ZDY 2.86 Smart Watch Мажи Жени 4G Smartwatch Андроид 7.1 со 5MP Камера 2700 Mah Smart Watch GPS Фитнес Хривнија 32G

ZDY 2.86 Smart Watch Мажи Жени 4G Smartwatch Андроид 7.1 со 5MP Камера 2700 Mah Smart Watch GPS Фитнес Хривнија

DEN 911.76

Неодамнешно

Това е достапна

* Меморија : 3 G RAM меморија 32 G ROM меморија,Поголем простор за складирање, побрзо се чита брзо,Врска : WIFI,GPS,GSM,Bluetooth,OS : Android 7.1. Најновите Андроид систем за да се види, и најбрз брзина на обработка, можете да даунлоадирате повеќе апликации, како ви се допаѓа. * Бендови Поддржан од : подготвеност 2Г GSM : B2+Б3+Б5+Б8,3 G WCDMA : B1+B2+Б5+Б8; TD-SCDMA : B34/39 4 G LTE_FDD : B1+B2+Б3+Б5+B7+Б8+Б12+B20 ; LTE-TDD : B38+B39+B40+B41(100 MHz)Ќе треба да користите sim картичката кој одговара на горенаведените бендови, па можете да уживате во удобноста на безжични мрежи. * WIFI : двете Поддршка 2.4 G и 5 G WIFI Можете да го користите 2.4 G 5 G или Wi Fi, бидејќи таа го поддржува и двете, GPS : GPS поддршка, capacitable со ГЛОНАСС Не само што можете да го користите GPS, тоа е исто така компатибилна со Глонасс.Никогаш нема да се изгуби повторно. * Displayer : 2.86 инчен IPS целосна планината екран 480*640 резолуција доволно голем и јасен екран за подобар поглед на светот,500 W пиксели пред камера Остварувате видео повици повеќе погодно.Онлајн комуникација, на дофат на вашите прсти. * Капацитет : 2700 MAH Ploymer Li-Батерија Ова е веројатно најголемиот види батеријата на располагање, тоа може да ви помогне да се прошири на времето на вашиот часовник. (При изборот на спецификација, максималната опција е само поголема од 450 м-р.Вистинските капацитетот на батеријата на LEM10 е 780 m Ah).

Додатоци на производот

1.69 Инчен Smartwatch Температурата На Телото Мерење Повик Спортски Види Информации Потсетува Здравствен Надзор Неодамнешно
KRG Kerunga Паметни Работи Часовници за Мажи Дигитален часовник, Спорт Рекордер Круг Бирате со Bluetooth Повикување Неодамнешно
Z&S Smart Фитнес Тракер Watch - Срце Стапка на Крвниот Притисок во Сон го Следи со IP68 Водоотпорен на Жените Неодамнешно
Z&S Smart Фитнес Тракер Watch - Срце Стапка на Крвниот Притисок во Сон го Следи со IP68 Водоотпорен на Жените

[Фокусира на вашето здравје] Час непрекинато следење, точна анализа на протокот на крв под кожата низ зе

DEN 1744.80
XIAOMING М1 Најновите ПИ Smart Watch со Bluetooth Слушалка отчукувањата на Срцето Следи Smart Wristband Долго Неодамнешно
XIAOMING М1 Најновите ПИ Smart Watch со Bluetooth Слушалка отчукувањата на Срцето Следи Smart Wristband Долго

Smart Watch и Bluetooth 5.0 headphone 2 во 1, Еден уред Две функции, Ново искуство на smart погоден за носене уреди 0.96 инчен HD

DEN 2087.76
Yan Fei Smart Спортски Повик Види Пливање Водоотпорен GPS Машки Здраво Срце го Оценувате Телефон Мажи Жени Неодамнешно
Yan Fei Smart Спортски Повик Види Пливање Водоотпорен GPS Машки Здраво Срце го Оценувате Телефон Мажи Жени

Удобно да се носат : smart нараквица со уникатен дизајн, удобно носење, од не ' рѓосувачки челик вакуум нега

DEN 887.76
GPS Позиционирање WiFi Отворено Фитнес Водоотпорен Smart Watch Далечински Надградба на Камерата Pedometer Телефон Неодамнешно
GPS Позиционирање WiFi Отворено Фитнес Водоотпорен Smart Watch Далечински Надградба на Камерата Pedometer Телефон

1 Со користење на нова генерација на Sony HD камера, опремени со 6 P леќа, со F2.0 големи бленда, 5 милиони пиксел

DEN 2059.20
CA0507 Крвава Мермер Кожа Smart Watch Бенд Рака за Фосилни Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни HR географска Ширина, Неодамнешно
CA0507 Крвава Мермер Кожа Smart Watch Бенд Рака за Фосилни Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни HR географска Ширина,

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни Smartwatch HR географска Ширина, Хибри

DEN 1151.76
hhscute Паметни Часовници за Мажите,рачен часовник 1.44 инчен Екран Притисни Порака Спорт Bluetooth за Android/iphone Неодамнешно
hhscute Паметни Часовници за Мажите,рачен часовник 1.44 инчен Екран Притисни Порака Спорт Bluetooth за Android/iphone

⌚⌚⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реали

DEN 143.52
Smart Watch, IP68 Водоотпорен Фитнес Тракер, со отчукувањата на Срцето Следи Спиење Следат Пораката за Известување Неодамнешно
hhscute Паметни Часовници за Мажите,рачен часовник 1.44 инчен Екран Притисни Порака Спорт Bluetooth за Android/iphone Неодамнешно
hhscute Паметни Часовници за Мажите,рачен часовник 1.44 инчен Екран Притисни Порака Спорт Bluetooth за Android/iphone

⌚⌚⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реали

DEN 143.52
[3 Pack] Synvy Калено Стакло Екран Заштитник, Компатибилен со SINN 1736.УЛ.Јас.4N BKL BRL 9H Филм Smartwatch Неодамнешно
[3 Pack] Synvy Калено Стакло Екран Заштитник, Компатибилен со SINN 1736.УЛ.Јас.4N BKL BRL 9H Филм Smartwatch

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

DEN 489.60
2020 Smart Watch Bluetooth Smart Watch 5ATM Фитнес Следење 28Days на животниот Век на Батеријата Водоотпорен Неодамнешно
2020 Smart Watch Bluetooth Smart Watch 5ATM Фитнес Следење 28Days на животниот Век на Батеријата Водоотпорен

ОТПОРЕН на ВОДА ДО TO50 METERS:карактеристики на трајни надворешноста случај и ПУР рака што обезбедува ефик

DEN 1252.80
20 22mm Smartwatch Бенд, Силикони Види Рака, Компатибилен со Huawei Watch-GT3 42 55мм Тркач Неодамнешно
20 22mm Smartwatch Бенд, Силикони Види Рака, Компатибилен со Huawei Watch-GT3 42 55мм Тркач

Двебоја залак, компресија на калапи, цврсти и издржливи Компатибилен со долго време се користи.Карактер

DEN 212.40
Vaxson за Приватност Екран Заштитник, компатибилен со ASWEE Smart Watch A601 smartwatch Smart Watch Анти Шпионски Неодамнешно
Vaxson за Приватност Екран Заштитник, компатибилен со ASWEE Smart Watch A601 smartwatch Smart Watch Анти Шпионски

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.АнтиШпионски : Екр

DEN 359.76
Smart Watch Црвено Хривнија Неодамнешно
Smart Watch Црвено Хривнија

Име на производ Smart watch хривнија Материјал, ABS Модел 116 плус Боја Црвена Bluetooth Верзија 4.0 Чип Telink8266 Екран Ти

DEN 1284.00
MKLPO 1.2 во IPS Екран на Допир Smart Хривнија 150mah Pedometer отчукувањата на Срцето Крвен Притисок/Кислород Неодамнешно
MKLPO 1.2 во IPS Екран на Допир Smart Хривнија 150mah Pedometer отчукувањата на Срцето Крвен Притисок/Кислород

Професионално управување на здрав сон, фитнес, отчукувањата на срцето smart home види.На highdefinition голем екран

DEN 909.60
Huawei Види GT GPS Работи се Види со отчукувањата на Срцето Следење и Паметни Известување (До 2 недели на животниот Неодамнешно
[3 Pack] Synvy Калено Стакло Екран Заштитник, Компатибилен со VICTORINOX ШВАЈЦАРСКАТА АРМИЈА 241797/241798 Неодамнешно
[3 Pack] Synvy Калено Стакло Екран Заштитник, Компатибилен со VICTORINOX ШВАЈЦАРСКАТА АРМИЈА 241797/241798

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

DEN 959.76
TZFSTV Smart Watch за Жени, со 1.69 цел Екран,Музика Контрола, Bluetooth Повик, stopwatch (Стоперка), Pedometer, Неодамнешно
TZFSTV Smart Watch за Жени, со 1.69 цел Екран,Музика Контрола, Bluetooth Повик, stopwatch (Стоперка), Pedometer,

Шарени highdefinition пазарот е секогаш на екранот : 1.69инчен highdefinition IPS екран во боја, 240*280px highdefinition резолуцијат

DEN 1648.80
Smart Watch за Android/iphone Телефони се Компатибилни со iPhone, Samsung, Фитнес Тракер со отчукувањата на Неодамнешно Најдобра цена
Smart Watch за Android/iphone Телефони се Компатибилни со iPhone, Samsung, Фитнес Тракер со отчукувањата на

★【Персоналните Интерфејси со Екран на Допир】 Arbily smart watch фитнес тракер има четири персоналните интерф

DEN 1199.76
hhscute Smart Watch,Спортски Watche 1.44 инчен Екран Фитнес Водоотпорен Bluetooth за iOS Телефони (Виолетова) Неодамнешно
hhscute Smart Watch,Спортски Watche 1.44 инчен Екран Фитнес Водоотпорен Bluetooth за iOS Телефони (Виолетова)

⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реализир

DEN 48.96
HUABAO Види Рака Компатибилен со Huawei Гледате се Вклопуваат,Прилагодливи Силикони Спортски Рака Замена Бенд Неодамнешно