Контактна Леќа Случај, OFONE Контактна Леќа Случај Симпатична, Преносни Контакт Случај со помош на пинцета & Смена Алатка за & Кошница, Контактирајте со Носителот Случ

Контактна Леќа Случај, OFONE Контактна Леќа Случај Симпатична, Преносни Контакт Случај со помош на пинцета

DEN 117.36

Неодамнешно

Това е достапна

♥【Уникатен Дизајн Контактна Леќа Случај】кошница која може да се движи нагоре и надолу дизајн на оваа контактна леќа патување случај ти овозможува да поставите и да ги отстрани контакт les полесно и поевтино.Постојат запечатување прстен на ззп, која може да се печат вашиот случај и без било какво истекување, дури и тоа е наопаку. ♥【Високо-квалитетни Материјали】 : се Направени од издржлив тешко пластика,еко-пријателски и здрав.Лесен за отворање и затворање на капи,држи бактерии далеку од вашиот леќи.Тоа е еднократно и безбеден за секојдневна употреба.Не штети на телото и очите. ♥【Совршен Контакт Леќи Случај Патување Комплет】 : големината на контактна леќа складирање е околу 1.65 X0.9 Инчи.Тоа е симпатична, мала тежина и преносни.Корисно за патување и било какви активности на отворено.Можете да ги стави во џебот, торба, ранец, автомобил и така натаму.Тоа е лесно да се носат и се соберат вашите дневни потреби на еден безбедно место. ♥【Широк Спектар на Употреба】 : контактната леќа случај е погоден за сите видови на контактни леќи, како што се меките леќи, тешко леќа, обоени леќа, RGP Леќа & OK Леќа. ♥【Она што Ќе Добиете за】 : Контактна леќа случај+Пинцети+Контактна леќа смена алатка+Кошница,не само совршен подарок избор за вашите пријатели, но, исто така, одлично за cosplayer!Вашето задоволство е движечка сила за нашиот раст.Ние нудиме 30-ден грижете се-бесплатно гаранција и 7*24 пријателска услуга.Ако имате било какви сомнежи, ве молиме контактирајте го нашиот сервис тим што е можно побрзо.Ви благодариме за вашата поддршка!.OFONE Контактна Леќа Случај-добар партнер и туристички придружник продавница за полнење за секој кој носи контактни леќи!Дава вашите контактни леќи, чиста, хигиенски место.Спецификација : Боја : Розова,Сина Материјал : Пластични Големина : 1.65"*0.9"*0.3" Пакет се Вклучени : 1*контактна леќа случаи (Секој случај се доаѓа со помош на пинцета, една смена алатка, 1 пар на кошница во контакт случај) Прилики : Дома,во училиште,партија,канцеларија,патување,одмор,итн Совети : 1.Препорачливо е да го замени контактна леќа случај на секои 3 месеци да ги задржи вашите контакт чисти. 2.Се препорачува вода за чистење предмети за прв пат. 3.Ве молиме исплакнете сите предмети со вода пред и по употреба. 4.Грижата кутија не може да се мијат со детергент, сапун, или слично.

Додатоци на производот

Кожна футрола Holster за полнење за Motorola FuG10b двонасочна Радио Неодамнешно
Кожна футрола Holster за полнење за Motorola FuG10b двонасочна Радио

Произведени со највисока оценка вистинска кожа да се заштити вашиот скапи радио.Сосема Нов Премиум Ква

DEN 1029.60
Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави За Поттикне Пожар HD7(2015)/Поттикне Пожар HD7(2017)/Поттикне Пожар HD7(2019)Таблета Неодамнешно
Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави за Huawei MatePad 11 Таблета Случај, Премија Шок Доказ Стојат Folio Случај, Неодамнешно
Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави за Huawei MatePad 11 Таблета Случај, Премија Шок Доказ Стојат Folio Случај,

Компатибилен : Специјално дизајниран за Huawei Mate Pad 11.(НЕ одговара други модели.Ве молиме потврдете го прои

DEN 484.80
Valkit Компатибилен со AirTags Случај 4 Пак, Мека TPU Јасно AirTags Покрие Keychain Заштитна Кожата со Анти-Заборавена Неодамнешно
Valkit Компатибилен со AirTags Случај 4 Пак, Мека TPU Јасно AirTags Покрие Keychain Заштитна Кожата со Анти-Заборавена

【Заштитни Случај за Air Tags】мека јасно Airtags заштитна случаи се специјално дизајнирани за Новиот Apple Air Tags T

DEN 215.76
Таблет КОМПЈУТЕР Покрие Случај на Случај за Леново Табот М8 FHD Таблета Случајот на ТБ-8705F/Табот М8 HD ТБ-8505F,М8 Неодамнешно
Migeec Компатибилен со AirTag Случај 2 Пакет Меки Силиконски Случај со Keychain и врвка за околу Рака Анти-Нула Неодамнешно Најдобра цена
Migeec Компатибилен со AirTag Случај 2 Пакет Меки Силиконски Случај со Keychain и врвка за околу Рака Анти-Нула

[ Материјал ] Направени на Удобно Мека Течни Силикони, Нетоксични и Екопријателски, Кожатапријателски,

DEN 191.76
Порт Malmoe Ултра тенка Висока Заштита Случај за 10.1 инчен Samsung Galaxy Tab 4 Неодамнешно
Порт Malmoe Ултра тенка Висока Заштита Случај за 10.1 инчен Samsung Galaxy Tab 4

Заштитна Обвивка.Пишување Позиција.Видео Позиција.Еластична рака затворање систем.Опис на производот

DEN 949.68
INCARNE Моно Кожа Airpods Случај за Безжични Слушалки Покрие - Симпатична Уво Телефони Keychain - Дизајнер Неодамнешно
INCARNE Моно Кожа Airpods Случај за Безжични Слушалки Покрие - Симпатична Уво Телефони Keychain - Дизајнер

НАЈДОБРИТЕ МАТЕРИЈАЛИ.Секој производ е направен од вистинска кожа, која има неколку предности во однос

DEN 599.52
2 парчиња Baofeng Батерии 7.4 V 1800mAh Голем Капацитет Li-ion за ДМ-5R УВ-5R УВ-5RE BF-F8HP УВ-5R V2+ Плус Неодамнешно
2 парчиња Baofeng Батерии 7.4 V 1800mAh Голем Капацитет Li-ion за ДМ-5R УВ-5R УВ-5RE BF-F8HP УВ-5R V2+ Плус

✔️Ние обезбеди 100% САД Гаранција од нашата продавница Mirkit, овластен дистрибутер, за сите Baofeng радија дод

DEN 503.52
Галакси Јазиче НА 2019 СТП Кожа Случај Флип Folio Стојат Покрие Магнетни Затворање Таблета Заштитник со Картичка Неодамнешно
Случаи Покрие ShockproofKids Убава TPU Компатибилен за 10 инчен Табела Торба Има Лента Мрежа Неодамнешно
Случаи Покрие ShockproofKids Убава TPU Компатибилен за 10 инчен Табела Торба Има Лента Мрежа

Сликата е печатење под висока температура.Тоа Се случаи покрие Shockproof Kids Убава tpu компатибилен за 10 инчен

DEN 359.76
Компатибилен за 10 инчен Табела Торба Случаи Мек Силикон Обезбедени Еластичен Треба со Лента Мрежа Неодамнешно
Компатибилен за 10 инчен Табела Торба Случаи Мек Силикон Обезбедени Еластичен Треба со Лента Мрежа

Сите производи е генерички.Тој Е компатибилен за 10 инчен Табела Торба случаи мек Силикон Обезбедени ела

DEN 2217.60
MoKo Случај Comaptible со Леново Табот 4 / Tab 4 Плус 10 - Ултра Компактен Тенок Виткање Стојат Покрие Случај Неодамнешно
MoKo Случај Comaptible со Леново Табот 4 / Tab 4 Плус 10 - Ултра Компактен Тенок Виткање Стојат Покрие Случај

COMPATIBLITY со цел да се вклопи Леново Табот 4 10 Инчен HD Таблет 2017 Ослободување.НЕ се вклопуваат Табот 4 8" Табл

DEN 335.76
D-LINK Системи DXS-PWR300AC Излишни Напојување за DXS-3400/3600 Серија Неодамнешно
D-LINK Системи DXS-PWR300AC Излишни Напојување за DXS-3400/3600 Серија

Влезен Напон : 120 V AC, 230 V AC.Излезна Моќност : 300 W 300 W AC Модуларен Напојување со Пред да се Врати Струење...

DEN 11759.52
Geekria UltraShell Слушалки Случај Компатибилен со Б Solo3, Solo2, SoloHD Случај, Замена Тешко Школка Патување Неодамнешно Најдобра цена
Geekria UltraShell Слушалки Случај Компатибилен со Б Solo3, Solo2, SoloHD Случај, Замена Тешко Школка Патување

Максимална компатибилни слушалки димензии (случај внатре) : 6.29 x 3.93 x 2.95 инчи.Компатибилен со многу жичен

DEN 359.76
На Macbeth Колекција Случај за iPod touch 5 (Harlow Неонски) Неодамнешно
На Macbeth Колекција Случај за iPod touch 5 (Harlow Неонски)

случаите на камерата дупка е совршено подреден во средина за да се обезбеди јасни фотографии во секое в

DEN 287.76
Airpod Случај 5-во-1 Додатоци во Собата, Силикони Airpods Случај, Една Рака, Тока, 2 Earbuds, ЕВА Торбичка, Неодамнешно
Airpod Случај 5-во-1 Додатоци во Собата, Силикони Airpods Случај, Една Рака, Тока, 2 Earbuds, ЕВА Торбичка,

Airpod Случај 5во1 : додаток поставите компатибилен со Air Pods; вклучува 1 x силикони airpods случај, 1 x еден airpod рак

DEN 167.76
RALAN Силиконска Гума Покрива Кожата случај Против Пролизгување Вода Трансфер Прилагодите за PS5 Контролер Неодамнешно
EJOSHELL Симпатична Цртан филм рачно изработени Поврзана Розова Bunny Зајакот Животинско Кадифен Случај Компатибилен Неодамнешно
FitSand тежок Случај Компатибилен за Монопол Справи Игра со карти Неодамнешно
FitSand тежок Случај Компатибилен за Монопол Справи Игра со карти

Случај Надворешни Димензии : 3.85 * 2.75 * 1.8 инч, Тежина : 50g.Добро направени случај : Трајни и мазна 360¡ã двонас

DEN 287.76
YIU Случај за Ipad Mini 4/5 Тешки Потпирачот Полно работно Тело Shockproof Заштитни Случај Капак, за Ipad Mini Неодамнешно
YIU Случај за Ipad Mini 4/5 Тешки Потпирачот Полно работно Тело Shockproof Заштитни Случај Капак, за Ipad Mini

Наменети исклучиво за i Pad Mini 5 Генерација 7.9 2019 (A2133 / A2124 / A2126 / A2125), i Pad mini 4 2015 Ослободување (Модели : A1538, A

DEN 1466.40
dtylean Airtag Ѓердан за Деца - Никогаш не ја Изгуби својата Деца - Sliver Мека TPU Воздух Ознака за Носител Неодамнешно
dtylean Airtag Ѓердан за Деца - Никогаш не ја Изгуби својата Деца - Sliver Мека TPU Воздух Ознака за Носител

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 525.60
YIU Случај за Ipad Про 10.5 Folio Стојат Мулти Агол на Гледање Паричникот Случај Капак, со Авто Спиење/Будење Неодамнешно
YIU Случај за Ipad Про 10.5 Folio Стојат Мулти Агол на Гледање Паричникот Случај Капак, со Авто Спиење/Будење

★ Наменета исклучиво за i Pad Про 10.5 инчен 2017 ослободување на таблета (A1701 / A1709) ( НЕ е компатибилна со други

DEN 367.20
Kingmini за Garmin Cadence Сензор 2 и Брзина Сензор 2 случај ,Анти-Капка ,Силиконски Материјал Неодамнешно
Kingmini за Garmin Cadence Сензор 2 и Брзина Сензор 2 случај ,Анти-Капка ,Силиконски Материјал

Компатибилен Модел:Garmin Брзина Сензор 2 Материјал:Меки силиконски ,може да се заштити вашиот сензор од

DEN 311.76
Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Patrik Lovrin Горење Залез Над Планините Магичен Езера Кожа Книга Неодамнешно
Таблет КОМПЈУТЕР Покрие Случај на Случај за Леново Табот Плус 11-инчен 2021 (J607/606) Тенок Три Пати Стојат Неодамнешно
Таблет КОМПЈУТЕР Покрие Случај на Случај за Леново Табот Плус 11-инчен 2021 (J607/606) Тенок Три Пати Стојат

екопријателски, и никој мирис,Издржлив Материјал,ќе се чувствувате многу сит.Лесно да се Вклопи & Отстра

DEN 1804.80
Фолија Сабја Epee - Мечување Борба Спортски Airpods Случај Покритие за Apple AirPods Про Симпатична Случај Неодамнешно
Фолија Сабја Epee - Мечување Борба Спортски Airpods Случај Покритие за Apple AirPods Про Симпатична Случај

【Прилично & Домот printings】ќе се фокусира на квалитетот и занает, шемите на Airpods случај се направи со напре

DEN 239.76
Кожна футрола Holster за полнење за Motorola TalkAbout T2000 двонасочна Радио Неодамнешно
Кожна футрола Holster за полнење за Motorola TalkAbout T2000 двонасочна Радио

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1320.00