48 Бои, Акварел Бои Сет со 3pcs Сечење Мат

48 Бои, Акварел Бои Сет со 3pcs Сечење Мат

-130 %

DEN 719.76

Неодамнешно

Това е достапна

[Совршен за Да го Користите]-3 КОМПЈУТЕРИ 12x12 инчен Зелена Emooqi сечење мат е направен од не-токсични и еколошки ПВЦ материјал, во комбинација со уникатен процесот на производство, долг животен век, многу издржливи, и нема непријатен мирис, работи совршен за Cricut Создателот / Cricut се Истражуваат Воздушниот 2 / Cricut Истражуваат Воздух и Cricut се Истражуваат Еден.Овие таписерии сечење душеци доаѓаат со scraper и инструкции, кои се многу погодни за занаетчии, quilters, уметници и хобисти да се направи повеќето сечење проекти. [Прецизно Сечење Мат]-Секој Emooqi сечење мат има прецизни 1-инчен мрежа линии, кои може да се постигне прецизни хартија усогласување и сместување.Emooqi сечење мат поставен плоштадот gridded област големина : 12x12 инчи (305 X305mm), целиот сечење мат големина : 14.01x12.99 инчи (355.8x329.9mm).Лесен-за-користење мат ви помага лесно да се поправи материјал во соодветна позиција, дојде и да ја користат својата креативност да создаде исклучителен дизајн работи! [Мерки на претпазливост за Складирање]-Emooqi standardgrip сечење душеци има соодветна stickiness и не се лизга лепак, тоа може да има медиумите во место додека сечење, и лесно може да се лупено надвор без кинење нив.По употреба, ве молиме да ги покрие сечење на мат со проѕирна заштитна фолија за да се осигура дека сечење на мат е ослободен од остатоци и прашина, со што ќе се продолжи работниот век на сечење мат. 48 ЖИВОПИСНИ БОИ WATERCOLOUR БОЈА КУТИЈА : На watercolour се наслика поставен вклучувајќи 42 уникатна живописни бои + 6 Премија Металик Бои се на располагање, можете да играте вашата имагинација и талент повеќе слободно да помогне да се донесат на вашиот акварел слики на живот.Боите се различни и богата , парична казна пигмент во прав ги направи растворливи во вода лесно .Со високо ниво на транспарентност и да се создаде природен цветаат во вашата слика на хартија .Лесно да се вклопуваат да се создаде бесконечен спектар на бои!.КРЕИРАЈТЕ го ВАШИОТ УМЕТНИЧКИ дела било КАДЕ : Овој watercolour боја поставени се погодни за почетници, сликарство и љубители на уметници .Тоа е одлично за боење книги, cardmaking, уметност journaling, скицирање и создавање на свој уметничко дело.Можете да наслика апсолутно секаде , резултатот и презентација сигурно ќе ви го покаже тоа е голема вредност !.

Додатоци на производот

На sixx DIY Алатка Студент Снабдувањето со ПВЦ Материјал А5 Сечење Подлога за Сечење Мат, Сечење Широка, Уметност Неодамнешно
DIY Занает Quilting Мрежа Одбор, Флексибилни ПВЦ Сечење Мат за Quilting Занает за Шиење(A3 (две парчиња за Неодамнешно
DIY Занает Quilting Мрежа Одбор, Флексибилни ПВЦ Сечење Мат за Quilting Занает за Шиење(A3 (две парчиња за

Нашата ПВЦ мат одбор може да биде свиткана на волја, со силна флексибилност и добра еластичност.Овој мат

DEN 1096.56
OWDEN 3Pcs. авто Исцелување Двојно Двострано Сечење мат Поставени Сет на Сечење Одбор 3 Големини: A3(11.8x17.7 Неодамнешно
OWDEN 3Pcs. авто Исцелување Двојно Двострано Сечење мат Поставени Сет на Сечење Одбор 3 Големини: A3(11.8x17.7

OWDEN Професионален квалитет, 3 Pcs авто исцелување двојно двострано сечење мат сет.Три големини на еден сет

DEN 429.60
Nicapa StandardGrip Сечење Мат за Силуета Портрет(8x12 инчен 3 Душеци) Стандард Лепило Леплива Quilting Крикет Неодамнешно
Nicapa StandardGrip Сечење Мат за Силуета Портрет(8x12 инчен 3 Душеци) Стандард Лепило Леплива Quilting Крикет

На Nicapa сечење мат за Портрет [Standardgrip, 8x12 инчен,3pack].На Nicapa standardgrip намали мат за Portait има идеална tackiness е сов�

DEN 753.60
JCBIZ А5 Двојно Двострано Сина Авто Исцелување Сечење Мат 210x145mm за Уметност Гравирање Одбор, Scrapbooking, Неодамнешно
JCBIZ А5 Двојно Двострано Сина Авто Исцелување Сечење Мат 210x145mm за Уметност Гравирање Одбор, Scrapbooking,

А5 обезбедува континуирана мазна површина за сите сечење проекти и е идеален за мали, средни и големи ра�

DEN 2143.20
Nicapa 12x12 инчен Материјал Зафат Сечење Мат за Cricut Создателот 3/Одлуки/Истражуваат 3/Air 2/Ер/One (3 Парчиња) Неодамнешно
Nicapa 12x12 инчен Материјал Зафат Сечење Мат за Cricut Создателот 3/Одлуки/Истражуваат 3/Air 2/Ер/One (3 Парчиња)

На Nicapa Fabric Grip сечење мат [12 x 12 инчи,3pack].Секој Nicapa сечење душеци има соодветна капи да се одржи вашите мате

DEN 2064.00
Хартија Резба Сечење Мат, Сечење Мат Ткаенина Сечење Мат Лесно да се Носат Заштита На Десктоп Добри Само‑Враќање Неодамнешно
Excel Лекување Сечење Душеци, 8-1/2 од 12-Инчен, Зелена Неодамнешно
Excel Лекување Сечење Душеци, 8-1/2 од 12-Инчен, Зелена

Секој мат се калибрира во еден инч мрежа модели.Достапни во Зелена боја.Големина : 8 1 / 2" x 12".Пакет димензи

DEN 328.80
Wayilea Сечење Мат 12 x 12, 3x Standardgrip Сечење Мат, Стандардна Контрола Лепило Сечење Душеци за Cricut Неодамнешно
Wayilea Сечење Мат 12 x 12, 3x Standardgrip Сечење Мат, Стандардна Контрола Лепило Сечење Душеци за Cricut

【Сечење Душеци за Cricut Истражуваат и Создателот САМО】—Wayilea 12x12 сечење душеци се компатибилни со cricut се �

DEN 215.76
Stronggrip Сечење Мат 12x12 за Силуета Камео 4/3/2/1(12x12 Инчен, 3 Душеци), Reuseable Пурпурна Сечење Душеци Неодамнешно
Stronggrip Сечење Мат 12x12 за Силуета Камео 4/3/2/1(12x12 Инчен, 3 Душеци), Reuseable Пурпурна Сечење Душеци

????[Зголемување на Ефикасноста на Работата]Занает Светот сечење мат 12x12 инчен е поставена на 3 сечење душ�

DEN 2313.60
Сечење Подлога, А5 Сечење Мат 8.7 X 5.9 во Мрежа за Сечење Хартија за Гравирање Печат за Завршил Ракописот Неодамнешно
Сечење Подлога, А5 Сечење Мат 8.7 X 5.9 во Мрежа за Сечење Хартија за Гравирање Печат за Завршил Ракописот

Доаѓаат со големина мрежа на линии на површината на сечење на рампа, која може да обезбеди големина рефе

DEN 230.16
Сечење Мат Занает Нож Прецизност Владетел Set - А5 Големина Авто Исцелување Мат - Хоби Нож - 12 Замена Ножеви Неодамнешно
Сечење Мат Занает Нож Прецизност Владетел Set - А5 Големина Авто Исцелување Мат - Хоби Нож - 12 Замена Ножеви

▲Пакетот Вклучува сечење На мат поставите доаѓаат со 1 buc сечење мат(А5) ,1pcs прецизност нож ,12 компјутер�

DEN 227.76
360-Степен Занает Резен алат, Прецизност Нерѓосувачки Челик Занает Ножеви,Занает Алатка за Сечење, Прецизност Неодамнешно
Авто Исцелување Хоби и Занает Црна Двојно Двострано Gridded Сечење Мат 9 x 12 Инчи Неодамнешно
Авто Исцелување Хоби и Занает Црна Двојно Двострано Gridded Сечење Мат 9 x 12 Инчи

Црна gridded мапата покажувајќи агли и мерки за прецизни мерења на локации.Лесно storable и флексибилни.Авто ис

DEN 244.08
Занает Сечење Мат Сечење Влошки за Сечење Мат, Шиење Сечење Мат, Практични за Кожа DIY Неодамнешно
Занает Сечење Мат Сечење Влошки за Сечење Мат, Шиење Сечење Мат, Практични за Кожа DIY

Овој двоен двострано сечење мат е посебна за DIY кожа сечење, корисна и лесна за користење.Можете лесно мо

DEN 498.96
NICEEC Авто Исцелување Сечење Мат Двојно Двострано 5-Ply Занает Сечење Мат за Шиење Ткаенина Ротари Сечење Неодамнешно
NICEEC Авто Исцелување Сечење Мат Двојно Двострано 5-Ply Занает Сечење Мат за Шиење Ткаенина Ротари Сечење

Тоа е Направен Од 5 Слој Композити,Сред Бел Слој Пвц Е Многу Силна И Тешко Да се Намали, Па затоа е Многу И�

DEN 479.76
Fesjoy Сечење Мат, Замена на Сечење Мат Транспарентен Лепило Мат со Мерење Мрежа 8 од 12-Инчен за Силуета Камео Неодамнешно
Круг Сопствен Систем За Сечење (Шема, Ножеви, Мат) Неодамнешно
Круг Сопствен Систем За Сечење (Шема, Ножеви, Мат)

Вклучува 3 различни големина круг обрасци и шаблони.Создава кружни форми во 18 различни големини, кои се �

DEN 422.40
Rexel SmartCut Замена на Делови Сечење Мат за A300, A400 и A425 Тример (Пакување од 2) Неодамнешно
Rexel SmartCut Замена на Делови Сечење Мат за A300, A400 и A425 Тример (Пакување од 2)

Производителот гаранција може да не се применува.Пакување од 2 Безбедност сечење душеци за Smart Cut A300, A400 и

DEN 404.64
Famomatk 12x9Сечење Мат Занает Нож во Собата, Авто Исцелување Сечење Душеци, Двојно Двострано ПВЦ Сечење Одбор Неодамнешно
Авто Исцелување Сечење Мат, A4(9×12), Ротари Шиење Мат, 5 ПВЦ Слоеви за Макс Исцелување, Двострано Метрички Неодамнешно
Авто Исцелување Сечење Мат, A4(9×12), Ротари Шиење Мат, 5 ПВЦ Слоеви за Макс Исцелување, Двострано Метрички

????Лекување Сечење Мат : за Разлика од другите црна трислој исцелување занает душеци на пазарот кои кори�

DEN 1944.00
3 Парчиња Lightgrip Сечење Душеци 12x12 за Cricut Создателот 3/Cricut Истражуваат 3/Air 2/Ер/One-Diymaker Не Неодамнешно
3 Парчиња Lightgrip Сечење Душеци 12x12 за Cricut Создателот 3/Cricut Истражуваат 3/Air 2/Ер/One-Diymaker Не

Diymaker 12x12 сечење душеци работа perpectly со Cricut Создателот 3, Cricut Создателот, Cricut Истражуваат 3, Cricut се Истражув

DEN 215.76