Шпионски Камери со Аудио и Видео 1080P Видео recoding ,Апарати за Домашна Безбедност, Внатрешна,Nanny Cam Скриена Камера Поддршка Ноќ Визија и Движење Откривање, Изградена-во

Шпионски Камери со Аудио и Видео 1080P Видео recoding ,Апарати за Домашна Безбедност, Внатрешна,Nanny Cam Скриена

DEN 599.76

Неодамнешно

Това е достапна

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ????[ Мини Камера] 1080 P high-definition високо-квалитетни сензор, резолуција 1920*1080, динамични видео камера, 25-30 рамки во секунда, опремени со 32 G мемориската картичка, погодно за мобилни складирање на датотеките, безбеден и удобен.(нема wifi). ????[Тело Камера] камерата поддржува снимање на видео, човечкото тело ПИ сензори, движење откривање, снимањето додека се полни, ноќ визија, итн. ????[Вградената батерија]Вграден in1200m Ah батеријата, Целосно наполнетата во 3-5 часа, снимање до 8-10 часа, видео формат на AVI. ????Камерата е опремена со заградата и одредување рамка, која може да се залепи за џебот од кошулата или ранец, и снимете една убава живот во текот на животот патување. ????[Внимание] не се користи во средина со прекумерна прашина густина, така што нема да влијае на камерата ефект, леќа може да се избриша со леќа хартија или очила платно за да ја задржиш чисти. 1080 P FHD висок квалитет на видео : мини џеб видео рекордер, има висока резолуција од 1080 P, тајна шпион камера со аудио безжични, слушање уреди за шпионажа, кои можат да ги задоволат речиси секоја потреби, и може да се стави на тајна видео рекордерот и надзор камерата на твое кога ви треба.во џеб.

Додатоци на производот

Mini DV, 1080P со Висока Дефиниција Пиксели 140° Широк Агол Леќа 360° Ротирате Заградата IR Ноќ Визија DV, Неодамнешно
Mini DV, 1080P со Висока Дефиниција Пиксели 140° Широк Агол Леќа 360° Ротирате Заградата IR Ноќ Визија DV,

360° ротирате мултифункционален прилагодување стапка, прилагодлива дизајн е повеќе погоден за играње ви

DEN 304.56
HGVVNM Мини IP Камера HD Безжична Ноќ Визија Smart Home Security Надзор веб Камера Wifi Далечинско Следење Неодамнешно
HGVVNM Мини IP Камера HD Безжична Ноќ Визија Smart Home Security Надзор веб Камера Wifi Далечинско Следење

Специјален дизајн погоден за носене Тело Камера, клип на вашата торба, се држи на било која површина.Под

DEN 10328.64
Ufolet HD 170°Широк Агол на Камерата, 8 IR LED Ноќ Камера Мини Звучници со Камера за видео надзор Мини Безбедносна Неодамнешно
SHYPT HD 1080P USB Мини Камера со Безжичен WiFi IP Camera Акција Видео Рекордер Микро Камери Ноќ Home Security Неодамнешно
SHYPT HD 1080P USB Мини Камера со Безжичен WiFi IP Camera Акција Видео Рекордер Микро Камери Ноќ Home Security

USB Порта : MircoUSB.Полнење Барања (Номинална Константен Напон Тековен) : 5 V, 12А.Поддржани Системи И Играчи : За

DEN 2246.40
WiFi Spycam SQ29 Мини Камера HD 720P Безжична Безбедност Скриени Камери Неодамнешно
WiFi Spycam SQ29 Мини Камера HD 720P Безжична Безбедност Скриени Камери

Жариште WIFI, во реално време видео пренос.Високо USB 2.0 интерфејс.SQ29 Мини Безжичен Wi Fi IP Camera Full HD 720p IR Home Securit

DEN 654.96
XJJZS Камера - Nanny Камера, 360 степени Безжични IP Камера WiFi HD Home Security Мониторинг Системи, апарати Неодамнешно
XJJZS Камера - Nanny Камера, 360 степени Безжични IP Камера WiFi HD Home Security Мониторинг Системи, апарати

★ Панорамски 360степен мониторинг, продавница дом на повеќе од 100 квадратни метри еден сет, ѕид монтирани

DEN 3938.88
I. Стр Безбедносна Камера (CSH307) Неодамнешно
I. Стр Безбедносна Камера (CSH307)

Целосна Контрола преку паметен Телефон, Ќе може да се контролира целиот свет.Работи со Apple и Android паметни

DEN 480.00
YuFei Мини HD 1080P DV DVR Камерата на Гласот Видео Рекордер видео камера IR Ноќ Визија Неодамнешно
YuFei Мини HD 1080P DV DVR Камерата на Гласот Видео Рекордер видео камера IR Ноќ Визија

1080 P со висока дефиниција пиксели и 140° широк агол леќа 360° на ротација прилагодливи заграда, на прилагод

DEN 1572.00
Шпион-MAX Безбедност на Производи Здраво Оие Детектор на Движење Само Снимањето Надзор Камера, Вклучува Free Неодамнешно
BHDK Надзор Камера, Мини Безжичен WiFi Камера Дома Тркалезна Форма за Дневна Соба Неодамнешно
BHDK Надзор Камера, Мини Безжичен WiFi Камера Дома Тркалезна Форма за Дневна Соба

Аларм Функција : камерата има свои прилагодувања за аларм, кои можат да бидат известени на главата на до

DEN 376.56
Мини WiFi Безжична Камера, 1080P Full HD Живо Стриминг Преносни Nanny Камери со Motion Detection, Аудио и Видео Неодамнешно
Мини WiFi Безжична Камера, 1080P Full HD Живо Стриминг Преносни Nanny Камери со Motion Detection, Аудио и Видео

【2021 Најнов Дизајн Преносни Жариште Камера】Оваа камера со супериорни highdefinition објектив обезбедува крис

DEN 479.76
Пожар Повлече Станица Скриени Шпион Камера Батеријата Напојува w/DVR & 30-дневниот Режим на Батеријата - HD Неодамнешно
Пожар Повлече Станица Скриени Шпион Камера Батеријата Напојува w/DVR & 30-дневниот Режим на Батеријата - HD

HD КВАЛИТЕТ СКРИЕНИ СНИМАЊЕ со Батерија Опција Значи Без Жици.Едноставно место Камера во област каде мес

DEN 11880.00
720p HD Широк Агол 15' IR Страна Приказ на Детектор на Чад Скриена Камера Неодамнешно
720p HD Широк Агол 15' IR Страна Приказ на Детектор на Чад Скриена Камера

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 9576.00
D-Link DCS-960L HD 180 Степени Wi-Fi Камера (Црн) (Укинати од страна на Производителот) Неодамнешно
D-Link DCS-960L HD 180 Степени Wi-Fi Камера (Црн) (Укинати од страна на Производителот)

180° Ултра Широк поглед и уникатен де warping технологија зголемува квалитетот на видеото со помалку нарушу

DEN 1190.40
Грешка Детектор на Анти Шпионски Детектор на RF Сигнал Детектор на Скриена Камера Детектор на GPS Детектор Неодамнешно
1080P Интелигентни High-definition Дома Робот Надзор Камера 2 Милиони Безжичен Wifi Ноќ Визија Звук Откривање, Неодамнешно
1080P Интелигентни High-definition Дома Робот Надзор Камера 2 Милиони Безжичен Wifi Ноќ Визија Звук Откривање,

Роботот изглед : 1080 P highdefinition дома надзор камера со 360° Пан, 2 милиони безжичен Wifi камера ноќ визија.Тоа мо

DEN 911.76
Ѕиден Штекер Скриени WiFi 1080p Тајна Шпион Камера Може да Се Гледа од Далечина, Чашката е Овозможено Нормално, Неодамнешно
Kesoto Мини HD 1080P видео камера 130° Цртичка Cam Полициски Спортски Мотор Велосипеди за Движење на Камерата Неодамнешно
Kesoto Мини HD 1080P видео камера 130° Цртичка Cam Полициски Спортски Мотор Велосипеди за Движење на Камерата

5.Јамка Евидентирање и Движење Откривање : Овој пренослив клип камерата поддржува 864 GB микро SD картичка.К

DEN 599.76
Lawmate БУ-19 Тајните Копчето & Завртка CCD Камера Неодамнешно
Lawmate БУ-19 Тајните Копчето & Завртка CCD Камера

На HD Копчето Тајните Камерата е дигитална камера изграден специјално за тајните на снимањето.5 меѓусебн

DEN 911.76