DONSP1986 Издувните Заптивка Пригушувач Заптивка Воздух Од Издувни гасови Заптивка 2 парчиња, 2 Удар Гас Моторните Велосипед 48cc/66cc/80cc

DONSP1986 Издувните Заптивка Пригушувач Заптивка Воздух Од Издувни гасови Заптивка 2 парчиња, 2 Удар Гас Моторните

DEN 239.76

Неодамнешно

Това е достапна

Воздухот од пригушувач заптивка издувните заптивка за изградба на нов цилиндар или замена на старата воздухот од пригушувач заптивка.Исто така познат како на воздухот од spacer.пакет вклучувајќи 2pc дихтунзи да пригушувач.за 2 удар гас велосипед мотор мотор комплет 48cc/66cc/80cc само.Воздухот од пригушувач/Издувните заптивка за изградба на нов цилиндар или замена на старата воздухот од пригушувач заптивка.Исто така познат како на воздухот од spacer.Нашите бензин управувана производи НЕ се во согласност со Заштита на Животната средина Агенција ( Е. П. А.) или Калифорнија Воздух Ресурси Одбор (В. А. Р. Б) за употреба за вклучување/исклучување на Јавните патишта.По купување, купувачот се согласува да го користите производи за трки (затворена текот на натпреварот) само, а НЕ за вклучување/исклучување на јавните патишта.

Додатоци на производот

УНИ-СОНЦЕ Сите Терен Hoverboard, 8.5 Теренски Hoverboard, 2.8 Пати Одење Брзина Hoverboard со Светла и Bluetooth Неодамнешно
УНИ-СОНЦЕ Сите Терен Hoverboard, 8.5 Теренски Hoverboard, 2.8 Пати Одење Брзина Hoverboard со Светла и Bluetooth

СИТЕТЕРЕНСКО : 8.5инчни гуми.Можете лесно може да се вози низ кал, трева, дожд или дури и чакал.Dual 350 W мотор

DEN 1507.20