Замена четка за заби главата за sonic Четка за заби B5118 (8, Црна)

Замена четка за заби главата за sonic Четка за заби B5118 (8, Црна)

DEN 288.00

Неодамнешно

Това е достапна

Брановидна Du Pont влакната за лесно отстранување на храна и останува длабоко чистење на забите празнини.Услужни влакната, нежен допир, може да четка на јазикот; повеќе темелно отстранување на лошиот мирис од устата.Добра флексибилност, не е лесно да се деформира. 26 гроздови на влакната се распоредени рамномерно, лесно да се исуши, намалување на бактериски раст.На врвот на влакната се заокружува ефикасно да се отстрани храна остатоци и забен камен без оштетување на непцата.Точка Име : Sonic четка за Заби Четка Главата Компатибилен Модел : За BYITH B5118 Sonic четка за заби Карактеристики : Водоотпорни, Лесно да го Инсталирате, Трајни Големина : 87mm x 16mm Пакет се Вклучени : 8 x Замена Sonic Четка за заби Глави.

Додатоци на производот

КООРДИНАТОР на Децата Електрична Четка за заби Силикони Автоматско Ултразвучно Четка за заби за Деца Цртан Неодамнешно
Замена на Батерија Електрична Четка за заби Рачка за Philips Sonicare EasyClean HX6530 Чисти Режими на Батеријата Неодамнешно
Замена на Батерија Електрична Четка за заби Рачка за Philips Sonicare EasyClean HX6530 Чисти Режими на Батеријата

HX6530 се справи само, без полнач, withou четка, без мало пакет.Ги отстранува до 2x повеќе плакети од прирачник ч

DEN 959.76
Sonicety Електрична Четка за заби HI-928 Сон Розова (Преносни/Travel Големина) Неодамнешно Најдобра цена
Sonicety Електрична Четка за заби HI-928 Сон Розова (Преносни/Travel Големина)

Супер Sonic Електрична Четка за заби со Хипер Иновации Корп Операцијата на Владата : ефикасно 23,000 удари во

DEN 191.28
CactusAngui Електрична Четка За Заби - Преносни Патување Водоотпорен Батеријата Напојува Ултразвучно Авто Електрична Неодамнешно
Sonic Електрична четкичка за Заби за Возрасни лица со 6 Модови за Чистење, Мека Четка за заби Четка за Нивно Неодамнешно
WFS Симпатична Децата Електрични четки за заби Батерија 6 Фаза Sonic Четка за заби IPX7 Водоотпорен Момчиња Неодамнешно
WFS Симпатична Децата Електрични четки за заби Батерија 6 Фаза Sonic Четка за заби IPX7 Водоотпорен Момчиња

Удобен и ефикасен, совршен за деца непцата и мала уста.Долго траење на батеријата е поддржана преку USB по

DEN 215.76
Батерија за Waterpik Б.К.-4MCCE900 Sonic Четка за заби,Sensonic Плус за сексуално и репродуктивно-3000,Sensonic Неодамнешно
Батерија за Waterpik Б.К.-4MCCE900 Sonic Четка за заби,Sensonic Плус за сексуално и репродуктивно-3000,Sensonic

Дел БројWaterpik Б.К.4 MCCE.Одговара МоделWaterpik 900 Sonic Четка за заби,Sensonic Плус за сексуално и репродуктивно3000,Senson

DEN 295.68
GEC Sonic Електрична Четка за заби со 8 Четка Глави за Возрасни,Полнење Еднаш и се Користи за 365 Дена,6 ВИСОКО-Перформанси Неодамнешно
7AM2M Sonic Електрична Четка за заби со 6 Четка Глави & Патување Случај за Возрасни, 12 Чистење Видови--4 Режими Неодамнешно
7AM2M Sonic Електрична Четка за заби со 6 Четка Глави & Патување Случај за Возрасни, 12 Чистење Видови--4 Режими

【МОЌЕН SONIC ЧИСТЕЊЕ】 2021 Нова Надградена Електрична Четка за заби со најновите sonic технологија да се вози

DEN 647.76
AquaSonic Пулсот – Ултра Белење на Електрична Четка за заби w активниот Јаглен Белење на Влакната – Sonic Батерија Неодамнешно
Dallinaop Електрична Четка За Заби Орална Нега На Заби Белење На Sonic Електрична Четка За Заби Побели Заби Неодамнешно
Dallinaop Електрична Четка За Заби Орална Нега На Заби Белење На Sonic Електрична Четка За Заби Побели Заби

И масажа режими испорача мазна microbursts на ткиво за да се подобри циркулацијата на крвта и здравјето на не

DEN 268.80
Електрични четки за заби за возрасни,Sonic Моќ Батерија со 2 Четка Глави за Возрасни Деца, 5 Режими на со 2 Неодамнешно
Електрични четки за заби за возрасни,Sonic Моќ Батерија со 2 Четка Глави за Возрасни Деца, 5 Режими на со 2

【МОЌЕН SONIC ЧИСТЕЊЕ】 2021 Нова Надградена Електрична Четка за заби со најновите sonic технологија да се вози

DEN 623.76
Електрични Sonic Четка за заби со 2 Заменливи Четка за заби Глави, 5 Брзини Вибрации Мека Коса Водоотпорен Неодамнешно
Електрични Sonic Четка за заби со 2 Заменливи Четка за заби Глави, 5 Брзини Вибрации Мека Коса Водоотпорен

Електрична Четка за заби : На тече енергијата генерирана од страна на висока фреквенција на вибрации ве

DEN 527.76
Sonic Електрична Четка за заби,Oclean Воздух 2 Ултра Тивок Четка за заби 4000 VPM Мотор,2.5 Час Брзо Полнење Неодамнешно
Sonic Електрична Четка за заби,Oclean Воздух 2 Ултра Тивок Четка за заби 4000 VPM Мотор,2.5 Час Брзо Полнење

[Моќен Sonic Технологија]Oclean Sonic Електрична Четка за заби донесува единствена sonic технологија за да на тој

DEN 1079.76
Електрична четка за заби за Возрасни Автоматско Електрична Четка за заби, Батерија за 4-5 Часа, 5 Начини За Неодамнешно
Sonic Четка за заби, Белење Електронски Четка за заби Ултра Sonic Motor Сина со 2 Четка Глави за Возрасни за Неодамнешно
Sonic Четка за заби, Белење Електронски Четка за заби Ултра Sonic Motor Сина со 2 Четка Глави за Возрасни за

Во Длабочината на Чистење : Совршено се вклопува непцата и забите, кожата длабоко помеѓу забите и непцет

DEN 602.16
Електрична Четка За Заби 5 Четкање Режими 3 Четка За Заби Глави Батерија Sonic Четка За Заби Неодамнешно
Електрична Четка За Заби 5 Четкање Режими 3 Четка За Заби Глави Батерија Sonic Четка За Заби

ЕЛЕКТРИЧНА ЧЕТКА за заби со 40,000 микрочетки минута моќен ултразвучно технологија за чистење на заби и сл

DEN 431.76
Voom Sonic Про 5 Полнење Електронски Четка за заби Со Меки Dupont Најлон Влакната Стоматолог Препорачува Напредни Неодамнешно Најдобра цена
Sonic Електрична Четка за заби Напојува Четка за заби 100 Дена Батеријата 5 Режими на 15°Аглеста Вратот Безжично Неодамнешно
NA Батерија Електрична Четка за заби Sonic Возрасни Водоотпорен јас Стр X7 Автоматско Четка за заби со 3 Четка Неодамнешно
YUHAOTIN Sonic Вибрации Електрична четкичка за Заби за Возрасни, Преносни Мулти-Брзина & Smart 5 Режими на Неодамнешно
YUHAOTIN Sonic Вибрации Електрична четкичка за Заби за Возрасни, Преносни Мулти-Брзина & Smart 5 Режими на

【Sonic чистење】На sonic вибрации е толку висока што 28000 пати во минута (најдобрата фреквенција за заштита), к

DEN 431.76
01 Sonic Четка за заби, IPX7 Лесно да Силна Чистење Сила Пренослива Батерија четкичка за Заби за Подобро миење Неодамнешно
NA Sonic Електрична четкичка за Заби за Возрасни Teeth10 Четка Глави со Случај јас Стр X7 Вода Доказ USB Неодамнешно
NA Sonic Електрична четкичка за Заби за Возрасни Teeth10 Четка Глави со Случај јас Стр X7 Вода Доказ USB

Материјал : Топ ABS.Стоковните Квалитет, Сертификација : 3 C и CE.Ефект : Deep Clean Brush Функција : Removeplaque.Electric Toothbrus

DEN 2133.60
SIZHINAI Електрична Четка за заби Автоматско У Облик 360 Степени Smart Автоматско Четка за заби Деца Безжични Неодамнешно
SIZHINAI Електрична Четка за заби Автоматско У Облик 360 Степени Smart Автоматско Четка за заби Деца Безжични

Симпатична цртан филм дизајн се направи оваа прекрасна автоматско четка за заби привлечни за сите деца,

DEN 822.24
5-Брзински Sonic Vibrating Електрична Четка за заби Четка за заби за Возрасни USB Полнење Возрасни Електрична Неодамнешно
5-Брзински Sonic Vibrating Електрична Четка за заби Четка за заби за Возрасни USB Полнење Возрасни Електрична

【ПРЕВОЗОТ】Стандард за испорака : 815 дена.Произведено во САД или Увезуваат / / Кликнете на продавница за

DEN 1351.20