Тема Восок Тема клима уред Восок за Конец за Шиење Восок Тема Балсам за Quilting Шиење Зајакнување на Линија (4 Парчиња)

Тема Восок Тема клима уред Восок за Конец за Шиење Восок Тема Балсам за Quilting Шиење Зајакнување на Линија

DEN 227.76

Неодамнешно

Това е достапна

Корисна алатка : има 4 парчиња тема восок со носителот, добро за шиење, зајакнување на рака кожа занает stitched нишка и стабилизирање на тема да се спречи заплитане и протриване додека си работат за вашите проекти.Добар квалитет : ние ги користиме добар квалитет восок да помогне да се реши проблемот не е мазна доволно, па восок тема средството за смекнување на косата може да се примени за да се изедначи површината на песна и да се направи леплива фиоки и windows слајд лесно.Лесен за користење : нашата восок има удобен пластични случај што ќе ви овозможи да восок теми без да се земе восок надвор, и на пластични случај е издржлив и не е лесно да се скрши или да се деформира, може да им служи на вас или на долг период.Odourless восок : од восок е odourless и безбоен, ќе не дамка или бојата вашата тема, може да се стабилизира вашата тема и намалување на уништувањето, кога ќе се прави рачно шиење, кој е мора да се работи за шиење ентузијаст.Лесен за носење : на рака, восок со пластични случај е лесен и пренослив, повеќе удобен за носење и чување во вашата торба или куфер без да се земе многу простор кога ќе оди на бизнис патување или патување.

Додатоци на производот

uxcell Кожа Конец за Шиење Поставите 55 Метри 150D/0.8 mm Полиестер Восок Канапи (Темни Бои, 4pcs) Неодамнешно
uxcell Кожа Конец за Шиење Поставите 55 Метри 150D/0.8 mm Полиестер Восок Канапи (Темни Бои, 4pcs)

[ Кожа Восок Тема ] 55 Метри / гајтанот (прибл 50 Метри); Конец големина : 0.8 mm (150 D / 16) [ Материјал ] Направени о

DEN 275.76
SELCRAFT Конец за Шиење 5 Ролс на - Тема Конуси Конец за Шиење - Сите Шиење - 200m Spools - Мешани num.9642 Неодамнешно
SELCRAFT Конец за Шиење 5 Ролс на - Тема Конуси Конец за Шиење - Сите Шиење - 200m Spools - Мешани num.9642

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

DEN 271.20
ThreadNanny Прилагодливи Тема Гајтанот Носителот - Прилагодлива Висина Универзална Еден Конус Нишка се Залагаме Неодамнешно
Aurifil Тема Поставите СОВРШЕН КУТИЈА НА БОИ Со Туп Слоан 50wt Памук 12 Големи (1422 двор) Spools Неодамнешно
Aurifil Тема Поставите СОВРШЕН КУТИЈА НА БОИ Со Туп Слоан 50wt Памук 12 Големи (1422 двор) Spools

Aurifil Тема Комплет совршен "оди со" бои за да се координира со Moda е Бела Материи Ткаенини.Вклучува овие со�

DEN 2276.40
JAMECO VALUEPRO 260151023534H Проводници Конец за Шиење Големина 92 Неодамнешно
JAMECO VALUEPRO 260151023534H Проводници Конец за Шиење Големина 92

На тип на производ е Проводници Конец за Шиење Големина 92 Тоа е произведен од страна на Jameco Valuepro.Тоа е пр�

DEN 1066.80
HAITRAL Конци за Шиење - 5 Компјутери Spools Меша Нишка Памук, 1000 Метри Шиење Колекции Конец за Шиење DIY Неодамнешно
HAITRAL Конци за Шиење - 5 Компјутери Spools Меша Нишка Памук, 1000 Метри Шиење Колекции Конец за Шиење DIY

【Мешани памук】Не 100% ПАМУК, овие конци за шиење се направени од висококвалитетни трајни Мешани памук, т�

DEN 239.76
SELCRAFT 3000 Метри Индустриски Трајни Тема Гајтанот Машина за Шиење Полиестер Кошула Конци Конфекција 40ти/2 Неодамнешно
SELCRAFT 3000 Метри Индустриски Трајни Тема Гајтанот Машина за Шиење Полиестер Кошула Конци Конфекција 40ти/2

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

DEN 295.20
ArtBin Супер Satchel Ексклузивни Полу Satchel Isacord Тема Кутија со Коцки Неодамнешно
ArtBin Супер Satchel Ексклузивни Полу Satchel Isacord Тема Кутија со Коцки

Isacord Коцки задржете 36 Spools рангирани (нишка се продава одделно).Тема кутија Должина 15.25 x Ширина 8 x Висина 6.

DEN 2109.60
Сплотени Најлон Конец за Шиење Големина 138 T135 1250yds за Надворешна Текстил (Црна) Неодамнешно
Сплотени Најлон Конец за Шиење Големина 138 T135 1250yds за Надворешна Текстил (Црна)

1250 дворот на гајтанот, 8oz.Големина #138, tex 135, 420d / 3 сплотени најлон.се користи за Тапацир, отворен, затворен,

DEN 276.00
BAi Бел Вез Машина Конец Од Полиестер Големи Димензии Гајтанот Машина за Шиење Темата - 1 Пакет 5000M(120D/2) Неодамнешно
BAi Бел Вез Машина Конец Од Полиестер Големи Димензии Гајтанот Машина за Шиење Темата - 1 Пакет 5000M(120D/2)

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ СУРОВИНИ : Нашата BAi везови конец за шиење е изработен од специјално избрани високосил

DEN 167.76
Gutermann Природен Памук Конец За Шиење - Бургундија Неодамнешно
Gutermann Природен Памук Конец За Шиење - Бургундија

GUT417 077780010505 Сосема Нов Објект / Неотворена Производ.Gutermann.Во ред, но силни со свилакако сјај за оние кои с

DEN 964.80
ZANFUN Конец за Шиење 2/4 Пакет на 2300/6000 Двор Секој Гајтанот Сите Намена Полиестер Overlock Конус за Облека Неодамнешно
ZANFUN Конец за Шиење 2/4 Пакет на 2300/6000 Двор Секој Гајтанот Сите Намена Полиестер Overlock Конус за Облека

Увезени.Добредојдовте на ZANFUN❤❤Промоција❤❤ : Save 12% на две, три парчиња спаси 18%, четири парчиња спаси 24%,

DEN 215.76
Pelnotac 12‑Боја Конец за Шиење,Силни и Издржливи,Мали и Исклучителна,Економски и Практични за Шиење Декорација, Неодамнешно
McCall е Модели 7225 Возрасни,Промаши/машки Костими,Големини S(31H-32H)-M(34-36)-L(38-40)-XL(42-44), ADT Еден Неодамнешно
McCall е Модели 7225 Возрасни,Промаши/машки Костими,Големини S(31H-32H)-M(34-36)-L(38-40)-XL(42-44), ADT Еден

Големина : ADT (Сите Големини Во Еден Плик).Вклучува модел парчиња и шиење инструкции.Направени од страна �

DEN 275.52
218 Метри 1mm150D Рака-Stitched Рамен Восок Тема за DIY Занаетчиски,Bookbinding,Поправка на Чевли,Кожа Проекти Неодамнешно
218 Метри 1mm150D Рака-Stitched Рамен Восок Тема за DIY Занаетчиски,Bookbinding,Поправка на Чевли,Кожа Проекти

Издржлив и Силен 150 D 1mm широк рамен восок конец, направен од висок квалитет на полиестер, тоа е силна тра�

DEN 143.76