iRobot Roomba 960 Робот Вакуум - Wi-Fi Поврзани Мапирање, Работи со Алекса, Идеален за домашно Милениче Коса, Теписи, Тешко Подови,Црна

iRobot Roomba 960 Робот Вакуум - Wi-Fi Поврзани Мапирање, Работи со Алекса, Идеален за домашно Милениче Коса,

DEN 9095.76

Неодамнешно

Това е достапна

Капацитет волумен - .82 литар.Моќ-Укинување Вшмукување испорачува 5 X воздухот моќ* за подобрување на pick-up перформанси.Патентирана i Adapt 2.0 Навигација со v SLAM технологија му овозможува на роботот да ги мапира неговата околина да се исчисти целата ниво на вашиот дом.Премија 3-Фаза на Чистење на Системот loosens, лифтови, и suctions нечистотии, прашина, и домашно милениче коса.Dual Мулти-Површина Гума Четки веднаш се прилагоди и flex за да останат во постојан контакт со подовите.Висока Ефикасност Филтер доловува 99% од алергени, полен и прашина како мали како 10 microns.Стил : Roomba 960.

Додатоци на производот

JUSTYAOFENG Филтер Страна Четка Четка Крпа Одговара за Yeedi Одговара за K650 Одговара за Робот Правосмукалка Неодамнешно
JUSTYAOFENG Филтер Страна Четка Четка Крпа Одговара за Yeedi Одговара за K650 Одговара за Робот Правосмукалка

Страна четки овозможи на вакуум за да внесете тепих за повеќе темелно чистење 100% сосема нов и висок квал

DEN 1699.20
Правосмукалка Додатоци 12PCS Џогерите Компатибилен со Hutt W66 Правосмукалка Замени Прибор Делови Робот Резервни Неодамнешно
JUSTYAOFENG 1pc Одговара за Yeedi 2 Одговара за Хибрид Одговара за K750 Одговара за Роботски Правосмукалка Неодамнешно
JUSTYAOFENG 1pc Одговара за Yeedi 2 Одговара за Хибрид Одговара за K750 Одговара за Роботски Правосмукалка

Страна четки овозможи на вакуум за да внесете тепих за повеќе темелно чистење 100% сосема нов и висок квал

DEN 288.00
eufy BoostIQ RoboVac 15C MAX, Робот Правосмукалка Cleaner丨RoboVac Замена на Комплет, Вакуум Делови и Додатоци Неодамнешно
eufy BoostIQ RoboVac 15C MAX, Робот Правосмукалка Cleaner丨RoboVac Замена на Комплет, Вакуум Делови и Додатоци

Новото Robo Vac : Реконструиран да се пофали нашите најсилни некогаш вшмукување моќ (2000 Pa Max), додека одржува�

DEN 4799.76
Правосмукалка додатоци Hepa Филтер Главната Страна Четка Четка Крпа Компатибилен со Xiaomi Компатибилен со Неодамнешно
Робот Правосмукалка и Четка, Amrobt X9 Smart Убедливо & Mopping Роботски Правосмукалка, 2000Pa Вшмукување, Неодамнешно
Робот Правосмукалка и Четка, Amrobt X9 Smart Убедливо & Mopping Роботски Правосмукалка, 2000Pa Вшмукување,

План рок и за покривање почнува на крајот на производителот на работна гаранција.Исто така и со цикцак Р

DEN 5519.76
iHome AutoVac Ореол 3-во-1 Роботот Вакуум и Четка со Авто Празна База, 2700 ПА Моќен Вшмукување со 3 Час Траење Неодамнешно Најдобра цена
iHome AutoVac Ореол 3-во-1 Роботот Вакуум и Четка со Авто Празна База, 2700 ПА Моќен Вшмукување со 3 Час Траење

Робот Правосмукалка и Четка Авто Празна База По чистење, Хало се враќа назад на Авто Празна База за авто�

DEN 10179.60
Роботски Правосмукалка, Тенка Автоматско Домаќинство Интелигентни Убедливо Робот 1800Pa Силна Вшмукување Тивка Неодамнешно
Coredy L900X Робот Правосмукалка со Себе Испразнувањето Станица, Lidar Навигација Роботски Vacuums и Четка Неодамнешно
Coredy L900X Робот Правосмукалка со Себе Испразнувањето Станица, Lidar Навигација Роботски Vacuums и Четка

Автоматско Нечистотија Располагање Робот Правосмукалка : На Coredy L900 X автопразнење робот правосмукалка �

DEN 14159.76
Ecovacs Deebot T8 Робот Правосмукалка и Четка Почисто со Авто - Празни Станица Неодамнешно Најдобра цена
Ecovacs Deebot T8 Робот Правосмукалка и Четка Почисто со Авто - Празни Станица

ПОКРИЕНОСТ : Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на ва

DEN 16799.76
iRobot Roomba 614 Робот Вакуум - Добар за домашно Милениче Коса, Теписи, Тешко Подови, Само-Полнење Неодамнешно
iRobot Roomba 614 Робот Вакуум - Добар за домашно Милениче Коса, Теписи, Тешко Подови, Само-Полнење

3Фаза на чистење на системот loosens, лифтови, и suctions нечистотии, прашина и влакна од хард на подот и тепихот.

DEN 4296.00
Junhua Робот Правосмукалка Четка Крпа Страна Четка Филтер Одговара за Dibea D500 Про Роботски Правосмукалка Неодамнешно
Junhua Робот Правосмукалка Четка Крпа Страна Четка Филтер Одговара за Dibea D500 Про Роботски Правосмукалка

Редовна замена на старите делови ќе им помогне на вашиот правосмукалка одржување на добри чистење перф�

DEN 3239.76
JUSTYINUO Правосмукалка Ролери Четка Робот Правосмукалка Делови апарати за Домаќинство Чистење Алатки 2 Делови Неодамнешно
JUSTXIANG 6Pcs Четка Крпа за Полнење Одговара за Proscenic M7 Про Робот Правосмукалка Sweeper Роботски Правосмукалка Неодамнешно
JUSTXIANG 6Pcs Четка Крпа за Полнење Одговара за Proscenic M7 Про Робот Правосмукалка Sweeper Роботски Правосмукалка

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои с

DEN 544.32
Teerwere Правосмукалка Робот Правосмукалка Убедливо Mopping Роботски Почиста 2600Pa Силна Вшмукување Smart Неодамнешно
Teerwere Правосмукалка Робот Правосмукалка Убедливо Mopping Роботски Почиста 2600Pa Силна Вшмукување Smart

Ниско ниво на Бучава Дизајн : тивка работа звук избегнува досадни бучава, Уживаат во cordless гости,овозможу

DEN 2270.40
MERIGLARE Smart Кат Почиста Роботски Вакуум Поддршка СТАН Неодамнешно
MERIGLARE Smart Кат Почиста Роботски Вакуум Поддршка СТАН

Погоден за чистење на мермерни кат, плочки на подот и дрво кат,итн, лесно се апсорбира прашина, коса, леб c

DEN 1089.60
Робот Правосмукалка и Четка, Робот Правосмукалка со 1200Pa Супер-Силна Вшмукување, Паметни Мапирање, 2-во-1 Неодамнешно
Робот Правосмукалка и Четка, Робот Правосмукалка со 1200Pa Супер-Силна Вшмукување, Паметни Мапирање, 2-во-1

1200 ПА Супер Силен Вшмукување Моќ.Тоа може да продолжат да работат за 1.5 часа кога целосно наполнета, долг

DEN 696.00
КООРДИНАТОР Робот Правосмукалка 1600 ПА Вшмукување Smart Автоматско Чистење на Машината за Керамички Плочки Неодамнешно
Midea M7 Про Робот Правосмукалка со LIDAR Мапирање,4000Pa Вшмукување, Вибрации Mopping, Виртуелен Ѕид Техника,LDS Неодамнешно
Midea M7 Про Робот Правосмукалка со LIDAR Мапирање,4000Pa Вшмукување, Вибрации Mopping, Виртуелен Ѕид Техника,LDS

【Длабоко Mopping Чистење Smart Систем】Со напредни правоиостави vibrating mopping технологија (500 пати / s), робот прав�

DEN 1041.60
FAKEME Стан Контрола на Робот Правосмукалка USB Полнење Роботски Вакуум за Плочка Кат домашно Милениче Коса Неодамнешно
FAKEME Стан Контрола на Робот Правосмукалка USB Полнење Роботски Вакуум за Плочка Кат домашно Милениче Коса

Интелигентно смисла пречки и detour во времето по судир,150ml автоматска контрола на постојан притисок на ре�

DEN 1015.20
JUSTYAOFENG 3*Филтри+3*Четка Облека+4*Странични Четки Fitment: Одговара за Редмонд Одговара за RV-R650S Одговара Неодамнешно
JUSTYAOFENG 3*Филтри+3*Четка Облека+4*Странични Четки Fitment: Одговара за Редмонд Одговара за RV-R650S Одговара

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои с

DEN 592.80
PIGUOAT Замена Додатоци Комплет за Ecovacs DEEBOT OZMO T8 AIVI T8 Max T8 Серија N8 Серија POWEWR Роботски Вакуум Неодамнешно
PIGUOAT Замена Додатоци Комплет за Ecovacs DEEBOT OZMO T8 AIVI T8 Max T8 Серија N8 Серија POWEWR Роботски Вакуум

Е применливо : Компатибилен со Ecovacs DEEBOT OZMO T8 Aivi & T8 MAX T8 Серија N8 Серија Роботски Вакуум.Секојдневно се Соб�

DEN 719.76
10Pcs Прашина Торба за Xiaomi Roborock S7 T7S T7plus T7Splus Робот Правосмукалка, 3L Авто-Празни Приклучете Неодамнешно Најдобра цена
10Pcs Прашина Торба за Xiaomi Roborock S7 T7S T7plus T7Splus Робот Правосмукалка, 3L Авто-Празни Приклучете

ПОКРИЕНОСТ : .Погоден Модел : За Xiaomi Roborock T7 T7 S T7plT7 SplS7 S7 Max S70 S75 Робот Правосмукалка ?НИ Издание?Не треба да �

DEN 551.76
Proscenic Замена Mopping Платно (3-Pack) за 850T Робот Правосмукалка Неодамнешно
Proscenic Замена Mopping Платно (3-Pack) за 850T Робот Правосмукалка

Proscenic Замена Mopping Платно (3Pack).Замена Mopping Платно (3Pack) за 850 T Робот Правосмукалка.Proscenic Замена Mopping Платно (3P

DEN 1492.80
Mifty Правосмукалка Додатоци Резервоарот за Вода Компатибилна со Tefal RG6875 Робот Правосмукалка Замена на Неодамнешно
Mifty Правосмукалка Додатоци Резервоарот за Вода Компатибилна со Tefal RG6875 Робот Правосмукалка Замена на

Замените стариот или оштетени делови.Таписерии и деликатна, се поклопува со опрема.Резервоарот со вода

DEN 612.24
CauYien 16 Пакет Замена Додатоци за Полнење Компатибилен со Живот К2 К3 Робот Правосмукалка и Сите Lefant Робот Неодамнешно
CauYien 16 Пакет Замена Додатоци за Полнење Компатибилен со Живот К2 К3 Робот Правосмукалка и Сите Lefant Робот

Одговара Модел : Компатибилен со Живот К2 К3 Робот Правосмукалка и сите Lefant робот правосмукалка вклучува

DEN 431.76
iRobot Roomba s9+ (9550) Робот Правосмукалка со Roomba s Серија Надополнување Комплет Неодамнешно
iRobot Roomba s9+ (9550) Робот Правосмукалка со Roomba s Серија Надополнување Комплет

Најдобрите Светски Робот Вакуум Празни по сопствена, Чистење на База на Автоматско Нечистотија Распол�

DEN 1447.20