Rockhound е 1 Избор Рок Гимнастик Рефил Ронки Комплет полирање до 3 Кг на Карпи-Користете во Thumlers,Lortone,проф. д-Р Кул, Национално'l Гео & Чикаго

Rockhound е 1 Избор Рок Гимнастик Рефил Ронки Комплет полирање до 3 Кг на Карпи-Користете во Thumlers,Lortone,проф.

DEN 550.80

Неодамнешно

Това е достапна

Направени во сад - пред се мери за прецизна употреба во сите 3 lb капацитет рок tumblers.Одличен избор за сите помали или почетник "kidz" рок tumblers 1/2 lb капацитет & поголем (на помали гимнастик повеќе пријави се!).Вашиот Карпи & Камења ќе се Постигне "стакло-како" блесок полски - исто како и на добрите!.Овој систем функционира одлично во сите големини, сорти & формати на карпа tumblers! (само да ја прилагодите количината што е потребно).Супериорен квалитет жито, информативни совети и инструкции, економски цени.

Додатоци на производот

Rockhound е 1 Избор Рок Гимнастик Гем Рефил Кит Мексиканската Пеперутка Џаспер Груба 8oz Неодамнешно
Rockhound е 1 Избор Рок Гимнастик Гем Рефил Кит Мексиканската Пеперутка Џаспер Груба 8oz

Пеперутка Џаспер е камен кој се ископува во Мексико е ретко им се нудат.Тоа се нарекува пеперутка или по�

DEN 359.76
Модел Railroads Бидејќи Stabbing Луѓе е. 30oz Гимнастик, Модел Railroads Нерѓосувачки Челик Гимнастик, Несоодветни Неодамнешно
Модел Railroads Бидејќи Stabbing Луѓе е. 30oz Гимнастик, Модел Railroads Нерѓосувачки Челик Гимнастик, Несоодветни

Модел Railroads Изолирани Од Не ' Рѓосувачки Челик Гимнастик.Вакуум изолирани гимнастик со капак.Пијалоци о�

DEN 1984.80
Инспиративни Кажувам шеги 20oz Гимнастик, Кажувајќи шеги Моето Хоби Карпи! Кажувајќи шеги 20oz Гимнастик, Присутни Неодамнешно