TJLSS Алуминиум Легура Јадење Багажник, Розово Злато Кујнски Мијалник Потоне Потоне Мозоци Управување со Одвод на Послужавник

TJLSS Алуминиум Легура Јадење Багажник, Розово Злато Кујнски Мијалник Потоне Потоне Мозоци Управување со Одвод

DEN 3579.36

Неодамнешно

Това е достапна

Боја : црна со злато се зголеми на мозоци.Материјал : Алуминиум легура плус пластичен материјал.Димензии : 42x30x12.5 cm.Употреба : кујнски сад за складирање решетката.Садот е изработен од алуминиумска легура, кој е подебел од железо, не е лесно да ' рѓа, и има подобар материјал.Име : Мултифункционален јадење rack Material : Алуминиум alloy Process : магла gold Outlet диверзија цевка, се приспособат на тековен позиција според table Chassis од коритото, конвергенција вода капки на вода outlet Convenient да се продавница грижете се-слободен на мозоци, мала големина и голем капацитет да се каже збогум на кујната mess Multi-целта е мобилен е погодно : лесно да се приспособат на различни садови за да се движат на will Environmentally пријателски алуминиум материјал : не-оксидирачки, силни и издржливи, силна отпорност на resistancenote : Пакет Содржина : 1 * Кујна складирање rack Only продаде главниот производ, други производи не се продаваат.

Додатоци на производот

Tiilan Roll-up Силикони Обложени Јадење Сушење Решетката за Кујнски Мијалник - Отпорни на Топлина Trivet - Неодамнешно
Tiilan Roll-up Силикони Обложени Јадење Сушење Решетката за Кујнски Мијалник - Отпорни на Топлина Trivet -

Повеќенаменски : Јадење, овошје, садови, stemware сушење; отпорни на Топлина trivet да се заштити вашата контра;

DEN 623.76
ZZWZM Кујна Јадење Drainer Рек Пластични Садови за Складирање Кутија за Носител со Капак Преносни Сушење Рек Неодамнешно
ZZWZM Кујна Јадење Drainer Рек Пластични Садови за Складирање Кутија за Носител со Капак Преносни Сушење Рек

Стокови името : плоча складирање решетката.Применливи простор : кујна.материјал : пластика.Заштеда На Пр

DEN 11009.76
FMOGE Комерцијални Нерѓосувачки Челик Ресторан Угостителство Кујнски Мијалник,Еден Сад Потоне со Стапка,R Агол Неодамнешно
Zyyini 8 Колони Дрвена Чинија Багажник, Антена Сад Организатор, Кујната Кабинет Организаторот, за Зачувување Неодамнешно
Засекогаш Рек Над Мијалникот Јадење Сушење Рек Нерѓосувачки Челик Голема Чинија Рек Јадење Сушење Drainer Рек Неодамнешно
4 во 1 Сунѓерот Носителот Кујнски Мијалник Caddy, од Нерѓосувачки Челик SUS304 Потоне Кошница Четка Носителот Неодамнешно
4 во 1 Сунѓерот Носителот Кујнски Мијалник Caddy, од Нерѓосувачки Челик SUS304 Потоне Кошница Четка Носителот

Го задржува кујнски мијалник област чиста и добро организирана : мали дизајн, но мултифункционални јаде

DEN 1960.80
ZHANGTAOLF Кујна Полици, Прибор, Сушење и Миење, Капење Чинии, Полици, Шкафови, Јадења, стапчиња за јадење, Неодамнешно
ZHANGTAOLF Кујна Полици, Прибор, Сушење и Миење, Капење Чинии, Полици, Шкафови, Јадења, стапчиња за јадење,

Голем капацитет за складирање : голем капацитет за складирање, двојноlayer дизајн, чаши и чинии, стапчиња з

DEN 962.40
Сад Рек Јадење Сушење Рек,Од Нерѓосувачки Челик Сад Сушење Рек Полици Носителите На Сад Drainer Utensil Организатор Неодамнешно
ZzWwR Убава Двојка Пеперутка Со Светлечки Ѕвезди Абсорбента Јадење Сушење Мат Микрофибер Кујна Оркестарот Countertop Неодамнешно
Сад Gripper Анти-scalding Чинија Сад Клип Креативни Кујна Supplie за Дома Хотелот Употреба 1PCS Ефективни и Неодамнешно
Сад Gripper Анти-scalding Чинија Сад Клип Креативни Кујна Supplie за Дома Хотелот Употреба 1PCS Ефективни и

Еден генијален алатка за безбедно кревање топла чинии и чаши од пареа; Лесно да се реши проблемот на сад

DEN 103.68
ZZWZM Y-во облик на Чинија Мозоци Багажник,Хром-обложено Челик Свитлива X Обликот 2-ниво Полица Мала Чинија Неодамнешно
ZZWZM Y-во облик на Чинија Мозоци Багажник,Хром-обложено Челик Свитлива X Обликот 2-ниво Полица Мала Чинија

●Трајни хром е оближена со челична конструкција ●Лесен натпревар drainboard е вклучена; Drainboard со дренажа на

DEN 9027.84
Над Мијалникот Јадење Сушење Багажник, се Тркалаат Јадење Сушење Рек Кујна Јадење Рек Нерѓосувачки Челик Потоне Неодамнешно
Сад Рек Кујна соба алуминиумски сад рек домаќинство кат прибор за на маса за јадење складирање рокот на чување Неодамнешно
EASEHOLD Јадење Сушење Багажник, 2 Нивоа на 304 Нерѓосувачки Челик Мултифункционален Јадење Управување со Drainboard, Неодамнешно
Подобро Готвач д-р-224, 22-Инчен, Хром Позлатен, R-Облик, Рѓа-Отпорни, 2-Ниво Dishrack Неодамнешно Најдобра цена
Подобро Готвач д-р-224, 22-Инчен, Хром Позлатен, R-Облик, Рѓа-Отпорни, 2-Ниво Dishrack

Бамбус.Увезени.Страна монтажа кригла стојат и прибор за јадење држачот.Здрав метална конструкција со а

DEN 623.76
Cambro 16S318168 16 Оддел Camrack 3 5/8 Сини Случај на 5 Неодамнешно
Cambro 16S318168 16 Оддел Camrack 3 5/8 Сини Случај на 5

Се отвори внатре прегради се обезбеди темелно чистење и сушење.Издржливи, хемиски отпорни пластични ди

DEN 1564.80
DOITOOL Чинија Сад Дренажа Рек Кујнски Прибор за јадење Складирање Полица Метал Потоне Јадење Организаторот Неодамнешно
FMOGE Над Мијалникот Јадење Сушење Багажник, Кујна Материјали за Складирање Полица Простор Saver Рек Нерѓосувачки Неодамнешно
Проширување Навивам Јадење Сушење Решетката До 23 со 2 Utensil Носители, Keggs Свитлива Нерѓосувачки Челик Неодамнешно
Проширување Навивам Јадење Сушење Решетката До 23 со 2 Utensil Носители, Keggs Свитлива Нерѓосувачки Челик

【ПОГОДЕН ЗА 12"22" ТОНЕ】големината е прилагодлив од 123 / 4*1217 / 25" да се 23*1217 / 25", совршен за вашата повеќето г

DEN 1293.60
Навивам за Јадење Сушење Рек Големи Над Мијалникот Сад со Utensil Носителот Свитлива Потоне Rollable Решетката Неодамнешно