iRobot Roomba 614 Робот Вакуум - Добар за домашно Милениче Коса, Теписи, Тешко Подови, Само-Полнење

iRobot Roomba 614 Робот Вакуум - Добар за домашно Милениче Коса, Теписи, Тешко Подови, Само-Полнење

DEN 4296.00

Неодамнешно

Това е достапна

3-Фаза на чистење на системот loosens, лифтови, и suctions нечистотии, прашина и влакна од хард на подот и тепихот.Dual Мулти Површината Четки работат заедно за да го зграби прашина, нечистотија, и големи остатоци; Автоматско Прилагодување чистење глава автоматски се прилагодува висината, за ефикасно чистење и теписи и тешко подови.Патентирана Нечистотија Откривање на сензори сигнализација Roomba да работат понапорно на концентрирани области на нечистотии, како што се високо сообраќајни зони на вашиот дом.Целосен пакет на сензори за интелигентно навигирање на робот под и околу објекти и под мебел да им помогне на темелно се чисти вашиот подови.Работ Убедливо Четка е специјално дизајниран во 27 степени агол да издржам остатоци подалеку од рабовите на овална.Работи за до 90 минути пред автоматски приклучни и полнење на батеријата.Кој Roomba Essentials Smart Навигацијата, Автоматски Прилагодете Чистење на Главата, Работи на Теписи и Тешко Подови.Кутија Содржина : 1 Roomba 614 Робот Правосмукалка, 1 База Станица за Полнење, 1 Северна Америка Линија Мозок, 1 Екстра Aero Vac Филтер, 1 Четка за Чистење Алатка, Сопственикот Водич, Документација Пакет.IRobot не го потврди квалитетот или автентичноста на производи купени од не овластените препродавачи на , и ќе ги покрие тврди, да обезбеди услуга или да понуди замена за производи купени од овие продавачи.Стил : Робот Правосмукалка Искуство чистење подови, сите по притискање на копчето со Roomba 614 робот правосмукалка.На 3-Фаза на Чистење на Системот е специјално конструиран за да се олабави, лифт, и вшмукување сè, од мали честички со големи остатоци од теписи и тешко подови.Нечистотија Откривање на сензори известува Roomba робот правосмукалка да се исчисти потемелно на концентрирани области на нечистотија.Само притиснете го чисти и Roomba добива да работат - не програмирање задолжителни!.Кога ќе купите една i Robot производ, кога ќе се направи инвестиција во вашиот дом.Купување на Автентични i Robot производи од Овластените Препродавачи е единствениот начин да се обезбеди што сте купување е достоен за вашата инвестиција.Треба да ги купите вашиот робот од Неовластено Препродавач, вашиот производ, нема да бидат покриени или сервисирани од страна на i Robot.Секогаш се осигура дека замена на делови како што се батериите, филтри, и четки се Автентични i Robot делови.Додатоци и замена на делови произведени од 3 страни може да имаат негативно влијание врз ефикасноста на производот и може да предизвика оштетување на вашиот робот.

Додатоци на производот

JUSTYINUO Правосмукалка Ролери Четка Робот Правосмукалка Делови апарати за Домаќинство Чистење Алатки 2 Делови Неодамнешно
Coredy L900X Робот Правосмукалка со Себе Испразнувањето Станица, Lidar Навигација Роботски Vacuums и Четка Неодамнешно
Coredy L900X Робот Правосмукалка со Себе Испразнувањето Станица, Lidar Навигација Роботски Vacuums и Четка

Автоматско Нечистотија Располагање Робот Правосмукалка : На Coredy L900 X автопразнење робот правосмукалка �

DEN 14159.76
YBZS 1400PA Паметни Дома Чисти Робот Автоматски Чистач на Прашина, Cordless Правосмукалка Кат Тепих Чистење Неодамнешно
YBZS 1400PA Паметни Дома Чисти Робот Автоматски Чистач на Прашина, Cordless Правосмукалка Кат Тепих Чистење

· БЕСПРЕКОРНА СЕКОЈДНЕВНО ЧИСТЕЊЕ : робот правосмукалка овозможува лесно да се започне чистење, распор�

DEN 1106.40
MERIGLARE Smart Кат Почиста Роботски Вакуум Поддршка СТАН Неодамнешно
MERIGLARE Smart Кат Почиста Роботски Вакуум Поддршка СТАН

Погоден за чистење на мермерни кат, плочки на подот и дрво кат,итн, лесно се апсорбира прашина, коса, леб c

DEN 1089.60
КООРДИНАТОР Робот Правосмукалка 1600 ПА Вшмукување Smart Автоматско Чистење на Машината за Керамички Плочки Неодамнешно
Робот Правосмукалка и Четка, Amrobt X9 Smart Убедливо & Mopping Роботски Правосмукалка, 2000Pa Вшмукување, Неодамнешно
Робот Правосмукалка и Четка, Amrobt X9 Smart Убедливо & Mopping Роботски Правосмукалка, 2000Pa Вшмукување,

План рок и за покривање почнува на крајот на производителот на работна гаранција.Исто така и со цикцак Р

DEN 5519.76
Роботски Правосмукалка, Тенка Автоматско Домаќинство Интелигентни Убедливо Робот 1800Pa Силна Вшмукување Тивка Неодамнешно
JUSTYAOFENG 3*Филтри+3*Четка Облека+4*Странични Четки Fitment: Одговара за Редмонд Одговара за RV-R650S Одговара Неодамнешно
JUSTYAOFENG 3*Филтри+3*Четка Облека+4*Странични Четки Fitment: Одговара за Редмонд Одговара за RV-R650S Одговара

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои с

DEN 592.80
Midea M7 Про Робот Правосмукалка со LIDAR Мапирање,4000Pa Вшмукување, Вибрации Mopping, Виртуелен Ѕид Техника,LDS Неодамнешно
Midea M7 Про Робот Правосмукалка со LIDAR Мапирање,4000Pa Вшмукување, Вибрации Mopping, Виртуелен Ѕид Техника,LDS

【Длабоко Mopping Чистење Smart Систем】Со напредни правоиостави vibrating mopping технологија (500 пати / s), робот прав�

DEN 1041.60
Junhua Робот Правосмукалка Четка Крпа Страна Четка Филтер Одговара за Dibea D500 Про Роботски Правосмукалка Неодамнешно
Junhua Робот Правосмукалка Четка Крпа Страна Четка Филтер Одговара за Dibea D500 Про Роботски Правосмукалка

Редовна замена на старите делови ќе им помогне на вашиот правосмукалка одржување на добри чистење перф�

DEN 3239.76
Ефективни АД Одговара за Ecovacs Deebot N79S N79 Роботски Правосмукалка Додатоци Постави Серија Правосмукалка Неодамнешно
Ефективни АД Одговара за Ecovacs Deebot N79S N79 Роботски Правосмукалка Додатоци Постави Серија Правосмукалка

Компатибилност со : за deebot n79s замена на делови погодни за Ecovacs DEEBOT N79 S / N79 SE / DEEBOT N79 (DN622) / N79 W / N79 T роботик�

DEN 649.20
Робот Правосмукалка и Четка, Робот Правосмукалка со 1200Pa Супер-Силна Вшмукување, Паметни Мапирање, 2-во-1 Неодамнешно
Робот Правосмукалка и Четка, Робот Правосмукалка со 1200Pa Супер-Силна Вшмукување, Паметни Мапирање, 2-во-1

1200 ПА Супер Силен Вшмукување Моќ.Тоа може да продолжат да работат за 1.5 часа кога целосно наполнета, долг

DEN 696.00
JUSTXIANG 6Pcs Четка Крпа за Полнење Одговара за Proscenic M7 Про Робот Правосмукалка Sweeper Роботски Правосмукалка Неодамнешно
JUSTXIANG 6Pcs Четка Крпа за Полнење Одговара за Proscenic M7 Про Робот Правосмукалка Sweeper Роботски Правосмукалка

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои с

DEN 544.32
Правосмукалка додатоци Hepa Филтер Главната Страна Четка Четка Крпа Компатибилен со Xiaomi Компатибилен со Неодамнешно
Ecovacs Deebot T8 Робот Правосмукалка и Четка Почисто со Авто - Празни Станица Неодамнешно Најдобра цена
Ecovacs Deebot T8 Робот Правосмукалка и Четка Почисто со Авто - Празни Станица

ПОКРИЕНОСТ : Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на ва

DEN 16799.76
iRobot Roomba s9+ (9550) Робот Правосмукалка со Roomba s Серија Надополнување Комплет Неодамнешно
iRobot Roomba s9+ (9550) Робот Правосмукалка со Roomba s Серија Надополнување Комплет

Најдобрите Светски Робот Вакуум Празни по сопствена, Чистење на База на Автоматско Нечистотија Распол�

DEN 1447.20
eufy BoostIQ RoboVac 15C MAX, Робот Правосмукалка Cleaner丨RoboVac Замена на Комплет, Вакуум Делови и Додатоци Неодамнешно
eufy BoostIQ RoboVac 15C MAX, Робот Правосмукалка Cleaner丨RoboVac Замена на Комплет, Вакуум Делови и Додатоци

Новото Robo Vac : Реконструиран да се пофали нашите најсилни некогаш вшмукување моќ (2000 Pa Max), додека одржува�

DEN 4799.76
iHome AutoVac Ореол 3-во-1 Роботот Вакуум и Четка со Авто Празна База, 2700 ПА Моќен Вшмукување со 3 Час Траење Неодамнешно Најдобра цена
iHome AutoVac Ореол 3-во-1 Роботот Вакуум и Четка со Авто Празна База, 2700 ПА Моќен Вшмукување со 3 Час Траење

Робот Правосмукалка и Четка Авто Празна База По чистење, Хало се враќа назад на Авто Празна База за авто�

DEN 10179.60
JUSTYAOFENG 1pc Одговара за Yeedi 2 Одговара за Хибрид Одговара за K750 Одговара за Роботски Правосмукалка Неодамнешно
JUSTYAOFENG 1pc Одговара за Yeedi 2 Одговара за Хибрид Одговара за K750 Одговара за Роботски Правосмукалка

Страна четки овозможи на вакуум за да внесете тепих за повеќе темелно чистење 100% сосема нов и висок квал

DEN 288.00
Proscenic Замена Mopping Платно (3-Pack) за 850T Робот Правосмукалка Неодамнешно
Proscenic Замена Mopping Платно (3-Pack) за 850T Робот Правосмукалка

Proscenic Замена Mopping Платно (3Pack).Замена Mopping Платно (3Pack) за 850 T Робот Правосмукалка.Proscenic Замена Mopping Платно (3P

DEN 1492.80
Mifty Правосмукалка Додатоци Резервоарот за Вода Компатибилна со Tefal RG6875 Робот Правосмукалка Замена на Неодамнешно
Mifty Правосмукалка Додатоци Резервоарот за Вода Компатибилна со Tefal RG6875 Робот Правосмукалка Замена на

Замените стариот или оштетени делови.Таписерии и деликатна, се поклопува со опрема.Резервоарот со вода

DEN 612.24
PIGUOAT Замена Додатоци Комплет за Ecovacs DEEBOT OZMO T8 AIVI T8 Max T8 Серија N8 Серија POWEWR Роботски Вакуум Неодамнешно
PIGUOAT Замена Додатоци Комплет за Ecovacs DEEBOT OZMO T8 AIVI T8 Max T8 Серија N8 Серија POWEWR Роботски Вакуум

Е применливо : Компатибилен со Ecovacs DEEBOT OZMO T8 Aivi & T8 MAX T8 Серија N8 Серија Роботски Вакуум.Секојдневно се Соб�

DEN 719.76
Teerwere Правосмукалка Робот Правосмукалка Убедливо Mopping Роботски Почиста 2600Pa Силна Вшмукување Smart Неодамнешно
Teerwere Правосмукалка Робот Правосмукалка Убедливо Mopping Роботски Почиста 2600Pa Силна Вшмукување Smart

Ниско ниво на Бучава Дизајн : тивка работа звук избегнува досадни бучава, Уживаат во cordless гости,овозможу

DEN 2270.40