Цирконот Кристали DIY Помине Материјали Луксузен Сјај на Ноктите Накит Нокти, Rhinestones Змија Помине Уметност Украси Метал 3D Помине Шарм(#4)

Цирконот Кристали DIY Помине Материјали Луксузен Сјај на Ноктите Накит Нокти, Rhinestones Змија Помине Уметност

DEN 52.56

Неодамнешно

Това е достапна

Количина : 1 BUC.Боја : Злато/ Сребрена/Розово злато/мулти-боја.Големина : Како се покаже слика.Материјал : Циркон/метал.пакетот вклучува : 1* 3 D Змија помине шарм.Боја : Злато/ Сребрена/Розово злато/мулти-color Quantity : 1 PCSpackage вклучува : 1* 3 D Змија помине charm Size : Како слика show Material : Циркон/metal100% Нови и високо quality Package Содржина : 1 * 3 D Грозје Помине Уметност Decoration Easy да се применуваат на природни или вештачки nails Suitable да се користи на врвот на ноктите полирање, УВ гел систем со ноктите алатка.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти,Мобилен телефон Украси и сл.Голем за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученик.Забелешка : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

Додатоци на производот

Beadsland 2500pcs Nailart Flatback Rhinestones Кристал Flatback Камења Круг Кристал Rhinestones за Занаети Неодамнешно
Beadsland 2500pcs Nailart Flatback Rhinestones Кристал Flatback Камења Круг Кристал Rhinestones за Занаети

Надградба на пакет : Висок квалитет пакет со 12 мрежи, различни големини на стакло nailart rhinestones се сместува

DEN 215.76
DSHIJIE AB Помине Кристал Комплет,1000pcs Rhinestones Помине Уметност Поставите Помине Камења Светкава Јасно Неодамнешно
DSHIJIE AB Помине Кристал Комплет,1000pcs Rhinestones Помине Уметност Поставите Помине Камења Светкава Јасно

Направени од ноктите кристал е направен од висок квалитет на K9 стакло и е многу тешко и не е лесно да се с

DEN 2253.60
Jollin Лепак Поправи Flatback Rhinestones Стакло Diamantes Камења за Помине Уметност Занаети Украси за Облека, Неодамнешно
Jollin Лепак Поправи Flatback Rhinestones Стакло Diamantes Камења за Помине Уметност Занаети Украси за Облека,

Големина SS16 : 4.0 мм.Количина : 1440 Парчиња Rhinestones.Квалитет : Светкавиот добар квалитет стакло flatback rhinestones.Со

DEN 287.76
35 Бои Strass 16 Намали Лица SS10 SS16 SS20 SS30 SS34 SS40 Не амбуланта корегирање Flatback Кристално Стакло Неодамнешно
35 Бои Strass 16 Намали Лица SS10 SS16 SS20 SS30 SS34 SS40 Не амбуланта корегирање Flatback Кристално Стакло

Rhinestones тип : Лабава Rhinestones.Боја : В.М., Големина : SS30 288pcs.Стил : flatback.Материјал : КРИСТАЛ.Тип на производ : Rhinest

DEN 143.76
Супер Сјај Кристал AB Не Hot Fix Rhinestones SS3-SS50 Flatback Strass за Шиење Облека Ткаенини Помине Уметност Неодамнешно
Супер Сјај Кристал AB Не Hot Fix Rhinestones SS3-SS50 Flatback Strass за Шиење Облека Ткаенини Помине Уметност

Rhinestones не печ, тие треба да бидат залепени (лепак не се вклучени).Кристал кристал : направен од висококвал

DEN 748.80
LIUJIR 10Pcs 3D Мала Мечка Помине Уметност Украси,Цртан филм Смола Мечка со Лак на Ноктите Украси Прекрасна Неодамнешно
LIUJIR 10Pcs 3D Мала Мечка Помине Уметност Украси,Цртан филм Смола Мечка со Лак на Ноктите Украси Прекрасна

Материјал : симпатична мечка декорација е направен од висококвалитет смола материјал,површината е мека

DEN 1956.00
4pcs/многу Љубов Зголеми Пеперутка Pendant 3D Легура Помине Уметност Циркон Бисер Метал Маникир Нокти Додатоци Неодамнешно
RD-39259 Оркестарот Кристал Не амбуланта корегирање Акрилик Rhinestones Flatback Посочи 2000pcs 10мм AB Бои Неодамнешно
RD-39259 Оркестарот Кристал Не амбуланта корегирање Акрилик Rhinestones Flatback Посочи 2000pcs 10мм AB Бои

ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Пакет количество внимателно пред да нарачате.Тип

DEN 1024.80
Bememo 3456 Парчиња Помине Кристали AB Помине Уметност Rhinestones Круг Монистра Flatback Стакло Шарм Камења, Неодамнешно
Bememo 3456 Парчиња Помине Кристали AB Помине Уметност Rhinestones Круг Монистра Flatback Стакло Шарм Камења,

Добар квалитет : рамен грб rhinestones во Светкава боја, направен од стакло, опремен со убави форми и убави асп

DEN 287.76
Помине Уметност Rhinestones Комплет 1680Pcs Кристал Кристал за Нокти Flatback Дијамант Монистра Мулти Форми Неодамнешно Најдобра цена
Помине Уметност Rhinestones Комплет 1680Pcs Кристал Кристал за Нокти Flatback Дијамант Монистра Мулти Форми

Жолта Нокти, Rhinestones Комплет Мултифункционални Апликации Совршени нокти rhinestones не само што може да декор

DEN 287.76
10PCS SH391 Bowtie Бела Циркон 3D Легура помине уметност DIY Нокти убавина Ноктите Декорација на Ноктите Салон Неодамнешно
10PCS SH391 Bowtie Бела Циркон 3D Легура помине уметност DIY Нокти убавина Ноктите Декорација на Ноктите Салон

Количина 10 ПАРЧЕ.Тип Помине Накит.Материјал Метал.Апликацијата Пети, Прст, И Други.ПредДизајнирани Бр.С

DEN 240.00
RD-51063 Оркестарот Кристал Baguette Форма Кристал Кристал Аметист Боја 5x10mm Кристал Камен за Помине Уметност Неодамнешно
RD-51063 Оркестарот Кристал Baguette Форма Кристал Кристал Аметист Боја 5x10mm Кристал Камен за Помине Уметност

ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Пакет количество внимателно пред да нарачате.Тип

DEN 143.76
Кристал Помине Уметност Rhinestones SS3-SS50 Flatback Јасно Не Hot Fix Rhinestones Лепак За Помине Уметност Неодамнешно
Кристал Помине Уметност Rhinestones SS3-SS50 Flatback Јасно Не Hot Fix Rhinestones Лепак За Помине Уметност

Rhinestones не печ, тие треба да бидат залепени (лепак не се вклучени).Кристал кристал : направен од висококвал

DEN 509.28
Flatback AB Желе Смола Не амбуланта корегирање Rhinestones во најголемиот Дел Пакет (Боја : 0011, Големина Неодамнешно
Flatback AB Желе Смола Не амбуланта корегирање Rhinestones во најголемиот Дел Пакет (Боја : 0011, Големина

Rhinestones не печ, тие треба да бидат залепени (лепак не се вклучени).Кристал кристал : направен од висококвал

DEN 1018.80
6 Шишиња Мини Pixie Кавијар Помине Кристал Монистра, Сјајот Rhinestones Ултра Микро AB Камења За 3D Помине Неодамнешно
6 Шишиња Мини Pixie Кавијар Помине Кристал Монистра, Сјајот Rhinestones Ултра Микро AB Камења За 3D Помине

❦Премиум Квалитет❦ ќе добиете 6 шишиња на ноктите кавијар и монистра.Секое шише се меша со 0.8 mm микро pixie

DEN 311.76
Mjspl 10Pcs Помине Уметност Лабава Rhinestones Мулти-Фацетирани Кристал Rhinestones Помине Оркестарот (Боја Неодамнешно
Mjspl 10Pcs Помине Уметност Лабава Rhinestones Мулти-Фацетирани Кристал Rhinestones Помине Оркестарот (Боја

Производот Категорија : Ноктите Алатки За Убавина Tools.Категорија : Помине Накит.Погодна за типот на кожа

DEN 2983.92
DSGYU 180 Камења Комплет Шминка Игра Кристално Стакло Кристал Уметност Декорација DIY Девојки Коса Дизајн на Неодамнешно
KADS 1.200 Парчиња Рамен Грб Камења Кристал Rhinestones x 5 Set + Посочи Назад Х 1 Сет со Собереш Tweezer Rhinestones Неодамнешно
KADS 1.200 Парчиња Рамен Грб Камења Кристал Rhinestones x 5 Set + Посочи Назад Х 1 Сет со Собереш Tweezer Rhinestones

Packge вклучува : Шест Тркала помине rhonestones, речиси 20 различни форми и големини.Подигање Алатка : Вклучува

DEN 263.76
1 Кутии Помине Уметност Rhinestones Професионални Помине Уметност Камења Помине Кристали Јасно Rhinestones Неодамнешно
1 Кутии Помине Уметност Rhinestones Професионални Помине Уметност Камења Помине Кристали Јасно Rhinestones

ã€Различни Choicesã€'Секогаш се еден начин да се направи вашето срце и се чувствуваат слободни да одговар

DEN 158.16