QINXI Бонбони Бои Помине Декорација Rhinestones Мешани Големина Акрилик Камења Кристално Стакло Монистра 3D Помине Уметност Rhinestones DIY Помине Уметност Декорации

QINXI Бонбони Бои Помине Декорација Rhinestones Мешани Големина Акрилик Камења Кристално Стакло Монистра 3D

DEN 52.56

Неодамнешно

Това е достапна

【Квалитетен Материјал】Симпатична и сјајна мини помине дијаманти rhinestones направени на квалитетот стакло, не-токсични, долготрајни и мазна, даваат подобар ефект врз вашите нокти. 【10 Различни Бои】имаме топла 10 бои за да изберете од.Само да изберете што идеална боја и да се направи вашиот идеален помине уметност. 【Лесно да се Примени】Без специфични помине уметност вештини се потребни, чистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и поставете го врз природни или вештачки нокти.Тоа ќе биде многу лесно и одлично. 【Широк Апликации 】Овие помине уметност rhinestones не само што може да се примени во нокти или DIY уметност ноктите, можете исто така да ги користите за DIY занает, рачно изработени поздрав картичка декорација, мобилен телефон случај, очила, - карта во донесувањето одлуки, направи шминка ,коса, очи тело уметност и др. 【Подароци】Деликатна ноктите уметност Rhinestones ќе биде прекрасен подарок за вашиот љубовник, сопруга, мајка, членовите на семејството или пријателите.Опис : 100% сосема нов quality Color As shown Feature : Погоден за лак, УВ synergist гел, акрилик, итн.Лесен за користење на природни или вештачки нокти.Погоден за семејството употреба или професионалци.Убави, слатки, со висок квалитет, преносни и durable This е многу популарна и ние сме сигурни дека ќе ви се допадне многу.Стави го тоа на вашите нокти, исто така можете да ги користите за декорација на куќи, мобилен телефон случаи, очила, вештачки картички, телото уметност, итн.Пакет Содржина : 1 кутија на 3 D помине вежба.

Додатоци на производот

RD-49179 Оркестарот Кристал Смола Rhinestones 2mm-6mm Црвено AB Flatback Не амбуланта корегирање Giue за Ноктите Неодамнешно
RD-49179 Оркестарот Кристал Смола Rhinestones 2mm-6mm Црвено AB Flatback Не амбуланта корегирање Giue за Ноктите

ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Пакет количество внимателно пред да нарачате.Тип

DEN 1816.80
10PCS SH391 Bowtie Бела Циркон 3D Легура помине уметност DIY Нокти убавина Ноктите Декорација на Ноктите Салон Неодамнешно
10PCS SH391 Bowtie Бела Циркон 3D Легура помине уметност DIY Нокти убавина Ноктите Декорација на Ноктите Салон

Количина 10 ПАРЧЕ.Тип Помине Накит.Материјал Метал.Апликацијата Пети, Прст, И Други.ПредДизајнирани Бр.С

DEN 240.00
Исклучителна 2022 Година Pendant Сјајна Тигар Година Помине Уметност Кристал Нова Година Помине Уметност DIY Неодамнешно
KADS Помине Rhinestones Мешани Големина Помине Уметност Кристал Flatback Лажни Камења Помине Уметност Додатоци Неодамнешно
KADS Помине Rhinestones Мешани Големина Помине Уметност Кристал Flatback Лажни Камења Помине Уметност Додатоци

Ноктите rhinestones се направени од стакло со парична казна уредно сечење на рабови, блескавата и сјајна, нап

DEN 455.76
Помине Уметност Rhinestones Комплет 1680Pcs Кристал Кристал за Нокти Flatback Дијамант Монистра Мулти Форми Неодамнешно Најдобра цена
Помине Уметност Rhinestones Комплет 1680Pcs Кристал Кристал за Нокти Flatback Дијамант Монистра Мулти Форми

Жолта Нокти, Rhinestones Комплет Мултифункционални Апликации Совршени нокти rhinestones не само што може да декор

DEN 287.76
Кристал Помине Уметност Rhinestones SS3-SS50 Flatback Јасно Не Hot Fix Rhinestones Лепак За Помине Уметност Неодамнешно
Кристал Помине Уметност Rhinestones SS3-SS50 Flatback Јасно Не Hot Fix Rhinestones Лепак За Помине Уметност

Rhinestones не печ, тие треба да бидат залепени (лепак не се вклучени).Кристал кристал : направен од висококвал

DEN 509.28
1PCS 12 Мрежи Диск AB Помине Уметност Rhinestones со Multicolor и Мешани Форми за Помине Уметност DIY Ракотворби Неодамнешно
1PCS 12 Мрежи Диск AB Помине Уметност Rhinestones со Multicolor и Мешани Форми за Помине Уметност DIY Ракотворби

Материјали : Кристал.Тешко,не е лесно да се кршат.Карактеристики : Боја Rhinestones.Широк Апликации : се Погодн

DEN 143.76
10pcs Мода Златна Легура Лак Вратоврска 3D Помине Совети Кристал DIY Помине Уметност Декорација Неодамнешно
10pcs Мода Златна Легура Лак Вратоврска 3D Помине Совети Кристал DIY Помине Уметност Декорација

Количина 10 Тип Други Украси, Ноктите Накит.Материјал Метал.Примена На Други, Пети, Прст.ПредДизајнирани

DEN 595.20
20pcs Симпатична Голема Буци Сребро Светкавиот ab Rhinestones Лакови Помине Уметност Декорација Бисер Шарм Неодамнешно
20pcs Симпатична Голема Буци Сребро Светкавиот ab Rhinestones Лакови Помине Уметност Декорација Бисер Шарм

Сите Нови и Популарни Модни Дизајни За Нокти,Секој Објект Се Внимателно Одбрани Во Добра Состојба И Врв

DEN 410.88
BLINGINBOX 240pcs Мулти Форми Стакло, Кристал AB Rhinestones Помине Уметност Поставите Помине Камења Светкава Неодамнешно
BLINGINBOX 240pcs Мулти Форми Стакло, Кристал AB Rhinestones Помине Уметност Поставите Помине Камења Светкава

Квалитет : Направен од висок квалитет на K9 Стакло кое е чиста, цврста и транспарентен.Преку посебен паре

DEN 287.76
144 компјутери Електрични Неонски Бои Сваровски Нови 2088 Xirius 12ss Рамен Грб Rhinestones Помине Уметност Неодамнешно
144 компјутери Електрични Неонски Бои Сваровски Нови 2088 Xirius 12ss Рамен Грб Rhinestones Помине Уметност

Член Бр : 2088 XIRIсе Зголеми Flatbacks Неамбуланта корегирање.Големина : ss12 (3.10 mm).Боја : Crystal Електрични Розова (001

DEN 330.72
ERSHIYI Помине Налепница Кристал Дијамант Рамен Дното Кристал Сјајот Стакло Помине Уметност Кристал 3D помине Неодамнешно
RD-39259 Оркестарот Кристал Не амбуланта корегирање Акрилик Rhinestones Flatback Посочи 2000pcs 10мм AB Бои Неодамнешно
RD-39259 Оркестарот Кристал Не амбуланта корегирање Акрилик Rhinestones Flatback Посочи 2000pcs 10мм AB Бои

ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Пакет количество внимателно пред да нарачате.Тип

DEN 1024.80
1320Pcs AB Злато Шампањ Помине Rhinestones Кристали Стакло Камења, Камења, Злато AB Шампањ Мулти Форми, Големини Неодамнешно
1320Pcs AB Злато Шампањ Помине Rhinestones Кристали Стакло Камења, Камења, Злато AB Шампањ Мулти Форми, Големини

★Злато Шампањ AB Помине Rhinestones : 2 кутии различна боја на ноктите rhinestones ★Мултиоблик : 6 мрежите вклучуваа

DEN 215.76
DSHIJIE AB Помине Кристал Комплет,1000pcs Rhinestones Помине Уметност Поставите Помине Камења Светкава Јасно Неодамнешно
DSHIJIE AB Помине Кристал Комплет,1000pcs Rhinestones Помине Уметност Поставите Помине Камења Светкава Јасно

Направени од ноктите кристал е направен од висок квалитет на K9 стакло и е многу тешко и не е лесно да се с

DEN 2253.60
6 Шишиња Мини Pixie Кавијар Помине Кристал Монистра, Сјајот Rhinestones Ултра Микро AB Камења За 3D Помине Неодамнешно
6 Шишиња Мини Pixie Кавијар Помине Кристал Монистра, Сјајот Rhinestones Ултра Микро AB Камења За 3D Помине

❦Премиум Квалитет❦ ќе добиете 6 шишиња на ноктите кавијар и монистра.Секое шише се меша со 0.8 mm микро pixie

DEN 311.76
120 Парчиња 3D Метал Помине Уметност Шарм,Гроздобер Панк Помине Уметност Декорација Черепот Крстот Легура Помине Неодамнешно Најдобра цена
90 Парчиња Помине Уметност Срцето Капка Rhinestones 3D Луксузни Помине Уметност Кристал Налепници Микс Големина Неодамнешно
LABAICAI 10 Компјутери/Пакет Легура Луксузни Деликатна Сјајна Помине Уметност Украси Fritillary Симфонија Школка Неодамнешно
Zhristree 2 Кутија Рамен грб Помине Уметност Rhinestones Кристали Микс-Форма Големи Камења И Мали Круг Кристали Неодамнешно
Zhristree 2 Кутија Рамен грб Помине Уметност Rhinestones Кристали Микс-Форма Големи Камења И Мали Круг Кристали

Материјал : стакло crysal.секоја кутија со 6 различни облик големи камења и 6 различни големина на мал круг к

DEN 239.76
Jollin Лепак Поправи Flatback Rhinestones Стакло Diamantes Камења за Помине Уметност Занаети Украси за Облека, Неодамнешно
Jollin Лепак Поправи Flatback Rhinestones Стакло Diamantes Камења за Помине Уметност Занаети Украси за Облека,

Големина SS16 : 4.0 мм.Количина : 1440 Парчиња Rhinestones.Квалитет : Светкавиот добар квалитет стакло flatback rhinestones.Со

DEN 287.76
Ноктите Украс Креативни 3D Легура Налепница Помине Украси Падне-доказ Исклучителна 12 Неодамнешно
Ноктите Украс Креативни 3D Легура Налепница Помине Украси Падне-доказ Исклучителна 12

Ноктите украси се лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.вие само треба да се исчисти по

DEN 75.84
1 Кутии Помине Уметност Rhinestones Професионални Помине Уметност Камења Помине Кристали Јасно Rhinestones Неодамнешно
1 Кутии Помине Уметност Rhinestones Професионални Помине Уметност Камења Помине Кристали Јасно Rhinestones

ã€Различни Choicesã€'Секогаш се еден начин да се направи вашето срце и се чувствуваат слободни да одговар

DEN 158.16
EAONE 4000Pcs Помине Rhinestones Комплет, Кристали Мулти Форми Rhinestones за Нокти Камења Стакло Камења со Неодамнешно Најдобра цена
EAONE 4000Pcs Помине Rhinestones Комплет, Кристали Мулти Форми Rhinestones за Нокти Камења Стакло Камења со

????【ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА】Нашите високо квалитетни стакло rhinestones достапни во 20 различни стилови и големина

DEN 383.76
RD-51063 Оркестарот Кристал Baguette Форма Кристал Кристал Аметист Боја 5x10mm Кристал Камен за Помине Уметност Неодамнешно
RD-51063 Оркестарот Кристал Baguette Форма Кристал Кристал Аметист Боја 5x10mm Кристал Камен за Помине Уметност

ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Пакет количество внимателно пред да нарачате.Тип

DEN 143.76
Кристал AB Rhinestones за Нокти,4900 Компјутери Мулти-Форма Flatback Стакло Rhinestones Камења, Камења за Нокти Неодамнешно
Кристал AB Rhinestones за Нокти,4900 Компјутери Мулти-Форма Flatback Стакло Rhinestones Камења, Камења за Нокти

ДЕЛИКАТНА СЕТ : Содржи 1 кутија мулти форми стакло AB кристал rhinestones во 12 различни стилови ,4300 парчиња поми

DEN 799.92
Flatback AB Желе Смола Не амбуланта корегирање Rhinestones во најголемиот Дел Пакет (Боја : 0011, Големина Неодамнешно
Flatback AB Желе Смола Не амбуланта корегирање Rhinestones во најголемиот Дел Пакет (Боја : 0011, Големина

Rhinestones не печ, тие треба да бидат залепени (лепак не се вклучени).Кристал кристал : направен од висококвал

DEN 1018.80
4pcs/многу Љубов Зголеми Пеперутка Pendant 3D Легура Помине Уметност Циркон Бисер Метал Маникир Нокти Додатоци Неодамнешно
Над 2100 Парчиња Сива Минерални Пепел Рамно Стакло Назад Rhinestones Кристали за Помине Уметност за Полнење Неодамнешно
Над 2100 Парчиња Сива Минерални Пепел Рамно Стакло Назад Rhinestones Кристали за Помине Уметност за Полнење

Allstarco е Над 2100 рамен грб мали стакло, кристал комплет доаѓа со 6 различни големини кои се совршени за ваши

DEN 239.76
35 Бои Strass 16 Намали Лица SS10 SS16 SS20 SS30 SS34 SS40 Не амбуланта корегирање Flatback Кристално Стакло Неодамнешно
35 Бои Strass 16 Намали Лица SS10 SS16 SS20 SS30 SS34 SS40 Не амбуланта корегирање Flatback Кристално Стакло

Rhinestones тип : Лабава Rhinestones.Боја : В.М., Големина : SS30 288pcs.Стил : flatback.Материјал : КРИСТАЛ.Тип на производ : Rhinest

DEN 143.76