KRG Kerunga Паметни Работи Часовници за Мажи Дигитален часовник, Спорт Рекордер Круг Бирате со Bluetooth Повикување на Паметни Часовници за Android/iphone Телефон(Зелена Силикони

KRG Kerunga Паметни Работи Часовници за Мажи Дигитален часовник, Спорт Рекордер Круг Бирате со Bluetooth Повикување

DEN 959.76

Неодамнешно

Това е достапна

4 и над [Софтвер Карактеристики] Bluetooth гласовен повик : поддршка Повик бирање подлога : поддршка за Siri бирање : поддршка адресар синхронизација : поддржува до 1000 записи Call рекордс : заштеди до 50 евиденција Време дисплеј : Поддршка на Говорникот што се : Поддршка за МИКРОФОН : Поддршка Чекор пребројување на гласовите : за Поддршка на Калории : Поддршка на Далечина : за Поддршка на Спортски режим : поддршка (јога / кружни машина / искачување / swimming / работи / одење) Подигне својата рака за да заличи на екран : Поддршка за Спиење следење : поддршка за Водење песна : поддршка Повик потсетување : Поддршка Порака за потсетување : Поддршка, зачувајте до 15 предмети Sedentary потсетување : Поддршка за Аларм потсетник : Поддршка Тресат да се земе слики : Поддршка Најдете телефон : Поддршка Пијат вода потсетување : Поддршка режим не вознемирувај : поддршка Најде бразлетна : Поддршка за Светло копче за функција : поддршка за вклучување на рачниот зглоб и автоматско заклучување на екранот : Поддршка Dial прекинувач : поддршка (СТАН бара најмалку 8 бирање за да се префрлате) Час точка мерење : Поддршка на отчукувањата на Срцето : Поддршка на Крвниот притисок : поддршка на Крвта со кислород : поддршка на Здравје Неделно : Поддржуваат Bluetooth име : CK30 Хривнија јазик (фабрика стандардниот англиски) : поддршка за повеќе јазици (Кинески (поедноставен, традиционален), Јапонски, англиски,Француски, Германски, Италијански, Шпански, Руски, Португалија, Полска, Малезија, Tha.28 инчен full круг екран Копчиња : 2-2 температурата на Телото : поддршка за-тело сензор на температура : CT1711 TP : Full touch—CST816 S Андроид : Систем верзија-4.Ве молиме контактирајте со нас ако има нешто проблеми, ние ќе бидеме сигурни дека за да се одговори во рок од 24 часа и да се обезбеди задоволен решенија.Во исто време, можете да направите Bluetooth гласовни повици/view call рекордс/синхронизирате комуникација евиденција.0 и РАНЛИВИТЕ—AB5376 A екран : 240*240-1. ✅【Моќен откривање функција, здравје следење】 најпопуларните Bluetooth повик smartwatch во 2021, полн екран, 1.Прикажана на паметни часовници, Така што вие нема да пропуштите било информации.28 инчен full touch екран во боја, со висока дефиниција екран!Автоматско следење на температурата на телото/крвен притисок и мерење/крвта со кислород мерење/отчукувањата на срцето следење/анализа на спиење квалитет/редовно пиење потсетници/Топло потсетување : сите горенаведени податоци за повикување само и не може да го замени медицински третман. ✅【Синхронизирате известувања и потсетници на сите примена информации на мобилен телефон】 По поврзување на паметни види на мобилен телефон преку Bluetooth, можете да поставите едно-копче за отворање на информации во "V Бенд" апликација, и сите информации што може да бидат синхронизирани.

Додатоци на производот

Huaze D18 Smart Watch Фитнес Тракер, 1.3 во Фитнес Тракер Екран во Боја Водоотпорен Спорт Види,Активност Тракер Неодамнешно
Huaze D18 Smart Watch Фитнес Тракер, 1.3 во Фитнес Тракер Екран во Боја Водоотпорен Спорт Види,Активност Тракер

Отчукувањата на срцето никогаш не пропуштајте пораки тоа прашање.Голем Екран на Допир&IP67 Водоотпорен В

DEN 887.76
YLB Мажите и Жените Паметни Часовници Водоотпорен Bluetooth Повик Обичај Dial Безжични Полнење Офлајн Плаќање Неодамнешно
YLB Мажите и Жените Паметни Часовници Водоотпорен Bluetooth Повик Обичај Dial Безжични Полнење Офлајн Плаќање

1 Rotate копчето, целосен екран на допир + ротирачкото копче двојна операцијата на владата, поддршка бирање,

DEN 1571.76
Smart Watch за Андроид и iOS мобилни Телефони, Паметни Часовници за Мажите, Smartwatch со отчукувањата на Срцето Неодамнешно
Smart Watch за Андроид и iOS мобилни Телефони, Паметни Часовници за Мажите, Smartwatch со отчукувањата на Срцето

♥ [ Фитнес Тракер] може автоматски ги следи вашите чекори, растојание, калории изгори и спиење квалитет �

DEN 1439.76
Примена на AppleWatch Apple Види IWATCH Таблета Еластична 44 / 40mm Личност Универзална Креативни Ткаени Еден Неодамнешно
Примена на AppleWatch Apple Види IWATCH Таблета Еластична 44 / 40mm Личност Универзална Креативни Ткаени Еден

Најлон ткаење : ремени усвојување на високо квалитетни најлон плетење процес, дише мода личност.Меки и у

DEN 911.76
Smart Wristbands Smart Watch Крвен Притисок И Отчукувањата На Срцето Откривање Smart Фитнес Хривнија Wristband Неодамнешно
Smart Wristbands Smart Watch Крвен Притисок И Отчукувањата На Срцето Откривање Smart Фитнес Хривнија Wristband

Ова фитнес хривнија може да ги надгледуваат вашите чекори, здрава држава, спиење состојба, нудејќи вним�

DEN 1416.00
Smart Watch за Андроид Телефони отчукувањата на Срцето Крв, Кислород Следење Фитнес Тракер Крвен Притисок Bluetooth Неодамнешно
hhscute Паметни Часовници за Жени,Паметни Wristband Здравје Фитнес Тракер Водоотпорен Височина Метар за iOS Неодамнешно
hhscute Паметни Часовници за Жени,Паметни Wristband Здравје Фитнес Тракер Водоотпорен Височина Метар за iOS

⌚1.3инчен highdefinition IPS екран во боја : трчање статус следење на податоците може да бидат прикажани на екран�

DEN 161.04
NCHEOI Паметни Часовници Bluetooth Повик Крвен Притисок и отчукувањата на Срцето Здравје Фитнес Активност Tracker Неодамнешно
NCHEOI Паметни Часовници Bluetooth Повик Крвен Притисок и отчукувањата на Срцето Здравје Фитнес Активност Tracker

【Bluetooth Повик】Може да одговори на дојдовните повици.Кога поврзан, нараквица ќе се направи повик, 1000 конт

DEN 3195.12
XIAOMING М1 Најновите ПИ Smart Watch со Bluetooth Слушалка отчукувањата на Срцето Следи Smart Wristband Долго Неодамнешно
XIAOMING М1 Најновите ПИ Smart Watch со Bluetooth Слушалка отчукувањата на Срцето Следи Smart Wristband Долго

Smart Watch и Bluetooth 5.0 headphone 2 во 1, Еден уред Две функции, Ново искуство на smart погоден за носене уреди 0.96 инчен HD

DEN 2087.76
Дигитални Часовници, Спортски Бенд за Деца, Возрасни, Arkutor Отворено Силикони Фитнес Види,Голем LED Екран Неодамнешно
Дигитални Часовници, Спортски Бенд за Деца, Возрасни, Arkutor Отворено Силикони Фитнес Види,Голем LED Екран

✔Мека и Удобна—спорт smartwatch се многу лесни и се чувствува повеќе флексибилни.тоа се чувствува полесни н

DEN 909.60
CA0563 Tarot Картичка Кралицата на Чаши Кожа Smart Watch Бенд Рака за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Неодамнешно
CA0563 Tarot Картичка Кралицата на Чаши Кожа Smart Watch Бенд Рака за рачен часовник Smartwatch Smart Watch

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (24mm).Екопријателски меки силиконс

DEN 2320.80
Smart Watch, 1.28Криви на Екранот на Допир, Bluetooth Повик Фитнес Види,Активност Тракер со отчукувањата на Неодамнешно
Smart Watch, 1.28Криви на Екранот на Допир, Bluetooth Повик Фитнес Види,Активност Тракер со отчукувањата на

★[Спортски Режими & АДАПТЕРИ Дизајн]Овој 1.28 инчен full touch screen smart watch за мажи со спортски режими, како што с�

DEN 959.76
ZHUSI Фитнес Тракер отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Спиење Следење на Активност Smart Watch IP67 Водоотпорен Неодамнешно
4G Smart Watch, GPS Андроид Smartwatch, 4G LTE со 2.41 Екран на Допир, Лицето го Отклучите Телефонот се Види Неодамнешно
4G Smart Watch, GPS Андроид Smartwatch, 4G LTE со 2.41 Екран на Допир, Лицето го Отклучите Телефонот се Види

【Помал, Но Супер】Врз основа на МАКС, ние се намалува големината на екранот но се чуваат иста резолуција

DEN 6192.00
JINYIYAN Smart Watch за Деца,2G Децата Мобилни Игра Часовници,Телефон WiFi/СОС,360° на Ротација,Прием Роденденска Неодамнешно
JINYIYAN Smart Watch за Деца,2G Децата Мобилни Игра Часовници,Телефон WiFi/СОС,360° на Ротација,Прием Роденденска

Децата се Паметни види : Ние Сме Деца Smartwatch Погоден За Нашата Превозникот, Ова Деца Smartwatch Е Погодно За Де�

DEN 1212.00
NCBH High-End Паметни Часовници со Слушалки,Фитнес Види Повеќе Спортски Режими Bluetooth Камера за Деца Жени Неодамнешно
NCBH High-End Паметни Часовници со Слушалки,Фитнес Види Повеќе Спортски Режими Bluetooth Камера за Деца Жени

● Мултифункционален монтажни повик нараквица.Хривнија статус : кога има дојдовен повик, за да ја извади

DEN 1103.76
ZHUSI Фитнес Тракер отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Спиење Следење на Активност Smart Watch IP67 Водоотпорен Неодамнешно
TZFSTV Smart Watch за Жени, со 1.69 цел Екран,Музика Контрола, Bluetooth Повик, stopwatch (Стоперка), Pedometer, Неодамнешно
TZFSTV Smart Watch за Жени, со 1.69 цел Екран,Музика Контрола, Bluetooth Повик, stopwatch (Стоперка), Pedometer,

Шарени highdefinition пазарот е секогаш на екранот : 1.69инчен highdefinition IPS екран во боја, 240*280px highdefinition резолуцијат

DEN 1648.80
YHWD 1.6 во 4G Smart Watch, Bluetooth BT4.1 Smartwatch, 4G+64GB RAM меморија, 1050MAH Батеријата, 400x400 Резолуција, Неодамнешно
YHWD 1.6 во 4G Smart Watch, Bluetooth BT4.1 Smartwatch, 4G+64GB RAM меморија, 1050MAH Батеријата, 400x400 Резолуција,

[ЛИЦЕТО ПРИЗНАВАЊЕ] : лице за препознавање на прилагодувања за да обезбеди информации за корисникот за б

DEN 1346.40
YUUAND BT4.0 Smart Watch Види 1.44 Инчи Спиење Фитнес Водоотпорен Smart Watch D20/Y68 со Macaron Боја Неодамнешно
YUUAND BT4.0 Smart Watch Види 1.44 Инчи Спиење Фитнес Водоотпорен Smart Watch D20/Y68 со Macaron Боја

Времето за испорака е на 1520 Дена, Забрзан Превозот Времето е 38 Дена.Увезени.Почитувани купувачи, тоа е на

DEN 95.76
Телефон Smart Watch за Деца,1.44 Full HD Екран на Допир Поголем Батерија СОС Tracker, Часовникот Фото Одговорите Неодамнешно
Телефон Smart Watch за Деца,1.44 Full HD Екран на Допир Поголем Батерија СОС Tracker, Часовникот Фото Одговорите

【Основните functiones на smartwatch】Допир Фотографирањето Рефлектори, двонасочно Разговор, Телефон Книга, СОС, �

DEN 479.76
MKLPO 1.2 во IPS Екран на Допир Smart Хривнија 150mah Pedometer отчукувањата на Срцето Крвен Притисок/Кислород Неодамнешно
MKLPO 1.2 во IPS Екран на Допир Smart Хривнија 150mah Pedometer отчукувањата на Срцето Крвен Притисок/Кислород

Професионално управување на здрав сон, фитнес, отчукувањата на срцето smart home види.На highdefinition голем екран

DEN 909.60