Tiilan Roll-up Силикони Обложени Јадење Сушење Решетката за Кујнски Мијалник - Отпорни на Топлина Trivet - Топло Сива (20.4 x 13.2)

Tiilan Roll-up Силикони Обложени Јадење Сушење Решетката за Кујнски Мијалник - Отпорни на Топлина Trivet -

DEN 623.76

Неодамнешно

Това е достапна

Повеќенаменски : Јадење, овошје, садови, stemware сушење; отпорни на Топлина trivet да се заштити вашата контра; Unfrozen храна во текот на потоне; се Користи како сечење одбор да се направи готвење пробна работа.Висок Квалитет : Направен од ФДУ храна одделение силиконски обложен метал челик прави тоа трајни, rustproof и масло отпорни.Силиконски не се лизга слој е убаво да се керамика и стакло прибор.Посветена на долг животен век.Добар Помошник : им Помогне да се исуши и да се исцеди вашиот кујнски прибор и да ги задржи од соодветните вода.Зачувајте го вашиот простор кога ќе се исуши работи над мијалникот.Задржи вашата кујна сува и хигиена.Удобен : Лесен за употреба, едноставно се одвиваат тоа.Тоа е свитлива и лесно да се чуваат во вашата кујна контра conner, без да заземаат многу простор.Лесно да се чисти и машина за перење на располагање.Димензии : Четири различни димензии ви понуди широк избор за вашиот мијалник и за различни цели.Ве молиме бидете сигурни дека димензија можете да изберете е применета на вашиот мијалник.Големина : 20.4" x 13.2".

Додатоци на производот

XWOZYDR 2 Ниво Згусне Нерѓосувачки Челик Сад Сушење Рек Кујна Полица Кошница Позлатен Кујнски Нож Потоне Јадење Неодамнешно
ZZWZM Комунални Складирање Полица Микробранова Застане 3-TierTable за работна Станица Неодамнешно
ZZWZM Комунални Складирање Полица Микробранова Застане 3-TierTable за работна Станица

★Мултифункционални складирање багажник, може да се користи во различни простори, како што се : кујна, дн

DEN 11554.32
CHUNSHENN Drainer, Двојно садови полици за сушење полици нерѓосувачки челик садови се троши кујна чување дома Неодамнешно
CHUNSHENN Drainer, Двојно садови полици за сушење полици нерѓосувачки челик садови се троши кујна чување дома

Научни поделба, разумна употреба, голем капацитет и голем број на садови Компатибилен со лесни за склад�

DEN 1452.00
Sharpnetic Бамбус Јадење Управување со Utensil Носителот и Јадење Сушење Мат | Расклопна Дрвена Чинија Сушење Неодамнешно
Sharpnetic Бамбус Јадење Управување со Utensil Носителот и Јадење Сушење Мат | Расклопна Дрвена Чинија Сушење

✅Иновативни Расклопна Дизајн Sharpnetic е количка за двениво јадење drainer организатор е специјално дизајнир

DEN 623.52
Ултра-тенок складирање количка, бања организатор, возен трамвај, рака количка мобилни полица единица уред за Неодамнешно
ZZWZM Кујна Полици, Јадења, Сечење на Табли, Кујна Полици, Кујна Нерѓосувачки Челик Полици Неодамнешно
ZZWZM Кујна Полици, Јадења, Сечење на Табли, Кујна Полици, Кујна Нерѓосувачки Челик Полици

Тип : полици за складирање и полици.Материјал : не ' рѓосувачки челик.Стил : едноставен и модерен.Структур

DEN 8855.04
ZZWZM Кујна Јадење Drainer Рек Пластични Садови за Складирање Кутија за Носител со Капак Преносни Сушење Рек Неодамнешно
ZZWZM Кујна Јадење Drainer Рек Пластични Садови за Складирање Кутија за Носител со Капак Преносни Сушење Рек

Стокови името : плоча складирање решетката.Применливи простор : кујна.материјал : пластика.Заштеда На Пр

DEN 11009.76
Cambro 9S800151 9 Оддел Camrack 8 1/2 Меки Сива Случај на 2 Неодамнешно
Cambro 9S800151 9 Оддел Camrack 8 1/2 Меки Сива Случај на 2

Се отвори внатре прегради се обезбеди темелно чистење и сушење.Издржливи, хемиски отпорни пластични ди�

DEN 1886.40
Washstand Мозоци Стојат Ratus 2Pcs на Мозоци Управување со Потрошувачка, Десктоп Капе Решетката за Бања и садопери, Неодамнешно
KXA Мултифункционален Виси Потоне Кошница, Преносни Нерѓосувачки Челик стапчиња за јадење, стапчиња за јадење, Неодамнешно
HaHawaii Крпа Носителот,Кој Се Одвојува Сунѓерот Носителот,Кујна Допрете Тапа Мозоци Рек Потоне Складирање Неодамнешно
Да Зачувате Простор Јадење Рек Професионални Јадење Рек - 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик - Целосно Индивидуализира Неодамнешно
EIKS Количка за Сушење Решетката за Зеленчук, Овошје и прибор за на маса, Кујнски Мијалник Организатор Неодамнешно
EIKS Количка за Сушење Решетката за Зеленчук, Овошје и прибор за на маса, Кујнски Мијалник Организатор

[ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ] Направи на високо квалитетни пластични.Отпорни на ' рѓа, со не се лизга база, трајн�

DEN 215.76
Сад Рек Јадење Сушење Рек,Од Нерѓосувачки Челик Сад Сушење Рек Полици Носителите На Сад Drainer Utensil Организатор Неодамнешно
Сад Gripper Анти-scalding Чинија Сад Клип Креативни Кујна Supplie за Дома Хотелот Употреба 1PCS Ефективни и Неодамнешно
Сад Gripper Анти-scalding Чинија Сад Клип Креативни Кујна Supplie за Дома Хотелот Употреба 1PCS Ефективни и

Еден генијален алатка за безбедно кревање топла чинии и чаши од пареа; Лесно да се реши проблемот на сад

DEN 103.68
ZZWZM Y-во облик на Чинија Мозоци Багажник,Хром-обложено Челик Свитлива X Обликот 2-ниво Полица Мала Чинија Неодамнешно
ZZWZM Y-во облик на Чинија Мозоци Багажник,Хром-обложено Челик Свитлива X Обликот 2-ниво Полица Мала Чинија

●Трајни хром е оближена со челична конструкција ●Лесен натпревар drainboard е вклучена; Drainboard со дренажа на

DEN 9027.84
Над Мијалникот Јадење Сушење Рек Прилагодливи (33.94- 40.94), Joly Дома 2 Ниво Должина на Проширување со Голема Неодамнешно Најдобра цена
Над Мијалникот Јадење Сушење Рек Прилагодливи (33.94- 40.94), Joly Дома 2 Ниво Должина на Проширување со Голема

❗❗❗ЗАБЕЛЕШКА : шрафовите за монтирање на производот се поврзани со производот.Во мала торба се резерв�

DEN 1199.76
FuninCrea Сунѓерот Багажник, 2 ПАРЧИЊА Трајни Водоотпорен Кујнски Мијалник Багажник, Супер самолепливи Универзална Неодамнешно
4 во 1 Сунѓерот Носителот Кујнски Мијалник Caddy, од Нерѓосувачки Челик SUS304 Потоне Кошница Четка Носителот Неодамнешно
4 во 1 Сунѓерот Носителот Кујнски Мијалник Caddy, од Нерѓосувачки Челик SUS304 Потоне Кошница Четка Носителот

Го задржува кујнски мијалник област чиста и добро организирана : мали дизајн, но мултифункционални јаде

DEN 1960.80
Телескопски Потоне Рек Прилагодливи Телескопски Потоне Рек Кујнски Мијалник Складирање Рек Послужавник, Крпа, Неодамнешно
FMOGE Комерцијални Нерѓосувачки Челик Ресторан Угостителство Кујнски Мијалник,Еден Сад Потоне со Стапка,R Агол Неодамнешно
ZHANGTAOLF Кујна Полици, Прибор, Сушење и Миење, Капење Чинии, Полици, Шкафови, Јадења, стапчиња за јадење, Неодамнешно
ZHANGTAOLF Кујна Полици, Прибор, Сушење и Миење, Капење Чинии, Полици, Шкафови, Јадења, стапчиња за јадење,

Голем капацитет за складирање : голем капацитет за складирање, двојноlayer дизајн, чаши и чинии, стапчиња з

DEN 962.40