63 Бои, Сјај Glittery Shimmery Магија Сенки Шминка Палета Палета,28 Сјајот 21 Трепет 14 Мат Бои Сребро Црвена Металик Искра Притисне Сјајот Гел Лепак Шминка Сенки Палети Палета

63 Бои, Сјај Glittery Shimmery Магија Сенки Шминка Палета Палета,28 Сјајот 21 Трепет 14 Мат Бои Сребро Црвена

DEN 239.76

Неодамнешно

Това е достапна

【РАЗНОВРСНА БОИ ПАЛЕТА СЕНКИ – НЕ БИЛО ШМИНКА ИЗГЛЕДА】 : 63 бои Палета сенки има добра комбинација на бои и можете да создадете драматичен изглед или природен изглед со оваа длабока, богата и интензивна eyeshadows.Бескрајни можности - Тоа ќе се стави надвор од вашата удобност зона да се создаде најдобар глам изгледа, како и секојдневните око изгледа, спарно smokey eye се погледне и виножито око изглед.Одлична за истражување на бои и шминка мајсторство. 【СУПЕР ПИГМЕНТИРАНИ & ПРИТИСНЕ ПИГМЕНТИ】 : Шик бело пакување со мека на допир. 63 сериозно храбар, луди-шарени нијанси, вклучувајќи 3 бои : мат, металик и трепет.На крем eyeshadows на кадифена текстура планирам врз капаци и испорача на крајната боја payoff.Овие 63 високо пигментирани бои се храбро и убаво, но се уште целосно погоден за носене и ќе заживеат било шминка изглед.Можете да креирате една изглед.За вистински. 【БОГАТА БОЈА И BLENDABILITY】 : Овие мат и трепет на око сенки се лесно да се вклопуваат.Сенките може да се нанесува на влажна или сува за многу различни погледи.Разумна комбинација на бои, високо пигментирани сенки направи око изгледа повеќе живописни и живописни.Можете да го користите како нагласи сенка или се однесуваат на нив, на врвот на усните, лицето, нозете и телото. 【ЗДРАВ И ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ СОСТОЈКИ】 : Тоа е супериорен квалитет со водоотпорен & долготрајна формула.Погоден за различни прилики, како секојдневен, салон, забава, свадба, итн.Одлично за шминка гуру или професионална шминка уметник. 【НАЈДОБРИ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ】 : На сенката за очи може да бидат оштетени за време на превозот.Ако примите скршени стока, не двоумете се да контактирате со нас.Ние би сакал да се понуди решение за вас.

Додатоци на производот

100 Пакет Професионална Сенката За Очи 16 Палета На Бои Природните Тон Глам Шминка Поставете Големо Масовно Неодамнешно
100 Пакет Професионална Сенката За Очи 16 Палета На Бои Природните Тон Глам Шминка Поставете Големо Масовно

Трговија на големо Масовно Многу од 100 Професионални Око Сенки Палети.Убава сет на бои ќе направи да изг�

DEN 5050.08
Ј. мачка Убавина Минерални База Лабава Прав Пенливи Сјајот Сенката за Очи Пигменти (Неверојатни Злато) Неодамнешно
Ј. мачка Убавина Минерални База Лабава Прав Пенливи Сјајот Сенката за Очи Пигменти (Неверојатни Злато)

Лабава златен сјај во прав.Големина 0.14 оз.Противалергиски и да доведе слободни.Истурете ја саканата кол

DEN 68.40
Chantecaille Филантропијата Образ Сенка Неодамнешно
Chantecaille Филантропијата Образ Сенка

Топла peachy розова.Секоја сенка е врежана со конзервација напор поддржува.Сместена во нашиот потпис огле�

DEN 960.00
Maybelline На Blushed Актовите Сенки Шминка Палета Неодамнешно
Maybelline На Blushed Актовите Сенки Шминка Палета

12 Сенка Голи Сенки Палета : Ова 12сенка палета сенки карактеристики блескави бои исполнет со розово злат�

DEN 1464.00
Минерални Сенки - Формулирање и Фондацијата на Природни Минерали/Прав - Нијанси/Магија Заврши да се Применуваат Неодамнешно
Lancome Боја Дизајн Високи Пигмент ≈ Вистинската Боја Сенката За Очи •• (Vue 204 Трепет) •• Неодамнешно
Lancome Боја Дизајн Високи Пигмент ≈ Вистинската Боја Сенката За Очи •• (Vue 204 Трепет) ••

Блескава, lustroбисери обезбедуваат интензивна, сончева заврши Влажни Процес овозможува мека, свиленкаст�

DEN 1199.76
Rimmel Глам'Eyes Quad Сенката за Очи Состојба на Благодатта Неодамнешно
Rimmel Глам'Eyes Quad Сенката за Очи Состојба на Благодатта

Blendable.Ситеден се носат.Четири нијанси во еден пакет.Храбар колекција од нијанси за lookatми очи.Земете очи �

DEN 213.60
Maybelline New York Експерт Носат Сенки, Ванила, Синглови, 0.09 Унца Неодамнешно
Maybelline New York Експерт Носат Сенки, Ванила, Синглови, 0.09 Унца

Вонредни сенки во боја.Во текот на целиот ден се носат.Ophthalmologist тестирани.Вонредни око шминка, боја, со с�

DEN 359.76
10 Бои течни Сенки,Течни Сјајот Сенки Трепет Метален Сенки Течни Долготраен Ефект Водоотпорен Сјајна Сенки Неодамнешно
Estee Lauder Чиста Боја Завист Sculpting Сенки Quad Патување-Компактна Големина (Огнена Шафран 2, 3, 5 • Розова Неодамнешно Најдобра цена
Estee Lauder Чиста Боја Завист Sculpting Сенки Quad Патување-Компактна Големина (Огнена Шафран 2, 3, 5 • Розова

Најдоброто од Estée Lauder е исконски Чиста Боја Завист Sculpting Сенки наплата во удобен патување големина, обра

DEN 455.52
Течни Сјајот Сенки Сребро, Течни Сјајот Сенки Црвена, Течни Сенки Сјајот, Козметика Течни Сенки, Течни Неутрални Неодамнешно
Julep Сенки 101 Crème на Прав Водоотпорен Сенки Стап, Сребро Месечината Метален Неодамнешно
Julep Сенки 101 Crème на Прав Водоотпорен Сенки Стап, Сребро Месечината Метален

ВИСОКО ПИГМЕНТИРАНИ СЕНКИ СРЕБРО МЕСЕЧИНАТА МЕТАЛЕН : металик светлина taupe.Светлината taupe добива предно

DEN 360.00
FOCALLURE 2 Парчиња Крем Сенки Стап,Трепет Сенки Молив Креда,Високо Пигментирани Сенката за Очи Пенкало,Водоотпорен Неодамнешно
Ексклузивно Новиот HUDA УБАВИНА Опсесии Палета Сенки (Смарагд) Неодамнешно
Ексклузивно Новиот HUDA УБАВИНА Опсесии Палета Сенки (Смарагд)

Собирање на прекрасни избор на eyeshadows низ девет нијанси, на Опсесии Палета Сенки нуди боја која smooths напо�

DEN 646.80
Maybelline EyeStudio Боја Тетоважа 24Hr Сенки, Тешки Како Taupe [35], 0.14 оз Неодамнешно
Maybelline EyeStudio Боја Тетоважа 24Hr Сенки, Тешки Како Taupe [35], 0.14 оз

За најновите информации, препорачуваме посета на производителот вебсајт за најдобри детали за произво�

DEN 191.76
8 Компјутери Сенки се Држиме Поставува Двојно Бои Сенката за Очи се Држиме Сјајот Тебе Метален Трепет Два Боја Неодамнешно
Revlon Colorstay Creme Сенката за Очи, Longwear Blendable Мат или Трепет на Око Шминка со Апликатори Четка Неодамнешно
Revlon Colorstay Creme Сенката за Очи, Longwear Blendable Мат или Трепет на Око Шминка со Апликатори Четка

МАЗНА, BLENDABLE СЕНКИ : Овој лесензамешавина, крем сенка продолжува непречено.Се носат на вашиот целиот кап�

DEN 156.00
Lroveb Светкавиот Пенливи Eyeliner Течни Шминка Поставите Течни Сјајот Сенки Трепет Метален Сенки Течни Долготраен Неодамнешно
Sequin Гел Крем Сјајот Сенки во Прав Водоотпорен Желе Сенки Сјајот на Очите Сјајот Harajuku Око Шминка за Жени Неодамнешно
9 Бои на Сенки Шминка Палета, Сенки Палета Мат Трепет Долготрајни Водоотпорен Око Сенки Палети, Високо Пигментирани, Неодамнешно
Урбан Распаѓање 24/7 Крем Сенка Стап Сенки, НАВИВАЧ 1.4 g / 0.049 оз Неодамнешно
Урбан Распаѓање 24/7 Крем Сенка Стап Сенки, НАВИВАЧ 1.4 g / 0.049 оз

СЕНКА : Freak.На крем, вегетаријанци сенки стап што глајд модели на проблеми со долгитрајни водоотпорен бо�

DEN 599.52