MGLP-R6-E-QS Huck Магна-Lok Заковки, 3/16 Инчен Кол. (.187) (.062-.437 ГР) Купола HD, Челик Тело, Челик Mandrel, Цинк Позлатен

MGLP-R6-E-QS Huck Магна-Lok Заковки, 3/16 Инчен Кол. (.187) (.062-.437 ГР) Купола HD, Челик Тело, Челик Mandrel,

DEN 854.88

Неодамнешно

Това е достапна

Уникатен круг-lock функција значи едноставна визуелна инспекција може да се обезбеди соодветна инсталација.Може да биде инсталиран со конвенционални алатки.Влага-отпорни.Неспоредлив инсталација брзина.Количината На (3000) По Пакет.Huck MGLP-R6-E-QS Магна-Lok Заковки, Стил : Magnalok/Блокирам Стил, Тип : Слепи Заковки, Фракционо Дијаметар : 3/16 Инчен, Fastener Дијаметар Обединета : 0.187, Fastener Дијаметар Метрички : 4.75, Минимум Зафат Обединета : 0.062, Максимална Контрола Обединета : 0.437, Контрола Спектар Обединета : .062-.437, Минимум Зафат Метрички : 1.57, Максимална Контрола Метрички : 11.10, Контрола Спектар Метрички : 1.57-11.10 мм, Тело Материјал : Челик, Материјал Детали : , Заврши : Цинк Позлатен, Заврши Детали : Цинк Позлатен Јасно Chromate, Mandrel Материјали : Челик, Mandrel Крај : Цинк Позлатен Јасно Chromate, Раководител Тип : Купола, Минимум Дупка Големина Обединета : 0.191, Максимална Дупка Големина Обединета : 0.201, Минимум Дупка Големина Метрички : 4.85, Максимална Дупка Големина Метрички : 5.11, Вежба Големина : #11, Глава Дијаметар Обединета : 0.385, Раководител Висина Обединета : 0.085, Глава Дијаметар Метрички : 9.78, Раководител Висина Метрички : 2.16, Телото Должина Околија.Обединета : 1.031, Телото Должина Околија.Метрички : 26.19, Mandrel Дијаметар Околија.Обединета : 0.114, Mandrel Дијаметар Околија.Метрички : 2.90, Смолкнување Сила lbf. [kn] : 1450 [6.45], Затегнувачка Цврстина lbf. [kn] : 1200 [5.34], Ro HS 3 во Согласност : Да.

Додатоци на производот

Denzel Заковки 1/8-12mm 50 компјутери. Алуминиум (7740610) Неодамнешно
Denzel Заковки 1/8-12mm 50 компјутери. Алуминиум (7740610)

ВИСОК КВАЛИТЕТ на АЛУМИНИУМ : Овие Навртки се направени од Високо Квалитетни Алуминиумски која е една о�

DEN 221.04
Shorpioen 100-Pack 3/16 x .37-.50 Алуминиум Занитвам со Алуминиумска Mandrel П.Н.Е.-ADA68 Неодамнешно
Shorpioen 100-Pack 3/16 x .37-.50 Алуминиум Занитвам со Алуминиумска Mandrel П.Н.Е.-ADA68

Куполата главата е најчесто наведени главата стил, бидејќи на своите низок профил и уредни, готовиот из�

DEN 231.36
Империал 75709 Мулти-опсег Занитвам W/големи Страната Главата, 3/16 X 1/4, Pkg/250 Неодамнешно
Империал 75709 Мулти-опсег Занитвам W/големи Страната Главата, 3/16 X 1/4, Pkg/250

Дијаметар : 3 / 16 Контрола Опсег : .062.250 На смолкнување Сила PSI : 340 Затегнувачка Цврстина PSI : 505 Глава Висина

DEN 839.76
Јамаха 90267-48154-00 ЗАНИТВАМ,на СЛЕПИТЕ; 902674815400 Неодамнешно
Јамаха 90267-48154-00 ЗАНИТВАМ,на СЛЕПИТЕ; 902674815400

Нови ОЕМ Јамаха Занитвам Слепи.ОЕМ Дел Број : 902674815400 Item само се вклопува специфични модели се наведени.С�

DEN 300.24
Алуминиум Поп Заковки 3/16 x 3/4 Круг Купола Главата Слепи 6-12 Јазот 100pcs Анти - ' Рѓа Сребро за Автоматско Неодамнешно
Алуминиум Поп Заковки 3/16 x 3/4 Круг Купола Главата Слепи 6-12 Јазот 100pcs Анти - ' Рѓа Сребро за Автоматско

Тип : Изборен Круг Купола Главата Отворен Крај Алуминиум Слепи Поп Занитвам.Материјал : Направен од висо

DEN 311.76
3/16 x .12-.18 (63) Големи Страната на Слепи Заковки/Сите Нерѓосувачки/Max Барел Должина: .387 (Картон: 3,000 Неодамнешно
3/16 x .12-.18 (63) Големи Страната на Слепи Заковки/Сите Нерѓосувачки/Max Барел Должина: .387 (Картон: 3,000

Голем Страната Купола Главата.Слепи Заковки – Сите Не ' Рѓосувачки.Произведен да SAE J12 OO спецификации.Те�

DEN 21767.76
60pcs Големи Страната Алуминиум Слепи Занитвам 3/16x1-3/8inch(4.8x35mm) Авто-Приклучување Отворен Крај Украсување Неодамнешно Најдобра цена
60pcs Големи Страната Алуминиум Слепи Занитвам 3/16x1-3/8inch(4.8x35mm) Авто-Приклучување Отворен Крај Украсување

Дијаметар : 3 / 16 инчен,Контрола Опсег : 11+3 / 8 инчи,ДК : 5 / 8inch.Материјал : Алуминиум Занитвам И Челик Mandrel.Се п

DEN 254.16
СИТ сврзувачки елементи (SNG179) 100 Количина на 304 Нерѓосувачки Челик Слепи Заковки (6-6) 3 / 16 Дијаметар Неодамнешно
СИТ сврзувачки елементи (SNG179) 100 Количина на 304 Нерѓосувачки Челик Слепи Заковки (6-6) 3 / 16 Дијаметар

#66 (3 / 16" Дијаметар, 0 313 0 375 Зафат) 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Занитвам И Mandrel.Се Препорачува Вежба Големин�

DEN 239.76
Најлон 6/6 Слепи Занитвам, Врзивно Главата, 0.078-0.375 Контрола Спектар, 0.125 OD (Пакување од 100) Неодамнешно
Најлон 6/6 Слепи Занитвам, Врзивно Главата, 0.078-0.375 Контрола Спектар, 0.125 OD (Пакување од 100)

Поли Заковки се едно парче најлон слепи заковки, која нуди брзо, економски, постојан, рака инсталиран faste

DEN 192.24
ChgImposs Црна Легиран Челик, Електрични Возбудлив Адаптер со Пиштол 2.4/3.2/4.0/4.8 мм Дијаметар Занитвам Неодамнешно
ChgImposs Црна Легиран Челик, Електрични Возбудлив Адаптер со Пиштол 2.4/3.2/4.0/4.8 мм Дијаметар Занитвам

Вертикален зафат, напор, од легиран челик фалсификувани пиштол на главата, силни и издржливи, брз занитв

DEN 551.04
Тешко да се Најде Fastener 014973295264 Челик Поп Заковки, 3/16 x 1/4, Парче-30 Неодамнешно
Тешко да се Најде Fastener 014973295264 Челик Поп Заковки, 3/16 x 1/4, Парче-30

Дијаметар : 3 / 16".Должина : 1 / 4 инчи.Материјал : Челик.Стил : Pop.Тип : Слепи Занитвам.Ние акции широк спектар �

DEN 396.00
Солидна Занитвам, Занитвам, трајни М2 возбудлив suitcases за прицврстување(M2 5) Неодамнешно
Солидна Занитвам, Занитвам, трајни М2 возбудлив suitcases за прицврстување(M2 5)

Постојат неколку различни големини кои можете да изберете како што е потребно.Секој сет содржи вкупно 10

DEN 97.92
DANGDANG LifeBif 5/10/20PCS Алуминиум крупните Страната Главата Поп Заковки Купола Главата Слепи М5 Различни Неодамнешно
DANGDANG LifeBif 5/10/20PCS Алуминиум крупните Страната Главата Поп Заковки Купола Главата Слепи М5 Различни

Издржливи и практични.Екстра големи страната отворен тип слепи поп заковки.Материјал : алуминиум.М5*8,М5

DEN 1219.20
FABORY Слепи Занитвам, Domed Главата, од не 'Рѓосувачки Челик Mandrel, 0.374 L, 3/16 Занитвам Кол, pkg на 2500 Неодамнешно
FABORY Слепи Занитвам, Domed Главата, од не 'Рѓосувачки Челик Mandrel, 0.374 L, 3/16 Занитвам Кол, pkg на 2500

Предмет : Слепи Занитвам.Занитвам Стил : Слепи Занитвам.Слепи Занитвам Тип : Отворен Крај.Занитвам Глава�

DEN 1437.60
ПОП Занитвам 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - 5-8, 5/32 x 1/2 Јаз (0.376-0.500) Количина-10,000 Неодамнешно
ПОП Занитвам 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - 5-8, 5/32 x 1/2 Јаз (0.376-0.500) Количина-10,000

Куполата шефот на заковки главно се користи во апликации каде не постои пристап до задните (blind side) на ви�

DEN 393.36
3/16 x .37-.50 (68) Големи Страната на Слепи Заковки/Нерѓосувачки Челик Тело/Челик Mandrel/Max Барел Должина: Неодамнешно
3/16 x .37-.50 (68) Големи Страната на Слепи Заковки/Нерѓосувачки Челик Тело/Челик Mandrel/Max Барел Должина:

Голем Страната Купола Главата.Слепи Заковки – Не ' Рѓосувачки Челик.Произведен да SAE J12 OO спецификации.Т�

DEN 215.28
Supaper 1/8 x 1/4 од не ' Рѓосувачки Челик 18-8 (304) Слепи Заковки, 100-Парче Неодамнешно
Supaper 1/8 x 1/4 од не ' Рѓосувачки Челик 18-8 (304) Слепи Заковки, 100-Парче

ГОЛЕМИНА Дијаметар : 1 / 8", Зафат Должина : 1 / 4" , Зафат pange : 13мм.Количина : 100 компјутери, Материјал : 188 304 Нер�

DEN 158.16
Слепи Занитвам, 3/32 Кол, 0.225 L, PK500 Неодамнешно
Слепи Занитвам, 3/32 Кол, 0.225 L, PK500

Цена За : Секоја Занитвам Тип : Отворена Mandrel Материјал : Алуминиум Занитвам Материјал : 5052 Алуминиум Осно

DEN 1056.72
1/8X.06-.12 Слепи Заковки | Бакар Тело - Месинг Mandrel | Купола Глава | Тело: Бакарни Легури 110 / Mandrel: Неодамнешно
1/8X.06-.12 Слепи Заковки | Бакар Тело - Месинг Mandrel | Купола Глава | Тело: Бакарни Легури 110 / Mandrel:

Куполата Главата.Слепи Заковки – Бакар Месинг.Произведен да SAE J1200 спецификации.Тело : Бакарни Легури #11

DEN 325.20
X-DREE Алуминиум 40mm Должина 449 Компјутери Механичко Заклучување Тип Авто-приклучување Заковки(Aluminio 40mm Неодамнешно
X-DREE Алуминиум 40mm Должина 449 Компјутери Механичко Заклучување Тип Авто-приклучување Заковки(Aluminio 40mm

Име на производот : Автоприклучување Заковки;Материјал : Алуминиум.Боја : Сребрена На Ѕвонење.Големина н

DEN 464.64