло Rhinestones.Материјал : Стакло.Пакет : 50 Pcs / Торба.Големина : Како Се Покаже Слика.�

DEN 73.20
BeeChamp 6 Пакети 3D Помине Уметност Гем Rhinestones Ноктот Блескавата Studs Декорација Неодамнешно
BeeChamp 6 Пакети 3D Помине Уметност Гем Rhinestones Ноктот Блескавата Studs Декорација

6 Кутии мешовит тип помине уметност Rhinestones.Миксформа и се меша големина на ноктите метал studs, дијамант, ск

DEN 239.04