Qingsm Рачно Изработени Прекрасни Природни Пердуви Бела Сон Catcher Дома Декор

Qingsm Рачно Изработени Прекрасни Природни Пердуви Бела Сон Catcher Дома Декор

DEN 143.76

Неодамнешно

Това е достапна

МАТЕРИЈАЛ : Метал круг, кристалните зрнца, јаже и восок природни пердуви.ГОЛЕМИНА : Круг со Дијаметар е 4.3"/11cm, Објект должина е 21.6"/55cm.Рачно изработени : рачно изработени предмети, weaved со традиционалните рачни техники, природни материјали преработени во исклучителна ракотворби.SAFE : На пердуви се Варен и можеле да произлезат од нив Дезинфекција на третман, и да имаат положено здравје сертификација.УПОТРЕБА : Убава ѕид оркестарот и одличен подарок!Совршен ѕид виси за вашиот дом декоративни и автомобил декоративни.Dreamcatcher Значење : Мајчин Американци веруваа дека воздухот беше исполнет со добри и лоши соништа.Сон catchers беа обесени во tepee или жалба.Само добри соништа може да помине низ сон catcher за спиење лице.Лошите соништа биле заробени во интернет каде тие исчезнале во светлината на зората.Моралните на сон catchers е да се фати добар сон и се најдобро. ***************************************** Симбол на Dreamcatcher делови .Нето, го симболизира моќ Камен, ја симболизира земјата Пердуви, го симболизира невидлива патот кон сон Школка, го симболизира емоции, заштита Бисери, го симболизира Сон Стаклени топки, го симболизира креативност, магијата, промена на Дрво, го симболизира раст ***************************************** Еден круг сон catcher, го симболизира способност Спецификација : Материјал : Метал круг, кристалните зрнца, восок јаже, природни пердуви и така натаму.Големина : Круг со Дијаметар е 4.3"/11cm, Објект должина е 21.6"/55cm.Пакет се Вклучени : 1 парче x Сон Catcher Забелешки : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2. Ве молиме овозможи 1-2cm разлики поради прирачник за мерење. 3. Ве молиме оставете малку пропустот за ракотворби(поради различни облик природни пердуви и рачно изработени).

Material: Metal circle, crystal beads, wax rope, natural feathers and so on.
Size: Circle Diameter is 4.3/11cm, Item length is 21.6/55cm.
Package Included:
1 piece x Dream Catcher :
Notes:
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow 1-2cm differences due to manual measurement. :
3. Please allow a little flaw for the handicrafts(due to the different shape natural feathers and handmade). :

Додатоци на производот

Кина Архитектура ТВ Кула Ознака за земја Модел Правец на Chimes Бел Автомобил Pendant Неодамнешно
Кина Архитектура ТВ Кула Ознака за земја Модел Правец на Chimes Бел Автомобил Pendant

Големина : Димензии : Вкупно : должина x ширина (30 х 8 см / 11.8 x 3.1 инчен), прстенот со дијаметар : 8 см / 3.1 инч�

DEN 623.76
DIYthinker Инспиративни Цитат За Образование Сон Catcher Правец На Свири Автомобил Виси Pendant Неодамнешно
DIYthinker Инспиративни Цитат За Образование Сон Catcher Правец На Свири Автомобил Виси Pendant

Големина : Димензии : Вкупно : должина x ширина (30 х 8 см / 11.8 x 3.1 инчен), прстенот со дијаметар : 8 см / 3.1 инч�

DEN 734.40
Qingsm рачно изработени Бела Дрвото на Животот Сон Catcher Ѕид Дома Декорација Неодамнешно
Qingsm рачно изработени Бела Дрвото на Животот Сон Catcher Ѕид Дома Декорација

МАТЕРИЈАЛ : Метал круг, дрвени монистра и природни пердув материјал.ГОЛЕМИНА : Круг со Дијаметар е 7.9" / 20cm

DEN 215.76
SHOWTIM Dreamcatcher,Ѕидни Декорации за спални соби рачно изработени од страна на Занаетчии Користење на начинот Неодамнешно
SHOWTIM Dreamcatcher,Ѕидни Декорации за спални соби рачно изработени од страна на Занаетчии Користење на начинот

【Dreamcatcher】сладок сон ќе помине низ нето дупка, а потоа тече надолу на пердуви да спиење лице.Кошмар ќе би�

DEN 379.20
SHANG-JUNS Едноставна рачно изработени Tassel & Чипка Dreamcatcher Правец на Chimes Tassel Pendant Голем Сон Неодамнешно
SHANG-JUNS Едноставна рачно изработени Tassel & Чипка Dreamcatcher Правец на Chimes Tassel Pendant Голем Сон

Големина : length65cm*ширина 45см.Стил : Пастирски.Материјал : Текстилна & Ткаенина.Тема : Ангел.Едноставна деко

DEN 780.00
Дома Светот Екатеринбург Од Русија Национален Симбол Модел Сон Catcher Бел Автомобил Оркестарот Ѕид Виси Неодамнешно
Дома Светот Екатеринбург Од Русија Национален Симбол Модел Сон Catcher Бел Автомобил Оркестарот Ѕид Виси

Големина : Димензии : Вкупно : должина x ширина (30 х 8 см / 11.8 x 3.1 инчен), прстенот со дијаметар : 8 см / 3.1 инч�

DEN 1528.80
WERTYU Dreamcatcher Беж Памук Бел Пердув Сон Catchers Круг 40CM Метал Обрачот Круг Големи Големи рачно изработени Неодамнешно
WERTYU Dreamcatcher Беж Памук Бел Пердув Сон Catchers Круг 40CM Метал Обрачот Круг Големи Големи рачно изработени

【Материјали】 На beatiful шик ресни сон catcher е направен од удобно јаже, дрвени прстен и мека пердув.Единстве�

DEN 801.60
Malicosmile Бела Сина Сон Catcher Месечината, Пердув Сон Catchers за Спалната соба Ѕидни Украси рачно изработени Неодамнешно
Malicosmile Бела Сина Сон Catcher Месечината, Пердув Сон Catchers за Спалната соба Ѕидни Украси рачно изработени

♥ 【Широко Декоративни Апликации】 месечината dreamcatcher е совршен за дома декор спална соба ѕид, на просто

DEN 383.76
Vie Природни Сон Catcher со Монистра, 11cm. 4 Помали Прстени, Розова Неодамнешно
Vie Природни Сон Catcher со Монистра, 11cm. 4 Помали Прстени, Розова

ПРЕКРАСНА ТРАДИЦИЈА Симболизираат копнеж за подобар живот.Е наменет за заштита на спиење индивидуални

DEN 712.80
Заеднички Коска Животинско Арт Деко Мода Сон Catcher Правец На Свири Автомобил Виси Бел Неодамнешно
Заеднички Коска Животинско Арт Деко Мода Сон Catcher Правец На Свири Автомобил Виси Бел

Големина : Димензии : Вкупно : должина x ширина (30 х 8 см / 11.8 x 3.1 инчен), прстенот со дијаметар : 8 см / 3.1 инч�

DEN 623.76
Flyuzi Сон Catcher Ѕид Виси Декорација Сонцето Месечината Ѕвезда Декорација Подарок Сон Catcher Ѕид Виси Неодамнешно
Flyuzi Сон Catcher Ѕид Виси Декорација Сонцето Месечината Ѕвезда Декорација Подарок Сон Catcher Ѕид Виси

Сон chasers имаат значењето на молитвата за мир и носи среќа.Сон catcher ѕид виси декорација може да се направи

DEN 239.76
EHEH Dreamcatcher,Ресни Ѕид Виси на Ѕидот-Монтирани Занает Подароци, Рака-Плетени од страна на Занаетчии Користење Неодамнешно
Кина Кинески Четири Благослови Симбол Правец На Chimes Бел Автомобил Pendant Неодамнешно
Кина Кинески Четири Благослови Симбол Правец На Chimes Бел Автомобил Pendant

Големина : Димензии : Вкупно : должина x ширина (30 х 8 см / 11.8 x 3.1 инчен), прстенот со дијаметар : 8 см / 3.1 инч�

DEN 623.76
Custom Name Подарок Сон Catcher / Ѕидот Виси Спална Соба Оркестарот / Слатки Соништа... (Розева) Неодамнешно
Custom Name Подарок Сон Catcher / Ѕидот Виси Спална Соба Оркестарот / Слатки Соништа... (Розева)

* ПЕРСОНАЛНИТЕ DREAMCATCHER ИМЕ.Оваа персоналните сон catcher може да обичај прави со било име што ви треба...

DEN 794.40
Artilady Ресни Сон Catchers за Спална соба - Boho Ѕид Виси рачно изработени Ткаени Сон Catcher за Дома Декор Неодамнешно
Artilady Ресни Сон Catchers за Спална соба - Boho Ѕид Виси рачно изработени Ткаени Сон Catcher за Дома Декор

BOHO СПАЛНА соба ОРКЕСТАРОТ месечината сон catcher со бело злато пердув работ, одлична декорација за дома ѕи�

DEN 1545.60
KHOYIME LED Светло До Сон Catcher Половина Круг Месечината Оркестарот со Светла рачно изработени Пердув Dreamcatchers Неодамнешно Најдобра цена
Rooh Сон Catcher ~Небото Сино Капчиња ~ рачно изработени Mandala Hangings за Позитивност (Може да се Користи Неодамнешно
Rooh Сон Catcher ~Небото Сино Капчиња ~ рачно изработени Mandala Hangings за Позитивност (Може да се Користи

✔ На Rooh секој Сон Catcher е handwoven со намера за создавање на љубов и позитивност.Овој атрактивен изглед сон cat

DEN 1557.60
Zouminyy Дрво Applique, Класични 4Pcs Мебел Applique, Врежан Дрво Applique Unpainted Декорација Applique Onlay Неодамнешно
Zouminyy Дрво Applique, Класични 4Pcs Мебел Applique, Врежан Дрво Applique Unpainted Декорација Applique Onlay

Ѕидот Виси Украс За Домот, Ѕид, Студија Соба, Прозорец, Автомобил Итн ?Деликатна Сон Catcher, Многу Посебен П�

DEN 208.56
DIAOD рачно изработени Чипка Сон Catcher Windchimes Стил Автомобил Ѕид Виси Dreamcatcher Дома Декорација Неодамнешно
DIAOD рачно изработени Чипка Сон Catcher Windchimes Стил Автомобил Ѕид Виси Dreamcatcher Дома Декорација

Материјал : челичен прстен, висока јачина на полиестер конец, висок квалитет.Рачно направена внимателно

DEN 3790.08