PDGJG 120mm Фан PWM 4PIN за Компјутер Случај ПРОЦЕСОРОТ Кулер за Ладење Ventilador 12V DC ја Прилагодите Брзината на Вентилаторот (Боја : Fixed Боја PWM-4PIN)

PDGJG 120mm Фан PWM 4PIN за Компјутер Случај ПРОЦЕСОРОТ Кулер за Ладење Ventilador 12V DC ја Прилагодите Брзината

DEN 3326.40

Неодамнешно

Това е достапна

Примена : Компјутер Случај, CPU Ладилник.Моќност : 3.6 W. Имајќи : Течност Имајќи.Heatsink Материјал : Пластика.Тип : Фан.Примена : Компјутер Случај, ПРОЦЕСОРОТ Cooler Package : Да Моќност : 3.6 WBearing : Течност Bearing Fan Живот : 50000 hrs Fan за Контрола на Брзината : 1800 RPM±10% (PWM-4 PIN); 1100 ВРТЕЖИ во минута(БИГ-4 PIN Интерфејс).Бучава : 21d BAAir Волумен : 43 CFMLines : 1 Lines Type : Fan Power Интерфејс : PWM-4pin,БИГ-4 PIN Број на Модел : RGB Случај Фан Cooler Heatsink Материјал : Plastic Fan Големина : 120x120x25mm Package се Вклучени : 120mm Фанови Screws Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Гејмерски Лаптоп Кулер Застане.

Додатоци на производот

молчат! Чиста Крилја 2 140mm PWM висока-Брзина, BL083, Вентилаторот за Ладење Неодамнешно
молчат! Чиста Крилја 2 140mm PWM висока-Брзина, BL083, Вентилаторот за Ладење

Девет струењеоптимизиран фан ножеви кои намалување на бучавагенерирање на турбуленции.Долг живот пушк

DEN 342.96
Нови D2E133-CI33-56 Оригинални ebmpapst 230V 0.77/0.84 НА Центрифугални Фан Компресор Специјализираат Печатење Неодамнешно
Нови D2E133-CI33-56 Оригинални ebmpapst 230V 0.77/0.84 НА Центрифугални Фан Компресор Специјализираат Печатење

Состојба : 100% нови и добар квалитет.Модел Бр .D2 E133CI3356;Моторни : M2 E068СП;Бренд : ebmpapst ;.Моторни имајќи : Топкат

DEN 842.40
Ebmpapst 414JHH 24V DC 3.6 W 0.21 2-Жица 40X40X25MM 24m3/h Axial Вентилаторот за Ладење Неодамнешно
Ebmpapst 414JHH 24V DC 3.6 W 0.21 2-Жица 40X40X25MM 24m3/h Axial Вентилаторот за Ладење

Состојба : 100% Сосема Нов и во Совршен пакет за да се осигура ќе добиете совршен производ.Модел : 414 JHH; Брен

DEN 1192.56
Vetroo 2 Пакети SG120 Игри Pc Случај Фанови, 120mm Ореол Прстен LED Компјутер Ладење Фанови, Неонски Сосема Неодамнешно
Vetroo 2 Пакети SG120 Игри Pc Случај Фанови, 120mm Ореол Прстен LED Компјутер Ладење Фанови, Неонски Сосема

Четири Боја на Располагање : фан е достапен во четири бои(Бела / Red / Мраз сина / Сина).Двојна ореол диза�

DEN 263.76
3Pcs HKWANTAT Хидраулични Лежишта Brushless DC Ладење 25мм Фан 12v 2510 25x25x10mm 2-Pin Неодамнешно
3Pcs HKWANTAT Хидраулични Лежишта Brushless DC Ладење 25мм Фан 12v 2510 25x25x10mm 2-Pin

【Лежишта】Висок квалитет на Хидраулични Лежишта, Надграден од Ракав Лежишта, животот 35,000 часа, но конти

DEN 213.12
Molex да 3Pin/4Pin Фан Полнач, 2 Пакет 12V PC Фан Адаптер 4Pin Molex до 4 PWM Splitter Ракави Плетенка Кабел Неодамнешно
Molex да 3Pin/4Pin Фан Полнач, 2 Пакет 12V PC Фан Адаптер 4Pin Molex до 4 PWM Splitter Ракави Плетенка Кабел

Конектор 1 4 Pin Molex (Ова 4Pin Molex е вистинскиот 2Pin, но тоа се уште работи чисто на вашиот компјутер, бидејќи са

DEN 215.76
FENXIXI Pro PC Случај Фан RGB 120mm Аура SYNC 5V/3pin Тивка CPU Ладилник Поставува Фан 6 Pin-от на ПРОЦЕСОРОТ Неодамнешно
FENXIXI Pro PC Случај Фан RGB 120mm Аура SYNC 5V/3pin Тивка CPU Ладилник Поставува Фан 6 Pin-от на ПРОЦЕСОРОТ

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 3009.60
Кулер Мастер MF120L Сина 12cm LED Амортизацијата Тивка Случај Вентилатор за ПРОЦЕСОРОТ Поладна Вода за Ладење Неодамнешно
DC 12V 1А Автоматско PC CPU Вентилатор за Контрола на Температурата Брзо Контролер Случај Фан Гувернерот Неодамнешно Најдобра цена
DC 12V 1А Автоматско PC CPU Вентилатор за Контрола на Температурата Брзо Контролер Случај Фан Гувернерот

Оваа DC12 V гувернерот (JCF1201 тип) може да се контролира според температурата на брзината на вентилаторот, н�

DEN 215.76
Wathai 60x60x15mm 60mm 12V Двојна Топката 2Pin Голема Брзина DC Exaust Вентилаторот за Ладење Неодамнешно
Wathai 60x60x15mm 60mm 12V Двојна Топката 2Pin Голема Брзина DC Exaust Вентилаторот за Ладење

1 Парче фан и монтажа завртки Брзина : 4500 RPM; проток на Воздух : 24.8 CFM; Бучава : 32d BA.Connecter : XH2.542 Pin; Должина на К

DEN 358.80
MKOJU Pro PC Случај Фан RGB 120mm Аура SYNC 5V/3pin Тивка CPU Ладилник Поставува Фан 6 Pin-от на ПРОЦЕСОРОТ Неодамнешно
MKOJU Pro PC Случај Фан RGB 120mm Аура SYNC 5V/3pin Тивка CPU Ладилник Поставува Фан 6 Pin-от на ПРОЦЕСОРОТ

Многу привлечен карактеристики биле интегрирани во овој производ како што парична казна изработка, ела

DEN 3447.36
Apevia CO512L-GN Космосот 120mm Зелена LED Ултра Тивок Случај Фан w/ 16 Led диоди & Анти-Вибрации Гумени Влошки Неодамнешно
Apevia CO512L-GN Космосот 120mm Зелена LED Ултра Тивок Случај Фан w/ 16 Led диоди & Анти-Вибрации Гумени Влошки

Apevia 120mm 4pin Molex + 3pin Плоча Ултра Тивок Зелена LED Случај Фан w / Црна Рамка & 9 x Зелена Ножеви.Совршен за игри н�

DEN 623.76
HRSTAR K2E250-AH34-06 230VAC 0.43/0.60 НА ebmpapst Кабинет Фан Неодамнешно
HRSTAR K2E250-AH34-06 230VAC 0.43/0.60 НА ebmpapst Кабинет Фан

Модел Бр.K2 E250AH3406 / SK3244.100;Бренд : ebmpapst ;.Моторни имајќи : Топката имајќи; Големина : 250mm ;Тип : Назад Центрифуг

DEN 455.76
Кулер Мастер MF120L (Не ПРЕДВОДЕНА) со Проѕирен Чад Фан Сечилото 12cm LED Амортизацијата Тивка Случај Вентилатор Неодамнешно
Noctua НУ-R8 redux-1800 PWM, Високи Перформанси Ладење Вентилатор, 4-Pin, 1800 ВРТЕЖИ во минута (80mm, Сив) Неодамнешно Најдобра цена
Noctua НУ-R8 redux-1800 PWM, Високи Перформанси Ладење Вентилатор, 4-Pin, 1800 ВРТЕЖИ во минута (80mm, Сив)

Високи перформанси ладење вентилатор, 80x80x25mm, 12 V, 4pin PWM, макс 1800 ВРТЕЖИ во минута, макс 17.1 d B(A), 150,000 h MTTF.Позн

DEN 238.80
KFidFran SNOWFAN Овластени 40mm x 40mm x 10мм 12V Brushless DC Вентилаторот за Ладење 0389(SNOWFAN Autorisierter Неодамнешно
KFidFran SNOWFAN Овластени 40mm x 40mm x 10мм 12V Brushless DC Вентилаторот за Ладење 0389(SNOWFAN Autorisierter

40mm DC Brushless Фан, доаѓа со 25103pin конектор.Димензија : 40*40*10мм (1.57*1.57*0.39 инчи); Доведе Жица Должина : 200mm (црвена+,

DEN 1087.20
Weiyirot Црна ABS Ниско ниво на Бучава Вентилаторот за Ладење, Печатач Вентилаторот за Ладење, 2 Парчиња 21.46 Неодамнешно
Weiyirot Црна ABS Ниско ниво на Бучава Вентилаторот за Ладење, Печатач Вентилаторот за Ладење, 2 Парчиња 21.46

Пластична конструкција 11 сечилото фан.Вентилаторот за ладење со силна стабилност.Ниско ниво на бучава �

DEN 1356.00
Ebmpapst S6E630-AN01-01/F01 AC230V φ630MM Axial Ладење Вентилатор за Надворешна Климатизација Единица/Кондензаторот Неодамнешно
Ebmpapst S6E630-AN01-01/F01 AC230V φ630MM Axial Ладење Вентилатор за Надворешна Климатизација Единица/Кондензаторот

Состојба : 100% Сосема Нов и во Совршен пакет за да се осигура ќе добиете совршен производ.Почитувани купу�

DEN 1200.00
Noctua NA-SEC1 chromax.Сино, 3-Pin/4-Пински Продолжување Кабли (30cm, Сина) Неодамнешно
Noctua NA-SEC1 chromax.Сино, 3-Pin/4-Пински Продолжување Кабли (30cm, Сина)

4x NAEC1 chromax.сина 30cm продолжување кабли 4пински конектор го поддржува и двете 3pinот и 4pin фанови.Сина sleeving : ид

DEN 238.80
Vetroo 2 Пакети SG120 Игри Pc Случај Фанови, 120mm Ореол Прстен LED Компјутер Ладење Фанови, Неонски Сосема Неодамнешно
Vetroo 2 Пакети SG120 Игри Pc Случај Фанови, 120mm Ореол Прстен LED Компјутер Ладење Фанови, Неонски Сосема

Четири Боја на Располагање : фан е достапен во четири бои(Бела / Red / Мраз сина / Сина).Двојна ореол диза�

DEN 263.76
FourDot DC Axial Компјутер Случај Ладење Кабинет Фан 12volt 3inch 80 мм (25 мм Дебел) Неодамнешно
FourDot DC Axial Компјутер Случај Ладење Кабинет Фан 12volt 3inch 80 мм (25 мм Дебел)

Овој фан доаѓа под топ 10 продажба на кабинетот на Фан за 100% Погоден за Intex,Zebronics,јасBall & сите Други Состави

DEN 748.80
Noctua НУ-A14 искз-2000, Тешки Вентилаторот за Ладење, 3-Pin, 2000 ВРТЕЖИ во минута (140mm, Црна) Неодамнешно Најдобра цена
Noctua НУ-A14 искз-2000, Тешки Вентилаторот за Ладење, 3-Pin, 2000 ВРТЕЖИ во минута (140mm, Црна)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 718.80
AC Бесконечност AIRCOM S8, Тивко Ладење Компресор Фан Систем 17 Задни-Издувни гасови за Корисници, Засилувачи, Неодамнешно
AC Бесконечност AIRCOM S8, Тивко Ладење Компресор Фан Систем 17 Задни-Издувни гасови за Корисници, Засилувачи,

Тивко фан систем дизајниран за ладење примачи, засилувачи, DVRs, и други AV компоненти.Штити компоненти од �

DEN 2159.76
ТИТАН - 12V DC IP55 Водоотпорен/Dustproof Случај Вентилаторот за Ладење (90mm) Неодамнешно
ТИТАН - 12V DC IP55 Водоотпорен/Dustproof Случај Вентилаторот за Ладење (90mm)

Водоотпорен и прашинадоказ фан одговара на влажни и голема прашина средини.Долг живот време на две топк

DEN 437.76
KDDM Трајни CPU Вентилатор, 120mm PWM Случај Фан Тивка Издание на Воздухот Рамнотежа Крива Сечилото Дизајн Неодамнешно
KDDM Трајни CPU Вентилатор, 120mm PWM Случај Фан Тивка Издание на Воздухот Рамнотежа Крива Сечилото Дизајн

Ние се осигура дека секоја кутија на вентилаторот е внимателно прегледани пред шефовите на вашиот праг.

DEN 2089.92
FAKEME 12cm RGB PC Компјутер Случај Вентилаторот за Ладење Радијатор со Далечински Контролер, Ниско ниво на Неодамнешно
FAKEME 12cm RGB PC Компјутер Случај Вентилаторот за Ладење Радијатор со Далечински Контролер, Ниско ниво на

Антивибрации гума дизајн за бучава и вибрациинамалување.Шарени LED светла ефект.Големина : 120 x 120 x 25 mm / 4.72x

DEN 2234.40
Thermaltake 140mm Чиста 14 Серија Црвени LED Висок Струење Случај Вентилатор за Ладење CL-F027-PL14RE-Црвена Неодамнешно
Thermaltake 140mm Чиста 14 Серија Црвени LED Висок Струење Случај Вентилатор за Ладење CL-F027-PL14RE-Црвена

Исклучителни Перформанси : 140 x 25мм дебели за високо струење.Чиста 14 ЛЕР е дизајниран кон долги часови на

DEN 333.60
HFDGDFK го исклучите 12cm 33 Led диоди RGB Светлина Вентилаторот за Ладење Heatsink за Компјутер PC Случај Неодамнешно
HFDGDFK го исклучите 12cm 33 Led диоди RGB Светлина Вентилаторот за Ладење Heatsink за Компјутер PC Случај

Точка Име : Компјутерски Вентилаторот За Ладење.На вентилаторот за ладење е специјализирана за десктоп

DEN 2822.40