Nhlzj XIAOQIANG Зголемена Огледало Шминка Огледало Бања Бричење Огледало со Светла и Зголемување, велика БРИТАНИЈА Приклучок

Nhlzj XIAOQIANG Зголемена Огледало Шминка Огледало Бања Бричење Огледало со Светла и Зголемување, велика БРИТАНИЈА

DEN 4629.84

Неодамнешно

Това е достапна

▲1 X/ 10 X Двојно Страна Огледало : од Едната страна е стандарден огледало и другата страна е 10 x зголемена огледало, ќе ви овозможи да се види јасно вашиот фацијални карактеристики и да се направи совршен шминка во темно или лошо светло области. ▲ Ротари Dimmer прекинувач : Led светла за вклучување/ исклучување на контролирани од страна на Ротацијата на копчето и ротирање на затемнување копче за да ја прилагодите светлината на светлината. ▲360° Вртливата Дизајн : шминка огледало овозможува 360 степен ротација, така што ќе може да се прилагоди на огледалото, како на соодветен агол на гледање за да се грижиме за вашите потреби и желби. ▲Мулти-цел : Елегантен дизајн, ќе биде погоден за дома, хотел, бањи и бања, итн.Идеален за примена во шминка, како што се носење контактни леќи, веѓа tweezing, make-up прозорци, фризурата, и бричење, итн. ▲ Свитлива Огледало : Хром финиш, rustless, anticorrosive, мазна, светла и трајни со естетско чувство, флексибилни рака може да продолжи, Кога не е во употреба, тоа може да биде укината против ѕид Својата проширување на арм е идеална за простории со ограничен простор.Големината На Рамката : 8. 5 инчи= 22cm Switch : Ротирачки Затемнување Тежина : 2 KGPower : Британски Plug Влезен Напон : AC100 - 240 V Излезен Напон : DC12 V~ 1А Ефикасни Светлина : на слаба светлина згаснува висока осветленост Осветлување Опсег : 15 квадратни meter Application : Хотел/ Семејство бања/спална соба/ ходникот декорација ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ 1 x Монтира на Ѕид Огледало Шминка со завртката за полнење★ Услуга - Нашата продавница работи во добра вера и се задоволството на клиентите, како неговата цел.Ние веруваме дека сте задоволни со квалитетот и квалитет на нашите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ви обезбеди задоволително решение.

Додатоци на производот

Purpledip Суета Огледало Гроздобер Убавина': Кралската Дизајн Шминка Додаток (12018) Неодамнешно
Purpledip Суета Огледало Гроздобер Убавина': Кралската Дизајн Шминка Додаток (12018)

Мала количка суета огледало, со 2 одраз површини.Димензии : 3*3*1 (L*W*H) инчи приближно, кога се затворени.Во с

DEN 734.40
Убавина во Огледало Ѕид Монтирани Fogless Огледало,Суета Шминка Огледало со Светла LED Светла Правоаголник Неодамнешно
Убавина во Огледало Ѕид Монтирани Fogless Огледало,Суета Шминка Огледало со Светла LED Светла Правоаголник

▶[Топ Квалитетни Материјали]Оваа суета огледало е добро направен и завршил во светли chrome со одлични при

DEN 365.28
Поостри Слика Bluetooth Суета Шминка Огледало со Безжична Музика Стриминг, LED Светло и Телефон Полнење Порта Неодамнешно
L-KCBTY LED Огледала Ѕид Монтирани Бања Огледала Dimmable Запалени Огледало со Вграден-во Кружни Зголемувачот Неодамнешно
L-KCBTY LED Огледала Ѕид Монтирани Бања Огледала Dimmable Запалени Огледало со Вграден-во Кружни Зголемувачот

Ако ви се најдат огледало е неисправен или оштетени по отворањето на огледало, ве молиме контактирајте �

DEN 1744.80
Шминка Огледало Суета Огледало Биро Убавина Алатка Козметички Огледало Срце Облик Огледало за Жените Дами Девојки Неодамнешно
Rikki Витез Компактно Огледало, Гасеница Неодамнешно
Rikki Витез Компактно Огледало, Гасеница

Мерки за 2.5" x 2.5" .3 x"^Здрав Квалитет Правоаголник^Живописни Слика^Направени во САД^Две Огледала внатре во

DEN 143.76
Сојузничките Месинг TR-4/5X Tribecca Колекција 8 Инчен Суета Врвот 5X Зголемување Make-Up Огледало, Unlacquered Неодамнешно
Сојузничките Месинг TR-4/5X Tribecca Колекција 8 Инчен Суета Врвот 5X Зголемување Make-Up Огледало, Unlacquered

Направена од најдобрите солидна месинг материјали 8во дијаметар двојно се соочуваат огледало стакло...

DEN 1287.12
Шминка Суета Огледало Зголемена Со 21 LED Светла, Козметички Стои Табела Огледало, 3X/2X Зголемува Патување Неодамнешно
Nhlzj Чист и Светол Ѕид-Монтирани Суета Ретровизори со 2X/3X/5X/7X/10X Зголемување 360 Степен Ротација Ѕид Неодамнешно
Nhlzj Чист и Светол Ѕид-Монтирани Суета Ретровизори со 2X/3X/5X/7X/10X Зголемување 360 Степен Ротација Ѕид

Висококвалитетни Материјали : Од издржлив материјал е месинг, тешко може да се скрши, тој има 7 electroplating с�

DEN 374.16
Nhlzj Чисти и Светли 8 Инчен Ѕид Суета Шминка Огледала Човечкото Тело Индукција Двојно Двострано 1X,3X Зголемена Неодамнешно
HLL Огледала,Круг Бања Огледало, Зелена Ретро Декоративни Огледало Дневна Соба и Спалната соба Ѕид-Монтирани Неодамнешно
Реални Се Зголеми Дизајн Огледало Compacts Неодамнешно
Реални Се Зголеми Дизајн Огледало Compacts

Патување Шминка Огледало : Нашата убава зголеми дизајн compacts функција случај направени од хард моделира�

DEN 143.76
Tabletop Козметички Огледало.Мали Огледало. Накит Кабинет Организатор Armoire Складирање Кутија Countertop Неодамнешно
Tabletop Козметички Огледало.Мали Огледало. Накит Кабинет Организатор Armoire Складирање Кутија Countertop

►►Ние сме среќни да ви даде препорака на мали огледало накит кабинет организатор armoire складирање кутиј

DEN 407.76
Countertop LED, 8.5 Инчен Двојно Двострано Светла Месинг Прилагодливи Стои Козметички Зголемена Запалени Огледало Неодамнешно
NZFERT Преносни Шминка Огледало Шминка Огледало Десктоп Led Светло Три-Двострано Виткање Мулти-Агол Суета Огледало Неодамнешно
Осветлете Суета Шминка Огледало со Светла, Табела Десктоп Холивуд Led Шминка Огледало со Стојат и Маса во Собата, Неодамнешно