BZT52C30-7 - Диоди 2-Игли SOD-123 52C30 (100 Парче Многу)

BZT52C30-7 - Диоди 2-Игли SOD-123 52C30 (100 Парче Многу)

DEN 1363.20

Неодамнешно

Това е достапна

Мал Преглед Диоди.Диоди Zener Дискретни. (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.ДИОДИ Диоди Дискретни Zener Мал Преглед Диоди 2-pin SOD-123 Површината Планината 52 C30 BZT52 C30.

Додатоци на производот

190pcs/многу диоди SMD Избрани за Полнење 19value*10PCS 30~100V Диоди Комплет за Поправка и Истражување SS34 Неодамнешно
190pcs/многу диоди SMD Избрани за Полнење 19value*10PCS 30~100V Диоди Комплет за Поправка и Истражување SS34

190pcs / многу диоди SMD Избрани за Полнење 19value*10 PCS 30~100 V Диоди Комплет за Поправка и Истражување SS34 SS36 SS210 SS16 S

DEN 372.00
Централната Phlx Корп Диоди Schottky 40V 6A Dpak (Пакување од 2500) (CSHD6-40C TR13 PBFREE) Неодамнешно
Централната Phlx Корп Диоди Schottky 40V 6A Dpak (Пакување од 2500) (CSHD6-40C TR13 PBFREE)

Диоди Низа 1 Пар Заеднички Катоден Schottky 40 V 6 A Површината Планината ДА2523, DPak (2 Води + Tab), SC63 Product Спецификац�

DEN 676.80
Microchip Технологија ДИОДИ НИЗА GP 300V 30A TO247 (Пакување од 50) (APT30D30BCTG) Неодамнешно
Microchip Технологија ДИОДИ НИЗА GP 300V 30A TO247 (Пакување од 50) (APT30D30BCTG)

Диоди Низа 1 Пар Заеднички Катоден Стандард 300 V 30 A Преку Дупка за ДА2473 Ro HS Статус : Ro HS Compliant Moisture Чувствит�

DEN 1514.40
10 компјутери. Мост Rectifier 80V 1А DIP4 Неодамнешно
10 компјутери. Мост Rectifier 80V 1А DIP4

Интерфејс тип : N / A големина на Чување : N / Број на единици : 10 Максимум оперативни температура : 85°C мерна �

DEN 359.76
Дискретни полупроводнички законот Модули 95 Засилувачи 1200V Неодамнешно
Дискретни полупроводнички законот Модули 95 Засилувачи 1200V

НОВИОТ МОДУЛ MCC9512 IO8 B MCC9512 IO8 B IXYS МОДУЛ ОРИГИНАЛОТ 31 ДЕН ПАРИТЕ НАЗАД ГАРАНЦИЈА.КОНТРОЛА НА КВАЛИТЕТ ОБЕЗ�

DEN 1789.20
Vishay Општи Phlx - Диоди Поделба Диоди Генералот Purp 100V 1А Do204Al (Пакување од 40) (UG1B-М3/54) Неодамнешно
Vishay Општи Phlx - Диоди Поделба Диоди Генералот Purp 100V 1А Do204Al (Пакување од 40) (UG1B-М3/54)

Диоди Стандард 100 V 1А Преку Дупка НЕ204 AL (НЕ41)Спецификација за Производ : Категорија : Дискретни полупров�

DEN 2335.20
MMBZ5227BLT1 - Диоди 3-Игли SOT-23 5227 (100 Парче Многу) Неодамнешно
MMBZ5227BLT1 - Диоди 3-Игли SOT-23 5227 (100 Парче Многу)

Мал Преглед Транзистори.Диоди Zener Дискретни (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спаку�

DEN 645.60
MMBD4148SE - Диоди 3-Игли SOT-23 4148 (100 Парче Многу) Неодамнешно
MMBD4148SE - Диоди 3-Игли SOT-23 4148 (100 Парче Многу)

Мал Преглед Транзистори.Диоди Дискретни (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван

DEN 1387.20
NTE Електроника NTE5463 Силикон Контролирани Rectifier, TO220 Пакет, 10 Засилувачи, 200V Врв Повторувачки/Off-Држава Неодамнешно
NTE Електроника NTE5463 Силикон Контролирани Rectifier, TO220 Пакет, 10 Засилувачи, 200V Врв Повторувачки/Off-Држава

Пакет Димензии : 12.7 H x 0.508 L x 3.048 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.009 килограми.Земја на Потекло : сад.Единица гр

DEN 1917.60
Микро Комерцијални Ко 16A/200V Фред Rectifiers,D2Pak P (Пакување од 800) (MURSB1620CTA-TP) Неодамнешно
Микро Комерцијални Ко 16A/200V Фред Rectifiers,D2Pak P (Пакување од 800) (MURSB1620CTA-TP)

Диоди Низа 1 Пар Заеднички Катоден Стандард 200 V 16 A Површината Планината ДА2633, D 2 Pak (2 Води + Tab), ДА263 ABProduct С�

DEN 496.80
(Пакување од 20 Парчиња) Chanzon SF36 Супер Брзо Обновување Rectifier Диоди 3А 400V 35ns НЕ-201AD (НЕ-27) Axial Неодамнешно
(Пакување од 20 Парчиња) Chanzon SF36 Супер Брзо Обновување Rectifier Диоди 3А 400V 35ns НЕ-201AD (НЕ-27) Axial

Дел Број : SF36 / Напред Тековната : 3 / Maxixum Повторувачки Врв Обратна Напон : 400 V LeadFree / Ro HS Согласност Елек�

DEN 1778.40
СКМ Диоди Решенија Schottky 30V Sod-123Fl (Пакување од 3000) (DSS13UTR) Неодамнешно
СКМ Диоди Решенија Schottky 30V Sod-123Fl (Пакување од 3000) (DSS13UTR)

Диоди Schottky 30 V 1А Површината Планината SOD123 FLProduct Спецификација : Категорија : Дискретни полупроводнички �

DEN 662.40
СКМ Диоди Решенија Диоди Низа Schottky 100V Dpak (Пакување од 2500) (MBRD10100CTTR) Неодамнешно
СКМ Диоди Решенија Диоди Низа Schottky 100V Dpak (Пакување од 2500) (MBRD10100CTTR)

Диоди Низа 1 Пар Заеднички Катоден Schottky 100 V Surface Mount ДА2523, DPak (2 Води + Tab), SC63 Product Спецификација : Категорија

DEN 1915.20
Vishay Општи Phlx - Диоди Поделба Диоди Низа Schottky 25V Ito220 (Пакување од 500) (SBLF25L25CTHE3/45) Неодамнешно
Vishay Општи Phlx - Диоди Поделба Диоди Низа Schottky 25V Ito220 (Пакување од 500) (SBLF25L25CTHE3/45)

Категорија : Дискретни Полупроводнички Законот За Производи, Диоди Rectifiers Низи.Mfr : Vishay Општи Phlx Диоди �

DEN 1836.00
Rohm Phlx ДИОДИ НИЗА SCHOTTKY 40V LPDS (Пакување од 1000) (RB225NS-40TL) Неодамнешно
Rohm Phlx ДИОДИ НИЗА SCHOTTKY 40V LPDS (Пакување од 1000) (RB225NS-40TL)

Диоди Низа 1 Пар Заеднички Катоден Schottky 40 V 15 A Површината Планината ДА2633, D2 Pak (2 Води + Tab), ДА263 ABRo HS Статус :

DEN 1521.60
1N34A ДИОДИ ДАЛИ 35 10PCS Неодамнешно
1N34A ДИОДИ ДАЛИ 35 10PCS

1 N34 A Диоди НЕ35 Преку Дупка НЕ35 ОловоСлободни.Пакет Количина : 10 PCS.TV FM AM Радио Откривање.Предмет : 1 N34 A дио�

DEN 118.80
Aexit 20pcs Круг Диоди Главата Црвено Жолта Емитуваат Светлина Диоди Прозрачна Schottky Диоди Led Светилки Неодамнешно
Aexit 20pcs Круг Диоди Главата Црвено Жолта Емитуваат Светлина Диоди Прозрачна Schottky Диоди Led Светилки

Име На Производ : Емитуваат Диоди;Материјал : Метал, Пластика.Напон : 2.53 V;Емитира светла Боја : Црвена, Жол

DEN 2356.80
CMPZ5245B - Диоди 3-Игли SOT-23 5245 (100 Парче Многу) Неодамнешно
CMPZ5245B - Диоди 3-Игли SOT-23 5245 (100 Парче Многу)

Мал Преглед Транзистори.Диоди Zener Дискретни (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спаку�

DEN 739.20
Aexit 50 Компјутери Transistors S9013 Triode Транзистори 300mW 40V 0.5 НА MOSFET Transistors SOT-23 SMD Неодамнешно
Aexit 50 Компјутери Transistors S9013 Triode Транзистори 300mW 40V 0.5 НА MOSFET Transistors SOT-23 SMD

Име на производ : SMDTransistor;Модел : S9013;Пакет Тип : SOT23 Collectorбаза Напон : 40 V;Emitterбаза Напон : 5 V.Колекторска Стру

DEN 1819.20
НА Phlx МОСТ RECT 1P 1KV 500MA 4SOIC (Пакување од 3000) (MB10S) Неодамнешно
НА Phlx МОСТ RECT 1P 1KV 500MA 4SOIC (Пакување од 3000) (MB10S)

Мост Rectifier Една Фаза Стандард 1k V Површината Планината 4SOICRo HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (M

DEN 1694.40
Comchip Технологија Диоди Schottky 40V 1А Do214Ac (Пакување од 5000) (CDBA140SL-HF) Неодамнешно
Comchip Технологија Диоди Schottky 40V 1А Do214Ac (Пакување од 5000) (CDBA140SL-HF)

Диоди Schottky 1.4 A (DC) Surface Mount НЕ214 AC (SMA)Спецификација за Производ : Категорија : Дискретни полупроводнички за

DEN 1636.80
BZT52C15-7-F - Диоди 2 SOD-123 52C15 (100 Парче Многу) Неодамнешно
BZT52C15-7-F - Диоди 2 SOD-123 52C15 (100 Парче Многу)

Мал Преглед Диоди.Диоди Zener Дискретни (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во E

DEN 247.20
Микро Комерцијални Ко Диоди Низа Gp 75V 250Ma Sot363 (Пакување од 3000) (MMBD4448DW-TP) Неодамнешно
Микро Комерцијални Ко Диоди Низа Gp 75V 250Ma Sot363 (Пакување од 3000) (MMBD4448DW-TP)

Диоди Низа 2 Независни Стандард 75 V 250m A Површината Планината 6TSSOP, SC88, SOT363 Product Спецификација : Категорија :

DEN 1766.40
Тајван Phlx Corporation ДИОДИ SCHOTTKY 100V 15A SMPC4.0, (Пакување од 6000) Неодамнешно
Тајван Phlx Corporation ДИОДИ SCHOTTKY 100V 15A SMPC4.0, (Пакување од 6000)

Диоди Тип : Schottky.Напон DC Обратно (Vr) (Макс) : 100 V Струја Просечната бидат исправени (Io) : 15 A.Напон Напред (V

DEN 326.40
Sensata-Crydom Мост Rect 1Phase 600V 35A (Пакување од 5) (B483C-2) Неодамнешно
Sensata-Crydom Мост Rect 1Phase 600V 35A (Пакување од 5) (B483C-2)

Мост Rectifier Една Фаза Стандард 600 V КК Терминал Спецификација за Производ : Категорија : Дискретни полупро

DEN 12506.40
Vishay Општи Phlx - Диоди Поделба Диоди Schottky 80V 10A D2Pak (Пакување од 1000) (VS-MBRB2080CTHM3) Неодамнешно
Vishay Општи Phlx - Диоди Поделба Диоди Schottky 80V 10A D2Pak (Пакување од 1000) (VS-MBRB2080CTHM3)

Диоди Низа 1 Пар Заеднички Катоден Schottky 80 V 10 A Површината Планината ДА2633, D 2 Pak (2 Води + Tab), ДА263 ABProduct Специф

DEN 619.20
STPS3150U - Диоди 2 НЕ-214AA 3150 (100 Парче Многу) Неодамнешно
STPS3150U - Диоди 2 НЕ-214AA 3150 (100 Парче Многу)

Диоди Преглед.Диоди Schottky Дискретни (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD �

DEN 2095.20
Диоди Инкорпорирани IC ПРИСУТЕН SWITCH MULT ВРВОТ 7SO, (Пакување од 4000) (AP3917CS7-13) Неодамнешно
Диоди Инкорпорирани IC ПРИСУТЕН SWITCH MULT ВРВОТ 7SO, (Пакување од 4000) (AP3917CS7-13)

Излез Изолација : НеИзолирани.Внатрешни Прекинувач(s) : Да.Напон Дефект : 650 V.Топологија Која Како Рбет :

DEN 2251.20
Torex Phlx Ltd ДИОДИ SCHOTTKY 20V 500MA SOD323A, (Пакување од 3000) Неодамнешно
Torex Phlx Ltd ДИОДИ SCHOTTKY 20V 500MA SOD323A, (Пакување од 3000)

Диоди Тип : Schottky.Напон DC Обратно (Vr) (Макс) : 20 V Струја Просечната бидат исправени (Io) : 500m A.Напон Напред (

DEN 943.20