Nurch Метежот-Слободна Брзина Скокаат Јаже за Фитнес Прилагодливи Скокнеш Скокаат Јаже со Контра Crossfit Скокаат Јаже за Мажи и Жени

Nurch Метежот-Слободна Брзина Скокаат Јаже за Фитнес Прилагодливи Скокнеш Скокаат Јаже со Контра Crossfit Скокаат

DEN 215.76

Неодамнешно

Това е достапна

【Брзо и Постојано Јаже Скокнеш】- Оптимизирање на тивок имајќи скокнеш, намалување на триењето кога јаже скокнеш ротира, и непречено без ликвидација на јаже.Да ви донесе совршен јаже скокнеш искуство.Тоа е многу погоден за редовно вежбање и загревање рутини. 【Мала Тежина Ергономски Рачки】 - Пена се справи со е поудобно да се одржи.Со оглед на обликот и контрола агол на раце да дизајн, ергономски рачки.Тоа дава дополнителна удобност и цврст стисок како и што ќе ви овозможи да се земе целосно искористување на вежбање. 【Скокни Јаже, со PVC Вграден Челик Жица】- На плетенка челик жица е обвиткана со 4mm ПВЦ.Осигурете се дека има одредена тежина на јаже скокнеш, бидејќи ова може подобро да се почувствува ритамот на јаже замав.Со оглед дали јаже тело ќе хит на нозе и раце, материјалот е многу важно.ПВЦ материјал е помек, дури и ако тоа хитови себе си, тоа е релативно пријателски. 【Прилагодлива Должина】- 9 метри долго јаже дизајн, наменска, може брзо да се прилагоди на должината на јаже скокнеш според вашата висина.Погодна за возрасни и деца. 【Ви помогне да Имаат Здраво Тело】- придобивките на јаже скокнеш вклучуваат горење калории, подобрување на координацијата, зајакнување на коските, намалување на ризикот од повреди и подобрување на здравјето на срцето.Скок јаже ќе дојде со складирање торба како подарок за вас.Не двоумете се!Акт сега!Кликнете на "ADD КОЛИЧКА" и започнете со вашиот здрав живот!.

Додатоци на производот

Прилагодливи 2 во 1 Ropeless & Скокнеш Соодветни за Различни Возрасти и Нивоа,Ropeless Скокни Јаже, Погоден Неодамнешно
Прилагодливи 2 во 1 Ropeless & Скокнеш Соодветни за Различни Возрасти и Нивоа,Ropeless Скокни Јаже, Погоден

【Јаже скокнеш】и Двете рачки се опремени со висок квалитет, 360степен топката лежишта, може да се избегне

DEN 131.76
Homebaby Памук Брзина Скокаат Јаже Прилагодливи Износ од Затворен Фитнес Вежби за Деца и Кардио Тренинг Бокс Неодамнешно
Homebaby Памук Брзина Скокаат Јаже Прилагодливи Износ од Затворен Фитнес Вежби за Деца и Кардио Тренинг Бокс

Удобна Рачка : Удобно против пролизгување ракав се осигура дека вие не се лизга за време на вежбање.Паму�

DEN 1639.20
3lb Пондерирана Скокаат Јаже за Фитнес - Надградена Атмосфера се Справи со Тешки Скок Јажиња за Мажи & Жени, Неодамнешно
JKRED Челик Жица Јаже Скокнеш со Топката Стапка, Прилагодлива Скокаат Јаже Метежот-Слободен за Мажи, Жени и Неодамнешно
Kinzi™ Скокаат Јаже - Брзо расте Кабел за Совладување Double Unders - Најдобро за Крстот Фитнес Тренинг - WOD Неодамнешно
Kinzi™ Скокаат Јаже - Брзо расте Кабел за Совладување Double Unders - Најдобро за Крстот Фитнес Тренинг - WOD

✅ ГОРАТ ДО 1000 КАЛОРИИ НА ЧАС со оваа брзобрзо скокаат јаже за double unders, која ќе ви помогне да се фрли оние �

DEN 167.76
BNCMXZJGFAG Фитнес Јаже Скокнеш Брзина Скокаат Јаже Аеробна Вежба Скокнеш Јажиња Прилагодливи Тренингот Јаже Неодамнешно
BNCMXZJGFAG Фитнес Јаже Скокнеш Брзина Скокаат Јаже Аеробна Вежба Скокнеш Јажиња Прилагодливи Тренингот Јаже

Ергономски дизајн, не се лизга, со ротирачки структура, не е лесно да се испреплетени, па вие не мора да с�

DEN 1174.08
QFFL Брзина Јаже Скокнеш, Мемориска Пена Анти Пропадна Рачка, Скокни Јаже, Прилагодлива Должина, за Мажи и Неодамнешно
QFFL Брзина Јаже Скокнеш, Мемориска Пена Анти Пропадна Рачка, Скокни Јаже, Прилагодлива Должина, за Мажи и

【Ергономски Пена Рачки】возрасни јаже скокнеш изградени со мала тежина ергономски рачки обложени со м�

DEN 1167.60
Academyus Скокнеш Скокни Јаже, Фитнес, Аеробик Вежба Затворен Отворено Обука Спорт Алатка Неодамнешно
Academyus Скокнеш Скокни Јаже, Фитнес, Аеробик Вежба Затворен Отворено Обука Спорт Алатка

Јаже скокнеш за вежбање, фитнес, тренингот, во затворени простории или на отворено обука.Овој скок јаже �

DEN 207.84
ВАШИОТ СОНЦЕТО Cordless Јаже Скокнеш Мажи Жени Обука за Возрасни Губење на Тежината Скокање Јаже Дом Салата Неодамнешно
ВАШИОТ СОНЦЕТО Cordless Јаже Скокнеш Мажи Жени Обука за Возрасни Губење на Тежината Скокање Јаже Дом Салата

Безжична скокаат јаже може да ротира 360 степени, се врти брзо и лесно, постои ризик од удирање на нозете и

DEN 2320.80
Топ Спорт Црвено Брзина Скок Јажиња за Фитнес, Дом Салата, Вежбање, Вежбање & Бокс Неодамнешно
Топ Спорт Црвено Брзина Скок Јажиња за Фитнес, Дом Салата, Вежбање, Вежбање & Бокс

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.На Топови Спортски црвено брзина скок

DEN 228.00
Фитнес Јаже, Лесно Јаже Скокнеш Унисекс 280cm со Мечка Форма Справи за Вежбање(Сина) Неодамнешно
Фитнес Јаже, Лесно Јаже Скокнеш Унисекс 280cm со Мечка Форма Справи за Вежбање(Сина)

LED трепка : Опремени со LED светло, трепкачко светло може да се создаде убава светлина се покажува во темни

DEN 386.16
TBANG Јаже Скокнеш Имајќи Челичното Јаже Скокнеш Фитнес Материјали Сунѓерот се Справи со Фитнес Скокнеш Неодамнешно
TBANG Јаже Скокнеш Имајќи Челичното Јаже Скокнеш Фитнес Материјали Сунѓерот се Справи со Фитнес Скокнеш

Издржлив дизајн : Со ултрависока брзина на топката лежишта за мазна, лесна и дури и ротација.Може да издр

DEN 1915.20
Cordless Скокни Јаже, 2 во 1 Скокни Јаже, Прилагодлив Јаже Скокнеш за Вежбање, Брзина Јаже со Имајќи Удобно Неодамнешно
Cordless Скокни Јаже, 2 во 1 Скокни Јаже, Прилагодлив Јаже Скокнеш за Вежбање, Брзина Јаже со Имајќи Удобно

★ ПРИЛАГОДЛИВИ ЈАЖЕ СКОКНЕШ : Скокни јаже е направен на задебелена плетенка челик жица обложени со носа

DEN 143.76
Ropeless Скокаат Јаже Cordless Јаже Скокнеш со Дигитални за Фитнес Прилагодливи Тежински Тренинг Јаже со Не Неодамнешно
Ropeless Скокаат Јаже Cordless Јаже Скокнеш со Дигитални за Фитнес Прилагодливи Тежински Тренинг Јаже со Не

Двоен скок модел дизајн : скок јаже доаѓа со 2 различни начини за повеќето возрасти и повеќето нивоа на џ�

DEN 311.76
Aottom Switch Скокаат Јаже за Nintendo Switch, Прилагодлив Јаже Скокнеш Метежот-бесплатно Вежбање Фитнес Скокање Неодамнешно
Aottom Switch Скокаат Јаже за Nintendo Switch, Прилагодлив Јаже Скокнеш Метежот-бесплатно Вежбање Фитнес Скокање

СКОКНИ ЈАЖЕ ПРЕДИЗВИК Како што сите знаеме, Скокни Јаже Предизвик е бесплатна игра.Овој скок јаже ние д�

DEN 261.60
linxiaojix LED Светло До Скокање Јаже, Skidproof Блескав Скокање Јаже Останете Здрави ABS за Губење на Тежината Неодамнешно
linxiaojix LED Светло До Скокање Јаже, Skidproof Блескав Скокање Јаже Останете Здрави ABS за Губење на Тежината

Останете Здрави : Дали сте жена, маж, возрасен, почетник или искусен човек, можете да започнете со јаже ск

DEN 239.76
GoFit Брзина Обука Скокаат Јаже - 9 Нозе Молња Неодамнешно Најдобра цена
GoFit Брзина Обука Скокаат Јаже - 9 Нозе Молња

9 ft.флексибилни, брза акција скокаат јаже.Компактен и пренослив—идеален тренингот опрема да се оди со к�

DEN 239.76