Електроника, водоотпорен паметен часовник, совршено ста 26AWG SATA III 7 Pin Женски Директно до 7 Pin Женски Лактот Кабел за Податоци за Продолжување Кабел за HDD / SSD, Вкупната ?

Електроника, водоотпорен паметен часовник, совршено ста 26AWG SATA III 7 Pin Женски Директно до 7 Pin Женски

DEN 1267.20

Неодамнешно

Това е достапна

26 AWG SATA III 7 Pin Женски Директно до 7 Pin Женски Лактот Кабел за Податоци за Продолжување Кабел за HDD / SSD, Вкупната Должина : околу 50cm(Сино). 1. Способен за HDD/SSD десктоп внатрешни installation2. Поддршка максимална брзина до 6 Gpbs SATA III стандард за пренос на денот, ќе ви овозможи да се трошат помалку време со префрлување на податоци.

Додатоци на производот

Конектори WZSM SATA HDD Хард Диск Кабел за Dell за Inspiron 14 700 7460 7560 3451 575 7472 NBX0001ZV00 8FG2F Неодамнешно
Конектори WZSM SATA HDD Хард Диск Кабел за Dell за Inspiron 14 700 7460 7560 3451 575 7472 NBX0001ZV00 8FG2F

Кабел должина : Други.Потекло : CN(Потекло).Тип : SATA Кабли.Сертификација : CE.Пакет : Yes.Бренд нови, високоquality9

DEN 914.40
Shiwaki SATA Кабел III 3.0 Кабел за Податоци со Заклучување Latch 100cm за HDD SDD, Професионални Додатоци Неодамнешно
Shiwaki SATA Кабел III 3.0 Кабел за Податоци со Заклучување Latch 100cm за HDD SDD, Професионални Додатоци

SATA iii 3.0 кабел овозможува до 6 Gbps брз и безбеден трансфер на податоци со флексибилни, премиум квалитет на

DEN 191.76
POTON 12-Pack PCIe ВЕР 008C PCI-E 16x да 1x Електричен Столб Адаптер Картичка w/ 60см USB 3.0 Продолжување Неодамнешно
POTON 12-Pack PCIe ВЕР 008C PCI-E 16x да 1x Електричен Столб Адаптер Картичка w/ 60см USB 3.0 Продолжување

Модел PCI164 PN03 ВЕР 008 C со LED.Графика напојување со користење на 4 цврста состојба кондензатори, така што гра

DEN 2352.00
SATA во USB Кабел за 2.5 Инчен SSD & HDD + SATA, IDE да USB Адаптер со Енергија Supplyr Неодамнешно
SATA во USB Кабел за 2.5 Инчен SSD & HDD + SATA, IDE да USB Адаптер со Енергија Supplyr

Овој пакет вклучува : .EYOOLD SATA во USB 3.0 Кабел USB за да SATA III Хард Диск Адаптер за 2.5 Инчен SSD & HDD за Пренос на По

DEN 237.36
1pcs 35cm USB Адаптер PC 6P+7P CD DVD ROM SATA во USB 2.0 Конвертор Slimline Sata 13 Pin Адаптер Вози Кабел Неодамнешно
1pcs 35cm USB Адаптер PC 6P+7P CD DVD ROM SATA во USB 2.0 Конвертор Slimline Sata 13 Pin Адаптер Вози Кабел

Лесен за користење : USB universal serial bинтерфејс, поддршка топла трампа, plug and play.Лесен и пренослив : мали димен

DEN 1886.40
Silverstone CP04 Serial ATA II 90 степени Кабел за SATA II Хард Дискови Неодамнешно
Silverstone CP04 Serial ATA II 90 степени Кабел за SATA II Хард Дискови

Комерцијални одделение компоненти со брзо пренесување на брзина.Конектори со механизам за заклучување

DEN 287.76
Shiwaki SATA Кабел III 3.0 Кабел за Податоци со Заклучување Latch 100cm за HDD SDD, Професионални Додатоци Неодамнешно
Shiwaki SATA Кабел III 3.0 Кабел за Податоци со Заклучување Latch 100cm за HDD SDD, Професионални Додатоци

Лесно да се поврзете со матичната плоча и домаќин контролер за внатрешен хард дискови, широк компатибил

DEN 191.76
CableCreation 2-Pack SATA 22Pin (7+15 Pin) Машки да SATA 22 Pin (7+15Pin) Женски Адаптер Конвертор, SATA Машки Неодамнешно
CableCreation 2-Pack SATA 22Pin (7+15 Pin) Машки да SATA 22 Pin (7+15Pin) Женски Адаптер Конвертор, SATA Машки

❤ Ве молиме имајте во предвид дека ова е SATA да SATA Конвертор.SATA 22 Pin Машки да се Женски адаптер, се Користи

DEN 484.80
kesoto Премиум SATA Комбо Power SATA Кабел 7+15Pin да 7Pin&4Pin LP4 HDD Кабелот 2.3 FT Неодамнешно
kesoto Премиум SATA Комбо Power SATA Кабел 7+15Pin да 7Pin&4Pin LP4 HDD Кабелот 2.3 FT

Plug and play, и нема драјвери потребни.Применливи за CD DVD / Bluray дискови и одлична за тенок слот Оптички Диск hooku

DEN 191.52
XIUXIU RainYun Кабел Mini САС SFF-8087 36Pin да SFF-8482 САС 29 Pin +15 Pin 4 Конектори 1m SATA Хард Диск Моќ Неодамнешно
XIUXIU RainYun Кабел Mini САС SFF-8087 36Pin да SFF-8482 САС 29 Pin +15 Pin 4 Конектори 1m SATA Хард Диск Моќ

Искусни дизајн и издржлив материјал за Висока фреквенција и ниска слабеењето.Напојување дел на овој ка

DEN 861.60
HP 639958-001 SATA Хард Диск, Податочен Кабел Должина е 18-во, Право Агол Конектор Неодамнешно
HP 639958-001 SATA Хард Диск, Податочен Кабел Должина е 18-во, Право Агол Конектор

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 3624.00
Davitu IDE HDD АТА 40 Pin 80 Жица Вози 3-Приклучок за Рамен Податоци Лента Кабел 77cm Жолта Неодамнешно
Davitu IDE HDD АТА 40 Pin 80 Жица Вози 3-Приклучок за Рамен Податоци Лента Кабел 77cm Жолта

3 конектори(контролер и се вози конекција), 40 иглички конектор.Се користи за да се поврзете до два IDE уред

DEN 383.76
JacobsParts 18 SATA Кабел 6GB/s Директно да Десен Агол за Хард Диск/Оптички Диск, Црвена Неодамнешно
JacobsParts 18 SATA Кабел 6GB/s Директно да Десен Агол за Хард Диск/Оптички Диск, Црвена

Должина : 18 инчи / 45см (без конектори).Боја : Црвена.Конектори : прав, Lоблик.Компатибилен со SATA I / II / III.О

DEN 95.76
5pcs 10CM SATA 3.0 Harddrive 6Gb/s Serial ATA Кабел за Податоци за 90 Аглеста 180 Конектор SATA3 SATAIII 6Gbps Неодамнешно
5pcs 10CM SATA 3.0 Harddrive 6Gb/s Serial ATA Кабел за Податоци за 90 Аглеста 180 Конектор SATA3 SATAIII 6Gbps

Обезбедува максимална флексибилност за позиционирање SATA дискови во рамките на компјутер случај.Помага

DEN 1963.20
Конектори Мини САС 4i SFF-8087 36P 36-Пински Машки и 4 SATA 7-Пински Splitter Адаптер Кабел 0.3 M Connecter Неодамнешно
Конектори Мини САС 4i SFF-8087 36P 36-Пински Машки и 4 SATA 7-Пински Splitter Адаптер Кабел 0.3 M Connecter

CN, должина на Кабел : 0.5 m САС SATA Кабел 1 Оваа жица е позитивна врска.SFFинтерфејс се користи главно за МИНИ С

DEN 643.20
Конектори 1Pcs Sata USB 3.0 Адаптер од Sata Кабел Поддршка 2.5 инчен инчен HDD Sata Диск Двојна да USB Sata Неодамнешно
Конектори 1Pcs Sata USB 3.0 Адаптер од Sata Кабел Поддршка 2.5 инчен инчен HDD Sata Диск Двојна да USB Sata

Боја : црна.Пакетот Вклучува : 1 x USB 3.0 да Адаптер од SATA Кабел здраво, здраво момци, ви благодариме за посет

DEN 552.00
Конектори Chenyang 2.5 Инчен SATA 22Pin SSD HDD да USB 3.0 Плоча 19Pin 20Pin Насловот Кабел 50cm - (Должина Неодамнешно
Конектори Chenyang 2.5 Инчен SATA 22Pin SSD HDD да USB 3.0 Плоча 19Pin 20Pin Насловот Кабел 50cm - (Должина

Кабел должина : Други.Потекло : CN(Потекло).Тип : Кабел Адаптер.Сертификација : CE.Број на модел : U3028...

DEN 2126.40
GELRHONR 8In LP4 на Двоен Latching SATA Power Y-Кабел Splitter, 4-pin IDE Женски 15pin Женски Адаптер за HHD/SSD/DVD Неодамнешно
GELRHONR 8In LP4 на Двоен Latching SATA Power Y-Кабел Splitter, 4-pin IDE Женски 15pin Женски Адаптер за HHD/SSD/DVD

✪ 4 Pin IDE до 2 x 15 Pin SATA Power YКабел Адаптер : Можете да ја користите оваа SATA Y конектор за да се задржи на старио

DEN 191.52
SATA Интерфејс Мрежен Адаптер, HDD Хард Диск Адаптер, за PS2 Playstation 2(Нема IDE), Поддршка До 2TB за SATA Неодамнешно
SATA Интерфејс Мрежен Адаптер, HDD Хард Диск Адаптер, за PS2 Playstation 2(Нема IDE), Поддршка До 2TB за SATA

Се ПРИМЕНУВААТ ЗА:SATA интерфејс мрежа адаптерот е погоден за SATA мрежен адаптер за Play Station 2 конзола.АНТИ

DEN 460.56
USB Тип-C до Адаптер од SATA - за 2.5 SATA Дискови - UASP - Надворешен Хард Диск Кабел - USB Тип C до SATA Неодамнешно
USB Тип-C до Адаптер од SATA - за 2.5 SATA Дискови - UASP - Надворешен Хард Диск Кабел - USB Тип C до SATA

Добиете ултрабрз пристап до податоците од страна на поврзување на 2.5" SATA SSD / HDD за вашиот лаптоп е USBВ пор

DEN 441.12