6-32 x 1-3/4 Копчето Штекер Кап Завртки Ален Хексадецимален Вози Нерѓосувачки Челик Количина 100

6-32 x 1-3/4 Копчето Штекер Кап Завртки Ален Хексадецимален Вози Нерѓосувачки Челик Количина 100

DEN 295.20

Неодамнешно

Това е достапна

Глава Дијаметар : 0.262".Глава Висина : 0.073".Навој Дијаметар : 0.138".Теми По Инч (TPI) : 32. Груб или парична Казна Тема : КРУПНИ, Нишка Покриеност : Целосна Тема, Тема Должина : 1.75".Глава Стил : Копчето Вози Стил : Ален Хексадецимален Копче Диск Големина : 5/64" Тема : 6-32 Должина : 1-3/4" Количина во Пакет : 100.

Додатоци на производот

(2000pcs) 10-24 X 3, Приклучок Кап Завртки, Хексадецимален Штекер Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Неодамнешно
(2000pcs) 10-24 X 3, Приклучок Кап Завртки, Хексадецимален Штекер Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8),

#1024 X 3".Чашката Кап Завртки, Хексадецимален Штекер Диск.stainless_steel_188 #1024 X 3", Надворешно Навој сврзувачки ел�

DEN 1524.00
(500pcs) 1/2-13 X 1-1/2, Хексадецимален Socket Head Кап Завртки, AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Неодамнешно
(500pcs) 1/2-13 X 1-1/2, Хексадецимален Socket Head Кап Завртки, AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8),

1 / 2"13 X 11 / 2".Хексадецимален Socket Head Кап Завртки, AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик (188), HoloKrome (r) Бренд.Тема Класа 3�

DEN 1876.80
Glvaner М3-0.5 mm Тема Големина, 30мм Тема Должина Socket Head Кап Завртки 100 Компјутери 304 од не ' Рѓосувачки Неодамнешно
Glvaner М3-0.5 mm Тема Големина, 30мм Тема Должина Socket Head Кап Завртки 100 Компјутери 304 од не ' Рѓосувачки

Тема Големина : 3мм; Конец Теренот : 0.5 mm; Конец Должина : 30мм (мерено од под главата).Материјал : 304 од не ' рѓ�

DEN 227.76
Dltmysh Завртки 10-60pcs/Многу Хексадецимален Завртки М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 Црна Копчето Главата Хексадецимален Неодамнешно
Dltmysh Завртки 10-60pcs/Многу Хексадецимален Завртки М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 Црна Копчето Главата Хексадецимален

Dltmysh.Изработени од нерѓосувачки челикНаправени на 304 нерѓосувачки челик, таа има добра отпорност на кор�

DEN 2172.00
X-DREE M3x12mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Y Тип Socket Рамна Глава Подесувате Доказ Завртки 80pcs(M3x12mm Неодамнешно
X-DREE M3x12mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Y Тип Socket Рамна Глава Подесувате Доказ Завртки 80pcs(M3x12mm

Име на производ : Y Тип Подесувате Доказ Завртки; Пакет Содржина : 80(+ / 2%)компјутери x Y Тип Подесувате Дока�

DEN 274.80
uxcell 10-24x5/8 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки 12.9 Одделение Легиран Челик 25pcs Неодамнешно
uxcell 10-24x5/8 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки 12.9 Одделение Легиран Челик 25pcs

Име на производ : Хексадецимален Штекер Копчето Главата Завртки; Боја : Црна; Материјал : 12.9 Одделение Ле�

DEN 787.20
Rustark 138Pcs 6Sizes M6 Бебе Кревет Креветчето Завртки Хардвер за Замена на Комплет M6x30mm/ 40mm/ 50мм/ 60mm/ Неодамнешно
Rustark 138Pcs 6Sizes M6 Бебе Кревет Креветчето Завртки Хардвер за Замена на Комплет M6x30mm/ 40mm/ 50мм/ 60mm/

M6 Бебе Кревет Креветчето Завртки Хардвер за Замена на Комплет M6x30mm / 40mm / 50мм / 60mm / 70mm / 80mm Цинк Позлатен

DEN 396.00
Внатрешни работи Архитектура Дрвени Завртки Метални Навртки 50Pcs М2.5 М3 М4 M5 Одделение 12.9 Шестоаголна Неодамнешно
Внатрешни работи Архитектура Дрвени Завртки Метални Навртки 50Pcs М2.5 М3 М4 M5 Одделение 12.9 Шестоаголна

Мултицел : Тоа може да се користи за различни машини за проекти, може да се користи за машини или base, а ефе

DEN 439.20
(2000pcs) 7/16-14 X 1-1/2, Приклучок Кап Завртки, Хексадецимален Штекер Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Неодамнешно
(2000pcs) 7/16-14 X 1-1/2, Приклучок Кап Завртки, Хексадецимален Штекер Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик

7 / 16"14 X 11 / 2".Чашката Кап Завртки, Хексадецимален Штекер Диск.stainless_steel_188 7 / 16"14 X 11 / 2", Надворешно Навој сврз

DEN 626.40
X-DREE M6 x 18mm Хексадецимален Socket Head Вметнете Завртки E-Ореви Мебел Фитинзи 500pcs(M6 x 18 mm Tornillos Неодамнешно
X-DREE M6 x 18mm Хексадецимален Socket Head Вметнете Завртки E-Ореви Мебел Фитинзи 500pcs(M6 x 18 mm Tornillos

Име На Производ : Хексадецимален Штекер Внесете EОрев; Материјал : Цинк Легура; Главна Боја : Бронзени На �

DEN 1668.00
iExcell 100 Компјутери од не 'Рѓосувачки Челик 304 SAE 6-32 x 3/4 Хексадецимален Штекер Копчето Главата Кап Неодамнешно
iExcell 100 Компјутери од не 'Рѓосувачки Челик 304 SAE 6-32 x 3/4 Хексадецимален Штекер Копчето Главата Кап

✔ Вклучува 100 Компјутери SAE Хексадецимален Штекер Копчето Главата Кап Завртки, Големина : #632 x 3 / 4" ✔ Мате

DEN 1675.20
GYETAGCV Завртка 5/10/50pcs М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 Црна Одделение 10.9 Хексагонални Хексадецимален Socket Неодамнешно
GYETAGCV Завртка 5/10/50pcs М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 Црна Одделение 10.9 Хексагонални Хексадецимален Socket

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Постојат 5 / 10 / 50pcs хексадецимален socket countersunk

DEN 1598.40
Dltmysh Хексагонални Завртки Хексадецимален Штекер Капа На Главата На Завртката Завртки М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 Неодамнешно
Dltmysh Хексагонални Завртки Хексадецимален Штекер Капа На Главата На Завртката Завртки М2 М2.5 М3 М4 M5 M6

Dltmysh.Изработени од нерѓосувачки челикНаправени на 304 нерѓосувачки челик, таа има добра отпорност на кор�

DEN 475.20
Завртка 5-50 Компјутери М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 *L DIN 912 Нерѓосувачки Челик Хексадецимален Ален Штекер Неодамнешно
Завртка 5-50 Компјутери М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 *L DIN 912 Нерѓосувачки Челик Хексадецимален Ален Штекер

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Постојат 50pcs хексадецимален штекер капа на �

DEN 1932.00
1/4-20 x 5/8 - Црна Заврши Топлина Третираат Легиран Челик - Кап Завртки - Ниска Главата Socket Неодамнешно
1/4-20 x 5/8 - Црна Заврши Топлина Третираат Легиран Челик - Кап Завртки - Ниска Главата Socket

Одлични во апликации каде не е ограничена дозвола да го прифати приклучок кап завртки.Пред товари сила �

DEN 448.80
Завртка 5/100pc М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 304 А2-70 Нерѓосувачки Челик Црна Одделение Хексадецимален Штекер Копчето Неодамнешно
Завртка 5/100pc М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 304 А2-70 Нерѓосувачки Челик Црна Одделение Хексадецимален Штекер Копчето

Изработени од Нерѓосувачки Челик,силен ритам,добра стабилност.Генерички Завртка Асортиман комплет со �

DEN 1384.80
Socket Head Кап Завртки - 1936 Серија, 3/4-10 x 8, од Легиран Челик, Црна Оксид, Хексадецимален Штекер (Количина: Неодамнешно
Socket Head Кап Завртки - 1936 Серија, 3/4-10 x 8, од Легиран Челик, Црна Оксид, Хексадецимален Штекер (Количина:

Тема : Крупни / Делумно Тема / Легиран Челик / Црна Оксид.Се Препорачува Хексадецимален Штекер Ален Кл�

DEN 1293.60
J. W. Winco 1T580P48/BN GN606-NI Socket Head Кап Завртки со Рамна Топката Крај, 10-32 x 0.625 Тема Должина, Неодамнешно
J. W. Winco 1T580P48/BN GN606-NI Socket Head Кап Завртки со Рамна Топката Крај, 10-32 x 0.625 Тема Должина,

832" Нишка 5 / 8" Нишка Должина 5 / 32" Хексадецимален Клуч Големина.Тело : не ' Рѓосувачки челик Европскиот ста�

DEN 119.04
М2.5 x 5mm Копчето Главата Штекер Кап Завртки, од не ' Рѓосувачки Челик 18-8 (304), Светол Финиш, Полн Конец, Неодамнешно
М2.5 x 5mm Копчето Главата Штекер Кап Завртки, од не ' Рѓосувачки Челик 18-8 (304), Светол Финиш, Полн Конец,

Направени од високо квалитетен не ' Рѓосувачки Челик 188 304 Тип На Производ : Метрички Копчето Главата Ште�

DEN 1084.80
Glarks 120Pcs M6x40/50/60/70/80mm Црна Хексадецимален Штекер Капа Гром и Барел Орев Асортиман за Полнење за Неодамнешно
Glarks 120Pcs M6x40/50/60/70/80mm Црна Хексадецимален Штекер Капа Гром и Барел Орев Асортиман за Полнење за

❋ [Повеќе Големини] : комплет вклучува M6x40mmx15 Pcs, M6x50mmx15 Pcs, M6x60mmx10 Pcs, M6x70mmx10 Pcs, M6x80mmx10 Pcs хексадецимален штекер

DEN 334.08
Копчето Штекер Главата на Завртката 18-8 од не ' Рѓосувачки Челик - 5/16-18 x 6 Количина-250 Неодамнешно
Копчето Штекер Главата на Завртката 18-8 од не ' Рѓосувачки Челик - 5/16-18 x 6 Количина-250

Копче главата штекер кап завртки е управувано со приклучок за клуч.Копчето штекер кап завртки нерѓосув�

DEN 1302.00
10-32 x 3/4 Хексадецимален Штекер Копчето Главата Кап Завртки Завртки 50 КОМПЈУТЕРИ, Ален Штекер Диск, 304 Неодамнешно
10-32 x 3/4 Хексадецимален Штекер Копчето Главата Кап Завртки Завртки 50 КОМПЈУТЕРИ, Ален Штекер Диск, 304

Тема Големина : 1032; Завртка Должина : 3 / 4" (1 / 4" 3" достапни) Не вклучувајќи висина на главата.Ален Хексадеци

DEN 208.32
5/16-24 x 3/4 Копчето Штекер Кап Завртки Ален Хексадецимален Вози Нерѓосувачки Челик Количина 250 Неодамнешно
5/16-24 x 3/4 Копчето Штекер Кап Завртки Ален Хексадецимален Вози Нерѓосувачки Челик Количина 250

Глава Дијаметар : 0.547".Глава Висина : 0.166".Навој Дијаметар : 0.3125".Теми По Инч (TPI) : 24 Груб или Тема парична Каз

DEN 388.80
AngelaKerry 100pcs М3 х 8мм Легиран Челик Црна Хексадецимален Штекер Рамна Глава Завртки Завртки Неодамнешно
AngelaKerry 100pcs М3 х 8мм Легиран Челик Црна Хексадецимален Штекер Рамна Глава Завртки Завртки

Состојба : 100% Сосема нов.Материјал : Легиран Челик; Големина Тип : Навој Дијаметар x Тема Должина (mm).Заврт�

DEN 117.36
5/16-18 x 3/8 Копчето Штекер Кап Завртки Ален Хексадецимален Вози Нерѓосувачки Челик Количина 100 Неодамнешно
5/16-18 x 3/8 Копчето Штекер Кап Завртки Ален Хексадецимален Вози Нерѓосувачки Челик Количина 100

Глава Дијаметар : 0.547".Глава Висина : 0.166".Навој Дијаметар : 0.3125".Теми По Инч (TPI) : 18 Груб или парична Казна Те

DEN 691.20
На Hillman Група 43083 8-32 x 3/8-Инчен Нерѓосувачки Челик Штекер Кап Завртки, 25-Пакет Неодамнешно
На Hillman Група 43083 8-32 x 3/8-Инчен Нерѓосувачки Челик Штекер Кап Завртки, 25-Пакет

Земја На Потекло : Кина.Пакет должина : 2.4".Пакет Ширина : 1.4".Пакет Висина : 1.5".Опис на производот приклучок

DEN 115.92
Копчето Главата Штекер Капи Завртки, Висока Јачина Хексадецимален Штекер Капи Завртка Поцинкуван Челик 100Pcs Неодамнешно
X-DREE M8x22mm Метал Хексагонални Хексадецимален Socket Head приклучните поврзување Ореви Мебел Фитинзи 10pcs(M8x22mm Неодамнешно
X-DREE M8x22mm Метал Хексагонални Хексадецимален Socket Head приклучните поврзување Ореви Мебел Фитинзи 10pcs(M8x22mm

Тема Големина : М8 x 22mm / 0.31" x 0.87"(D*L); Име на Производ : приклучните поврзување на Орев.Материјал : Метал; Те�

DEN 254.64
20 Три-Мило Socket Неодамнешно
20 Три-Мило Socket

Диск : 3 / 8".Приклучок Должина : 11 / 8".Се Користи За Да Се Вози #10, 1 / 4" И M6 ТриМило Ореви.Диск : 3 / 8" Приклучок Д�

DEN 681.60
Swpeet 25Pcs M6x30mm Јаглероден Челик Црна Хексадецимален Вози Штекер Кап Завртки Барел Ореви Асортиман Комплет Неодамнешно
Swpeet 25Pcs M6x30mm Јаглероден Челик Црна Хексадецимален Вози Штекер Кап Завртки Барел Ореви Асортиман Комплет

✿ 1, ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за Во овој комплет, ќе добиете 25 Pcs Јаглероден Челик Црна Хексадецимален Вози Ште�

DEN 190.80